Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V součastnosti je to nejlepší

    česká herečka zvlášt pak tragické a osudové ženy hraje tak špičkově že v Americe by dostala už několik oskaru *4*
  • Vilma

    Paní Cibulková je tak zvláštní herečka což se máli vidí.Je obyčejná žádné šperky umí se tak žensky chovat při všech her.rolích.To že kouří spousty cigaret tak jí to svědčí jelikož vypadá skvěle i to její herecké obočí jako velká herečka paní Hlaváčová,to už se dnes nevidí.Jen by někdy měla zavítat na něaké představení do Plzně,přeju jí pevné zdraví a preferující hry i filmy.
  • Talent

    Považuji paní Vilmu Cibulkovou za jednu z nejtalentovanějších hereček poslední doby. Často mi při jejím hereckém výkonu jde mráz po zádech.
  • Nostalgie

    Dneska jsem se začetla do tvého krásného povídání v Instinktu č. 3/V. Z vyprávění na mě dýchly vzpomínky na dobu klábosení přes plot s tvojí maminkou a na občasné sedánky v zahradním altánu. Bohužel už jsou to jenom vzpomínky. Přeju hodně pracovních úspěchů a zdraví všem blízkým.
  • Narozeniny

    Milá Vilmo
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • velmi souhlasím s prvním příspěvkem. Mám Vás jako herečku velmi ráda a máte skvělou postavu. Jak to děláte? Přeji hodně úspěchů
  • Je to hysterka a ne herečka

    To není herectví, čichá tam k něčemu a mne si oči,aby měla slzy. Je trapná.To není herectví,to je histerie
    • Re: Je to hysterka a ne herečka

      Milý Vilíme, Nauč se pravopis, než začneš psát do éteru. Hysterie se píše s y!!!!! A já si ani nemusím mnout oči,abych slzela, když tu hrubku vidím.
      • Re: Re: Je to hysterka a ne herečka

        Třeba myslel "historie" *3*
  • Alkoholismus

    Vilma je dost dobrá, ale pozor na alkohol musí dávat už pořád. *9* *9*
  • Paní Vilmo moc Vám držím palce, ať se Vám v životě daří, neměla jste to asi vždy jednoduché,ale jste nádherná ženská a navíc výborná herečka. Líbí se mi na Vás, že jdete občas proti proudu a ne jako beran (byť ho máte v horoskopu) s davem, ono se to občas nevyplácí, ale já jsem také taková, moc Vám rozumím. Ještě hodně krásných rolí a pohodu v osobním životě. Vše nej k narozeninám. Dáda
  • miluju te

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit