Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velká gratulace

    Milá paní Vilmo, moc vám přeju letošní cenu Thálie, každý ji nedostává tak zaslouženě jako vy. Jste fakt dobrá herečka. *14*
  • Rád bych Tě osobně pozdravil!!!

    Zdraví Tě, Vilmo, někdejší partner z tanečních. Jirka
  • Gratuluji k Vašemu hereckému výkonu především ve filmu Krev zmizelého!!!! Famózní. *4*
  • Hollywood

    Vilmo, byla by si hollywoodska hvezda!! Ale jeste, ze te mame my!!!!!! *15*
    • Re: Hollywood

      Nemuzeme se podelit?
  • Žádost

    Vážená paní, nejprve dovolte,abych vám vyjádřil obdiv Vašemu skvělému herectví-jste opravdu PANÍ herečka-i Vaší nevšední kráse.Má prosba k Vám je však zcela prozaická.Manželka četla,tuším v časopise Receptář, Váě příspěvek, v němž jste psala, že jste vyléčila žlučníkové kameny.Tušímě, že pomocí olivového oleje a citronu,ale nevíme to určitě.Byla byste tak laskavá a Váš recept nám poslala?Omlouvám se,že Vás svým problémem zatěžuji,ale pokud bych měl to štěstí a recept od Vás zjistil,moc by jste mi pomohla.Přeji Vám všechno to nejlepší, ZLOMTE VAZ.
    • Re: Žádost

      Milí naivkové, vážně věříte tomu, že Vilma prohledává vše, co se o ní píše na netu a odpoví Vám ??? *15*
  • Vilmo, jste ta nejlepsi herecka tady u nas!!! Jen tak dal... *3*
  • miluju te
  • narozeni

    No to je náhoda. Také jsem se narodil v roce 1963 v Ostrově nad Ohří. Možná jsme kolem sebe chodili ve škole...
  • narození

    Tak to je teda náhoda. Také jsem se narodil v Ostrově nad Ohří v roce 1963. Možná jsme chodili ve škole kolem sebe...
  • Ahoj Pražáci

    Ahoj Vilu, ahoj Šimi, to teda koukám! Kupodivu žádnej úchylák, že by cenzura? Dokonce i Standa Horák si to koukám přišel prohlídnout! Všechny Vás moc zdravím, přeju hodně jarního sluníčka, opatrujte se a mějte se rádi, my Vás taky máme! Papulky Borísek *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit