Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji Vám
    všechno nejlepší k Vašim narozeninám,
    pevné zdraví a moc lásky.
    "skvělá herečka a nádherná ženská"
  • Tohle je opravdova herečka v současnosti se ji vyrovná snad jen Stašová
  • Vilma je SUPER

    Vilma je nejlepší herečka ;) Vypadá úžasně a moc sexy. Dokázala bych její filmy a seriály sledovat pořád ;) Takže jen tak dál *4* *4*
  • Jste úžasná "paní herečka", velmi Vás obdivuji, postavy, které ztvárňujete jsou charakterově rozmanité a plné lidskosti,jste jednička, držím Vám palce ať se Vám i nadále daří jak v umělecké profesi, tak i v osobním životě.
  • Vše nej k narozkám, hlavně zdraví, bez toho nic člověka nebaví přeje Kamil. Jo a už se těším na setkání a fotečku. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • boticka

    Partner

    Paní Cibulková měla kdysi o mnoho let staršího partnera. Nevíte prosím Vás někdo,o koho se jedná? Děkuji za odpověď.
    • Re: Partner

      Byl ro režisér Miroslav Macháček.
  • Pani herecka.

    V kazdem filmu,ve kterem jsem Vas videl,tak jste zahrala skele *14*
    • Re: Pani herecka.

      Je skvela *3*
  • Zajímavý člověk.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil. *4* *4* *4*
  • Jste úžasná!

    Milá paní Vilmo, jste úžasná, talentovaná, sugestivní, charismatická herečka!! Jezdíte s divadlem na zájezdy mimo Prahu? Mějte se krásně a pozdravujte doma pana Etzlera:-)
    • Re: Jste úžasná!

      Vážení, nevšimli jste si, že sem paní Cibulková vůbec nechodí?Já ji mám taky moc ráda, jsem stará jako ona a ona je mi vzorem, jak vypadat a jaká být...Je krásná, skvělá,chytrá,každá by jí mohla závidět, mám ji ráda.Papa Jája
      • Re: Re: Jste úžasná!

        To, ze se nezapaji do debaty, neznamena, ze sem nechodi. :-)
  • Krásná VILMO !
    Vše nejlepší k narozeninám přeje fanda Jiří. *14* *14* *14*
    • Milá Vilmo,
      přeji Vám krásné narozeniny:) Narodila jsem se ve stejný den jako vy a říkám si, že když někdo může vypadat tak skvěle jako vy, tak ta padesátka není tak špatné číslo! Hodně zdraví, štěstí, lásky a mnoho krásných rolí. Jana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit