Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cibbar

    Re: Re: Ville Valo

    :)
  • monnycka_of_lnd

    Re: Ville Valo

    jj je fakt kus...ani nwm jestli se mi na něm něco nelíbí..i ty cigarety mu slušej...a ten hlas... *14*
  • cibbar

    Ville Valo

    ---je to ten nejdokonalejší muž . . . a ti jsou v téhle době málo k vidění---
  • monnycka_of_lnd

    prkna...

    poc se mi nezobrazujou new prispevky? toe mrdly... *10*
  • adushkas

    Re: Re: hezoun

    No ty kokso...sem chytla výtlem.... *9*
  • adushkas

    Re: Re: Píseň

    a nebo just for tonight s Manou...jukni na youtube.com...
  • monnycka_of_lnd

    ville

    JE UPA ÚŽASNEJ!!! A vůbec...má někoho??? ty jeho písně vypadaj jak pro někoho...ae sou fakt nej...wings of a butterfly... In Joy And Sorrow...miluju je!!! A jak se ubes mužu dozvědět, kdy bude mit kde koncik?? *7*
  • Na zdraví

    Sice s jednodenním zpožděním, ale lépe pozdě, nežli později: Ville, všechno nej k těm tvým 32. narozeninám!!! *5*
  • /vaha

    Kurňa, to člověk nemůže být narozenej ve Finsku o takovejch 15 let starší a bydlet vedle Villeho?? *5*
    Jaká fotka?? Kde je Ville polonahej, kde je??? *1* Nejde mi o to že je odhalenej, vůbec néé *1* Jo byl ten koncík dobrej?? Já tam bohužel nebyla *16*
  • Jedna otázečka

    nevím, jestli to tu u bylo, ale chtěla bych vědět váš názor:Proč je Ville Bůh?
  • Čáu

    Tak se k vám vetřu


    *4*
  • lintushka92

    Re: ...

    Copak, chtěl by sis s nim něco užít?? Tak se ho di zeptat, on ti milerád odpoví *8* a možná ti dá i přes tvá sladká ústa *15*
  • husanda

    Re: ...

    Ne Ville gay není!
  • ...

    neni gay? *5*
  • Re: Píseň

    Ville Valo Natalia Avelon - Summer wine
  • Píseň

    Ahojky, líbí se mi jedna pomalá písnička - duet. Zjistila jsem, že by ji měl zpívat Valo. Nevíte někdo, jak by se mohla jmenovat a kdo to s ním zpívá? *7*
  • Re: radši nekomentovat

    Já!Jen ať se ty myšlenky honí hlavou taky někomu jinému... *5* *1* *1*
  • radši nekomentovat

    Jaký fantasmagor nahrál tu poslední fotku ve fotogalerii s polonahým obnaženým Ville ?.......samé zvrácené myšlenky v mé hlavě,odehrávající se představy.... *1*
  • Re: Re: Re: Re: Rrrrr!!!!

    Mno, tak to jsem zvědavá, jestli dopadne jak Bob Marley, tak to ještě možná někdy zaregistrujem *3*(hudebně).Ale v klonování lidí bych v tomto případě povolila jistě vyjímku *4* *14*
  • Re: Re: Re: Rrrrr!!!!

    Ale on se množí, dokonce sám přiznal, že naprosto nekontrolovaně. Jen jsou ty jeho klony - zkrátka mláďata... *7* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit