Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší zlatíčko.Snad ani nemůže být pravda,že je ti už 41 vypadáš skvěle
  • :) ahoj te všichni jsem tu nová a také mu přeji ad je stále stejný
  • Kde mají turné
  • Protože prostě proto *7* *14* *2* *15* *1* nikdo dokonalejší neni :P
  • http://www.erlink.cz/klik/VmVXdQFn *1*
  • Ahoj lidi, jsem také fanynka H.I.M. ozvětě se mi prosím na můj mail danca.1990@seznam.cz jedná se o sraz fanoušků H.I.M. a pokud znáte víc takových lidí, kteří je milujou jako my tak tím líp.Dík Danča
  • Mně se líbí Brian Molko a Ville. Oba jsou talentovaní :)
  • Dnes slaví 37 narozky Mige,tak všechno nejlepší a trošku zhubni atˇnám dlouho zůstaneš zdráv.
  • Miluju HIM a hlavně Villeho,šla bych za ním pěšky bosa až do Finska.Je to nejkrásnější chlap na světě.
  • Souhlasím s lili,druhý takový jako je Ville už na světě není a nikdy nebude.Vím že mluvím jako nějaká pošahaná pipka,ale co se týče Villeho,nemohu si pomoct.Bohužel práce na novém albu byla údajně přerušena kvůli vzácné nemoci bubeníka Guse,proboha atˇ je Gus brzy v pořádku.
  • Taky přeju Villouškovi hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. :)
  • Drahej Ville, sice je mi nad slunce jasný, že si tohle nikdy nepřečteš, ale i tak ti přeju všechno nej nej nej... Měj se tam na severu krásně, no a snad tě někdy uvidim. Takže hodně štěstí zdraví ;)))
  • Hani souhlasím, a přeju Villemu všechno nejlepší a ať je pořád takový jaký je... a hlavně zdravíčko a štěstíčko však je jenom jeden náš milý ville ... a tak vše nejnejnejnejnejnej *14* *1*
  • Dnes slaví Ville 35 narozeniny,já mu přeji hlavně zdraví,aby mohl ještě dlouho skládat své nádherné písničky a já doufám že bude.Bez něho by můj život nestál za nic.
  • Nemáte někdo plakát nebo kalendář HIM nebo Ville Valo,i starý,který už nechcete?Beru všema deseti,tady u nás není nic k sehnání.
  • HIMáčci podle posledních zpráv pracují na novém albu,mělo by vyjít příští rok tj.2012,zatím ale nemají vydavatele,takže přesný termín není znám.Už aby to ale bylo,miluji je,neposlouchám nic jiného a Ville je prostě bezkonkurenční.
  • Bohužel si nemůžu pomoct, ale občas se mi zdá, že je Ville lehce přihřátej... :D Mam ho ráda, to jo, ale některý ty videa.. BOREC!! :D
  • Re: otázka

    HIM (zda se) maji ted trochu pauzu. Deska Screaworks byla vydana loni (zatim nejlepsi podle meho nazoru) a mam pochybnosti, ze novy album vyjde v nejblizsich 2-3 letech. Ville prosel tezkym obdobim, takze si pauzu zaslouzi. O koncerte nevim. Snad neceho udelaj ve Finsku.
    Monika

    ODKAZ AUTOROVI ZIVOTOPISU: Villeho matka Anita je madarskeho, nikoliv rumunskeho puvodu (mozna prastary rodice Anitini, ale ne Anita samotna). Je treba to opravit.
  • otázka

    lidi taky se vám zdá,že svět ovládly popový hvězdičky a hip-hopový burani...že už nikdenení ani zmínka o pořádné muzice jeko jsou:HIM,The Rasmus,atd.,atd...mě teda jo...a nevíte jestli mají nebo budou mít HIM nějakou novou desku nebo nějakej koncík?? *7* P.S.:miluju HIM a Ville... *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • Re: CD a DVD

    Ráda bych doplnila svou sbírku HIM *3* Kdybys mi vypsala seznam titulů a částku, kterou si představuješ (foto bych taky uvítala) a zaslala mi ho na email 26Andulik@seznam.cz Doufám, že se domluvíme. Děkuji předem. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit