Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojkovice zijou

    tam ti trochu popletli zivotopis jsi prostredni
  • kamarad

    ahoj leta jsem te nevidel ale doufam ze jsi porad stejna holka do nepohody ahoj standa
  • Moje mila maminko!

    Moje mila maminko. Kdybys si jen mohla precist co tady o tobe vsichni ty lidi pisou! Jednou ti to musim ukazat! *1* *1* *14* *14* *14* Mam te moc rada Tva beruska Simi
  • jsi nádherná ženská *3*
  • poděkování

    Vážená paní Cibulková,děkuji Vám za nádherné povídání o Vašem životě v DN. Velice Vás obdivuji jako herečku a teď ještě více jako člověka. Přeji Vám jen samé krásné role a v soukromém životě samé slunečné dny.
  • Nostalgie

    Dneska jsem se začetla do tvého krásného povídání v Instinktu č. 3/V. Z vyprávění na mě dýchly vzpomínky na dobu klábosení přes plot s tvojí maminkou a na občasné sedánky v zahradním altánu. Bohužel už jsou to jenom vzpomínky. Přeju hodně pracovních úspěchů a zdraví všem blízkým.
  • pozdrav a přání

    Vážená paní Vilmo, dovolte, abych Vám popřála k dnešním jmeninám a zároveň i do letošního, prý úspěšného a veskrze pozitivního roku, hodně zdraví, vášně, energie a harmonie. Jste skvělý člověk a vaše role vám věřím. Mějte se fain a prima svět 2006 Vám i Vašim milým. Vaše fanynka Gábina z Chocně.
  • poděkování

    Děkuji za nádherný zážitek z představení ,,Všechno jen do putyk a ženským", který jste nám divákům předali v komorním sále regionální knihovny v Karviné. Velký dík a obdiv Vám i Vašemu hereckému a životnímu partnerovi. Přeji Vám vše dobré.h
  • zdravím tě

    Ahoj Vilmo, ještě si vzpomínáš na své reciátorské začátky???
  • Kdyz muz sni o krasne zene...

    je to jeji pohled...je to jeji usmev ci plac... jsou to jeji krasne nadra,nohy,vlasy,stihloucky pas... je to jeji hlas... je to zena snu... a tak tise zavidim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit