Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S paní Cibulkovou jsem měla tu čest se setkat osobně. Je to úžasná herečka a úžasný člověk. Mám ji moc ráda, držím ji pěsti aby vše zvládala. Je to charismatická dáma. *4* Romana
    • Škoda, že se s rodinnými problémy vyrovnává pitím *13* Kamil
  • mrs.morganova

    Výborná herečka!!! *3*
    Ve filmu *Duše jako kaviár* ?? no comment, skvělý prostě !!! :))
  • Jste úžasná!

    Milá paní Vilmo, jste úžasná, talentovaná, sugestivní, charismatická herečka!! Jezdíte s divadlem na zájezdy mimo Prahu? Mějte se krásně a pozdravujte doma pana Etzlera:-)
    • Re: Jste úžasná!

      Vážení, nevšimli jste si, že sem paní Cibulková vůbec nechodí?Já ji mám taky moc ráda, jsem stará jako ona a ona je mi vzorem, jak vypadat a jaká být...Je krásná, skvělá,chytrá,každá by jí mohla závidět, mám ji ráda.Papa Jája
      • Re: Re: Jste úžasná!

        To, ze se nezapaji do debaty, neznamena, ze sem nechodi. :-)
  • Narozeniny

    Milá Vilmo
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • res extensa-naděje

    Dobrý den paní Vilmo,vážím si Vašeho umění,jste krásná a silná žena očima Picassa,která obohatila tento smutný svět,stejně jako ho jednou obohatí i Vaše Shimona,která věřím,že to vše zvládne,díky Vám.Všechno má svůj čas.Zlomená křídla čas zahojí,Shajmi jednou vzlétne,já to vím.Ora et labora.Pozdravujte prosím S. od pablita.Přeji Vám klid v životě i v práci.Mějte se krásně.p.
    *4*
  • K svátku

    Dobrý den Vilmo,
    přejeme vám s mamkou vše nejlepší k svátku. Jako herečka jste k nepřehlédnutí *4* a přejeme vám jen to dobré
  • gratulace

    Vážená paní Vilmo,přeji Vám k Vašemu svátku
    vše nejkrásnější.Prosím,zůstaňte jaká jste.
    Vy nehrajete-Vy žijete.Mám Vás rád a závidím panu Etzlerovi.Jste Naše Největší.
    Slam/Kalábůf Něžný Beat
  • diskuse

    ahoj vilmo,asi se budes hodne divit.nasel jsem si te na internetu,a rekl jsem si ze te pozdravim.cauky.jsem pepa ktery bydlel v jakubove,byla si s ivanou,na me svadbe,tva mamka delala me byvale zene vlasy,od te doby jsem te nevidel,ale casto jsem si na tebe vspomel.pamatujes si me?budesli mit chvilku,napis.budu rad.pa *4*
  • nejfaninka

    chyby

    milý ten co to tu psal(ten životopis)není nejmladší ze tří sester ale je uprostřed nepiš všechno co si vymyslíš *13*
  • Zajímavý člověk.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit