Přejít na výpis diskuzí

Viktorie Genzerová

OSOBNOST 13.12.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu se zeptat, v jakých hrála filmech / seriálech? *14* Díky
  • skvělá zpěvačka
  • Helena

    Kde se seženu prosím písničku tak ráda Vás mám . Moc děkuji za odpověd. Helena
    • na popron.cz na-Marcel Zmožek-Láska je největší dar
  • Dík

    dekuju vám vsem
    • ahoj ty hrajes basket vid??za Prahu Zemanky vid??a mas dres s ciselm 11 ja taky hraju basket uz sme prosti vam hraly prosim odepis a rekni jesli jj nebo ne
    • Re: Dík

      jestli o tom neviš tak jsem byla jako první Viktorie Genzerová tys byla až teď jestli se teda jenom nepřezdíváš za Vikču s kterou jsem teď kamarádka *16* *16*
  • JSI UŽASTNÁ

    JSEŠ SUPROVÁ LÍBÍ JSE MI PÍSNIČKA ŘÍKEJ MI TÁTO!!MĚLA BY JSI ZPÍVAT VŠUDE JSI SUPERSTAR!!V HOLLYWODU!!! *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: JSI UŽASTNÁ

      díky nazpívala jsem to jako malá *4* *4* *4*
      • Re: Re: JSI UŽASTNÁ

        TAYLORKA ? :D Viki by si takový jméno nedala proboha! ;) Viki znám osobně, vlastně jsme nejlepší kamarádky, znám její rodiče atd.. Takže se za ní nevydávejte, ok? ;*
        • taylorrka

          Re: Re: Re: JSI UŽASTNÁ

          víš já jsem byla jen záskok jako malá nejsem ta Vikča skutečná jen pouhý záskok
  • rowenova

    Téda

    Klobouk dolu hlas má skvělý :) *4*
    • Re: Téda

      to jo my jsme byli na orliku a tam byl geňa i sni ona tam zpivala je to moje kamoska a byl tem i suchanek a jeho dcera verča taky se s ni kamosim fakt nekecam
      • Nejmenuje se nahodou suchankovo dcera Berenika nebo nak tak? *15*
        • Jo,jmenuje *15*
  • zlaty slavicek

    Gratuluji,jsi slavicek!Pisen Rikej mi tato je nadherna(ani ten chlap co spiva s tebou to nekazi)
    • Re: zlaty slavicek

      Kráááásnýýýý *3*
      • Re: Re: zlaty slavicek

        JE UŽÁSNÁ MÁTE PRAVDU MÁ SUPROVEJ HLAS!! *4* *14*
        • Re: Re: Re: zlaty slavicek

          Díky protože jsem to nazpívala já s Jakubem Smolíkem jestli to nevíš prosím věř mi sice teĎ už nejsem VIktorie Genzerová a nevím jak bych to mohla dokázat že jsem to byla ale fakt já to nazpívala prosím *9* *9* *9*
    • Re: zlaty slavicek

      Aho dobrý den ten chlap je zpěvák jakub smolík.Tak se nediv ale sluší jim to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit