Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vilma je SUPER

    Vilma je nejlepší herečka ;) Vypadá úžasně a moc sexy. Dokázala bych její filmy a seriály sledovat pořád ;) Takže jen tak dál *4* *4*
  • Je to hysterka a ne herečka

    To není herectví, čichá tam k něčemu a mne si oči,aby měla slzy. Je trapná.To není herectví,to je histerie
    • Re: Je to hysterka a ne herečka

      Milý Vilíme, Nauč se pravopis, než začneš psát do éteru. Hysterie se píše s y!!!!! A já si ani nemusím mnout oči,abych slzela, když tu hrubku vidím.
      • Re: Re: Je to hysterka a ne herečka

        Třeba myslel "historie" *3*
  • vilma

    Dokonalé telo. Dokonalé herectvo. Vzrušujúca!
    • Re: vilma

      Čemu říkáš dokonalé tělo ? těm jejím silikonům ? *15* *15* *15* *15*
  • Podoba

    Vilma je hodně podobná mojí mamce - aspoň to slyší snad od každého:-)))
  • V součastnosti je to nejlepší

    česká herečka zvlášt pak tragické a osudové ženy hraje tak špičkově že v Americe by dostala už několik oskaru *4*
  • ---

    Nechápu, jak se někomu může líbit. To šíleně nepřirozeně vytrhaný obočí, to je hrůza. Poprvé sem jí viděl v Konci velkých prázdnin a i ta baba jak hrála její máti mi přišla hezčí. Ale hrát umí well, celkem to vykompenzuje ten ksicht.
    • Re: ---

      Rada bych videla tvuj ksicht!Ta cestina je uzasna.Well????? Nebo to chces prelouskat cele do anglictiny
      • Re: Re: ---

        Lituju zlato, ale seznamku nevedu. Já ksicht nemám, mám obličej, pač já bych si obočí takhle nikdy nezkurvil. Pro ty pomalejší: well - tím bylo myšleno dobře, její herectví nijak neshazuju (škoda jen toho zjevu, no...).
        • Re: Re: Re: ---

          Omlouvám se fanouškům Vilmy Cibulkové, předchozí příspěvek jsem nepsala já, ale omylem můj blbej bratr na mou registraci, když jsem se zapomněla odhlásit.. Já jí mám celkem ráda a její obočí neřeším :-).
  • Jsi křečovitá a umělá!!

    Vilmo, jsi moc v křeči, musí tě všechno bolet,když dohraješ a přestan s těma plastikama, nebo se za chvíli rozpadneš-Znám lepší herečky. Zřejmě tady píšou tví kamarádi *3*
    • Re: Jsi křečovitá a umělá!!

      Ty hlupáku, Vilma je jednou z našich nejlepších hereček a navíc to má v palici srovnaný. Je originální, svérázná, jedinečná a ve svých letech neuvěřitelně sexy- a to NEJSEM její fanoušek. Včera (5.11.) měla rozhovor na ČT24 - a byla skvělá!!!
      Taky znám lepší herečky - ale ty už jsou po smrti.
  • Picasso v Olomouci

    Paní Vilmo, děkuji Vám za fantastické představení Picassa v Olomouci, byl to herecký koncert, až mě šel mráz pozádech.
    Cena Thalie je ve správných rukách protože jste Paní herečka!

    Půrová
  • Gratulace k Thalii

    Gratulujme k ocenění které si určitě zasloužíš!
    S pozdravem Cibilkovy z Žehrovic
    A Martina s rodinou.
  • Blahopřání k ceně

    Ahoj Vilmo, velice Ti gratuluji k získání ceny Thálie.Stále sledujeme Tvoji hereckou dráhu.Mé děti ani nechtěly věřit, že se známe.Tvá babička a dědeček hlídali mého bráchu v Jakubově.A my jsme chodily spolu pod vedením Tvé maminky recitovat.Měj se moc pěkně a hodně štěstí do dalšího života.Jestli ještě žijí Tvý rodiče, moc je pozdravuj od Romany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit