Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Vilo,chcel by som pomoct ludom,ale sam to nezvladnem.Viem,ze mas velke srdce tak ti verim.I.Macko
  • Dobrý večer volám sa Gabriela Tkačová. chcela by som splniť sestre sen. Opustil ju manžel a majú spolu 6 detí a ani peniaze jej neposiela .. nemajú poriadne okná ,, nemajú poriadnu kúpelnu ,, nemajú v dome ani záchod.. Proste chcem aby sa jej to splnilo aby jej detí boli spokojní,šťastný,a hlavne aby mala poridne teplo v dome lebo ani v dome nemajú radiátor,, prosím vás splnite jej ten sen aby bola aj ona šťastná.. Ďakujem vopred
    Tkačová
  • Milý Vilo, právě jsem se dověděla, že dnes slavíte narozeniny, krásně je oslavte a já Vám přeji s celou naší rodinou i naším německým ovčákem Hanibalem - přejeme co není snadno k mání, hodně štěstí, zdraví a splněná přání, hodně přátel, lásky horu a žádný mráček na obzoru. Těšíme se další pokračování Modrého z nebe, je to krásný a dojemný pořad, v Čechách hodně oblíbený.
  • Humor ho neopúšťa nikdy, dobre som sa zasmiala na odpovediach :-)
    Sranda *4*
  • simca.greplova
    Ahojky Vilko si strašny fešak,milý,a nevim co eště si prostě dokonalí chlap jo a na svůj věk vůbec nevypadáš. a nikoho takového jako si ty fakt neznam . Udělala bych cokoli za fotku s podpisem *14* Modré z neba je mím nejblíbenějším pořadem vůbec.Modre z neba sleduju uz asi 3 roky no od svích 10 . *3* Jen doufám že tě jednou uvidím naživo. TAK AHOJKY A VELKOU PUSU SIMČA *3*
  • Ahoj vilo prosim ta visnivaz mi voticki na auto lebo nemam koruni na
    to a som hori so 3 kra oberovani otbiz alebo savolaj na cislo
    0904654309
  • Ahoj Vilo. Už od začiatku tvojho vystupovania v Markíze ťa sledujem, a musím ti povedať, že máš môj veľký obdiv. Aj ja by som chcel neako pomôcť. Ale neviem ako. Vilo : rešpekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dobrý den, Vilo. O Modrém z nebe jsem se dozvěděla teprve asi až před dvěma měsíci. Od té doby si nenechám ujít jediný díl, pokud to jen trošku jde... Děláte něco úžasného. Oceňuju, že pomáháte lidem, kteří si o to neřeknou sami, ale lidem, kteří jsou natolik skromní, že to za ně musí udělat někdo jiný. Je spousta případů lidí, kteří si myslí, že se mají mizerně. Spousta z nich, ale vůbec neví, o čem mluví. Od té doby, co sleduju Váš pořad, jim říkám: "Podívejte se na to, jak to někteří mají těžké a jak vy se vlastně máte dobře." Spousta lidí se má fajn, ale i tak není spokojená a Vy jim můžete otevřít oči. A za to děkuju. Spousta lidí se žene za majetkem a zdraví berou jako samozřejmost. Měli by si uvědomit, že to tak nemusí být. Za Vaši relaci a za Vaši práci vůbec moc děkuju. Moje rodina žije tak nějak "standardně". A na otázku, jak se mám, odpovídám: "skvěle :-)". Pořád okolo někdo nadává, že se chce mít líp. Ale copak si neuvědomují, že to může být ještě mnohem horší? Ještě jednou děkuji za to, že JSTE. Chtěla bych vymyslet způsob, jak některým účastníkům pořadu i pomoct... Až na to přijdu, ozvu se :-). Hodně štěstí a vytrvalosti při Vaší práci. Je nějaká e-mailová adresa, kam se Vám dá napsat, prosím? Děkuji. Vím, že máte stránku na FB jako Modré z nebe, ale na sociální sítě se z principu neregistruju (přijde mi to jako ztráta soukromí). Děkuju za pochopení.
  • Ahoj Vilko. Volam sa Iveta Lindovska.mam prosbu o pomoc.Prosim ta mam 43 rokov a chochp astmu isch.chor.srdca a potebujem od teba ty si jednej pani v modrom z neba vybavoval prenosny kyslik ako kufrik to vyzeralo kabelka tak na plece ja mam 45kg aj s topankami.No a od teba by som potrbovala nazov a kod tohoto prenosneho kyslika.Uz som tolko ludi a nadacii oslovila o pomoc a nic aj vasu nadaciu ale stale cakam. Prosim ta na kolenach pomoz mi a daj mi vediet. ja ti z celeho srdca dakujem Iveta Lindovska.ruzomberok.dakujem a prosim..
  • srdečne zdravím prajem všetko dobré. teším sa na dnešné modré z neba ktoré si nenecham ujsť žiadnu stredu. práve som v topkách čítala o súkromnom probléme v rodine. pomáhate tolkým, dovolte poradiť- regenerácia pod pyramídou funguje prirodzený zdroj regenerácie po liečbe. lekári pomôžu ale príroda lieči. nerobím ponuku kvoli reklame viac informácií je na adrese bielapyramida.sk nech sa darí ak prijmete pomoc budem sa tešiť. zuzana h.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit