Přejít na výpis diskuzí

Viktorie Genzerová

OSOBNOST 13.12.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamortis15
    😍
  • ahoj ja jsem petr a nadherne zpívaš máš talent a rád by te videl, si skvela zpevacka. *14* *14* *14* *14*
  • Má maminku a ji tatínka
  • ahoj ja jse m¨jmenuji anicka a zpívas pekne a mam i vedeoklip protože mi tata odesel tak mi udelal video a to mi zustalo ahoj a v brne mam príbuzny a kde presne bydlis moje pribuzní v colova ,ceska ,neumanova
    a ja bydlim v ceske lipe a je m 20 let
  • ona nemá maminku???
  • Nechte ksakru tho vydávání se za nějakou osobnost, v tom to případě za Viki Genzerovou. Vždyť je to pořád dokola porád stejný: Jo děkuju, jsem Viktorka Genzerová, jsem její nejlepší kamarádka, Viděla jsem ji, bydlím vedle ní... Na co si to hrajete? Už je to starý a hlavně trapný, ikdyby jste ji znali, tak co koho to zajímá? Je to docela možný, že je vaše sousedka, ale proč se tím chlubit? Taky mám sousedy a nevystavuju je tady, jo mají psa, velkej bazén, dvoupatrovej barák, živej plot... Jste fakt ubozí...
  • Je dcerou úžasného baviče Ríši Genzera. Viki jsi fakt talent :-)
  • znám ji osobně a je moc hodná a na tý stránce je to blbě je jí kolem 13 nevim přesně ale je ročník 1999
  • smraďoška vyjebana, koľko ma rokov a už tu ide spievať a hrať, nech tam zalezie do BRNA *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • vrať se do hrobu, magore a nezáviď........... *5*
    • Slovenko.Piš si v Košicích
    • Závidíš ty nulo?Jde zpívat protože má věk,který v tom muzikále potřebují.A zpívá fajn.A ty dál uklízej hajzly a záviď.
  • Moc se mi líbí tvoje písničky *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit