Přejít na výpis diskuzí

Véronique Genest

OSOBNOST 10.2.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumacek72

    Julie Lescaut

    Dneska je konecne dalsi dil ze sedmy serie *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *1*
  • nové díly

    Ode dneška poběží nové díly - už za necelé 2 hoďky. Nemůžu se dočkat!!!
    Veronique je supr herečka a tento seríál jí sedí. Myslím, že jí může spousta kolegyň závidět..je to přesvědčivá postava a i její rodina - ta filmová, je fajn! Vč. kolegů.
    Americké krváky jsou odlidštěné, tady vidíme i život běžných francouzů....100 bodů!
  • veronique

    jj veronique je mrtě v poho...dycky koukám na ty kriminlky julie lescaut:Dkdyž to stíhím ze školy:P *3*
  • lucy24

    dnešní narozeniny

    I když to jistě číst Veronique nebude, tak ji chci i tak popřát všechno nejlepším k jejím dnešním narozeninám.
  • zamyslete se nad sebou

    Vy co tady spamujete a urážíte ostatní a píšete jak Ti co přidávají fotky a ?možna i hlasy? jsou trapní, Tak jste to právě Vy kdo jste trapný a dovolím si říct i blbý puberťáci co nemaj nic jiného na práci než sedět u monitoru a spamovat na forech. Mě tedy přijde divny když nejaký "debílek" dokáže jednu a tu samou zprávu napsat nekolikrat - trapnost. Pokud se Vám galerie nebo seriál nelíbí, tak to snad stačí napsat jednou ne.

    Jinak seriál je někdy dobrej nekdy nestoji za to ale to je asi tak jako u vsech serialu
  • Chválím

    Koukám, že jste na těch fotkách pěkně prácli od tý doby, co jsem tady nebyla *4*
    • Re: Chválím

      Snažíme se *3*
  • ?

    proč pořád přidáváte hlasy těm fotkám,je to fakt trapné,takto se jenom zprotiví *7*
  • Véronique

    Tím je vše vysvětleno děkuji. *4*
  • Véronique

    Již jsem jednou napsala a můj příspěvek se neobjevil mám ji moc ráda, líbí se mi, ale vadí mi rozpor v jejím životopise jednou je napsáno, že je manžel lékař a podruhé že s manželem režisérem založila produkční firmu. Odpovězte mi na to prosím. Díky *14*
  • VÉRONIQUE

    Chci ještě dodat že budu ráda, když mi autor životopisu odpoví, jak to vlastně je má za muže lékaře nebo řežiséra?
    • Re: VÉRONIQUE

      V tomhle směru nejde o chybu. Meyer Bokobza opravdu původně pracoval jako lékař a teď je režisérem. Ale díky za poznámku, je vidět, že čteš fakt pozorně *3*
      • Re: Re: VÉRONIQUE

        Ještě výstižnější by bylo napsat producentem *3* A taky si zahrál pár drobných rolí, u nás jsme ho mohli vidět třeba jako patologa v jednom díle komisaře Moulina *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit