Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezoun

    dobře se při něm masturbuje... *15*
    • Re: hezoun

      a rovnou na koncertě že jo! nebo taky doma před fotkama či videem *1* *1* *1*
      • adushkas

        Re: Re: hezoun

        No ty kokso...sem chytla výtlem.... *9*
  • Nej

    Ville Valo je polobůh ! *14*
    • Re: Nej

      Ville nie je poloboh ale BOH. Je to najlepší básnik skladateľ a spevák tejto doby.
  • HIM is the best

    Ville je velmi pekny a perfektný spevák. *5*
  • Ville

    Ville je neuveriteľne charizmatický, sexi, má neuveriteľne nádherný pohlad - ktorý proste prepichne srdce. Texty má nádherné, plné lásky. Jeho priateľka má proste šťastie, že má takého nádherného a nadaného chlapa. Závidím jej - veľmi, veľmi, veľmi. *14*
    • Re: Ville

      To si piš, že mam štěstí... Dělám si srandu, teď žádnou nemá *14* *14*
  • Jak na Villa

    Holky, Ville se dá dohonit jen na sobovi. Hurá do Finska. V Lucerně to se sobem radši nezkoušejte!
  • cibbar

    Ville Valo

    ---je to ten nejdokonalejší muž . . . a ti jsou v téhle době málo k vidění---
    • monnycka_of_lnd

      Re: Ville Valo

      jj je fakt kus...ani nwm jestli se mi na něm něco nelíbí..i ty cigarety mu slušej...a ten hlas... *14*
      • cibbar

        Re: Re: Ville Valo

        :)
  • I love his!

    Miluju ho!!! *14* Ať žije HIM!! *16* Nejlepší skupina na celým světě! *14* *5*
  • Tak já můžu jen říct, že s k vám přidávám...HIM jsou fakt skvělý a Ville je ten nejvíc sexy chlap jakýho znam a má neskutečný charisma...úplně mě dostal...taky se mi hrozně líbí to tetování na ruce - to byl vážně dobrej počin...:) *14* jen tak dále...:)
  • otázka

    lidi taky se vám zdá,že svět ovládly popový hvězdičky a hip-hopový burani...že už nikdenení ani zmínka o pořádné muzice jeko jsou:HIM,The Rasmus,atd.,atd...mě teda jo...a nevíte jestli mají nebo budou mít HIM nějakou novou desku nebo nějakej koncík?? *7* P.S.:miluju HIM a Ville... *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • Re: otázka

      HIM (zda se) maji ted trochu pauzu. Deska Screaworks byla vydana loni (zatim nejlepsi podle meho nazoru) a mam pochybnosti, ze novy album vyjde v nejblizsich 2-3 letech. Ville prosel tezkym obdobim, takze si pauzu zaslouzi. O koncerte nevim. Snad neceho udelaj ve Finsku.
      Monika

      ODKAZ AUTOROVI ZIVOTOPISU: Villeho matka Anita je madarskeho, nikoliv rumunskeho puvodu (mozna prastary rodice Anitini, ale ne Anita samotna). Je treba to opravit.
  • Miluju HIM a hlavně Villeho,šla bych za ním pěšky bosa až do Finska.Je to nejkrásnější chlap na světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit