Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vin benzin /ci diesel/ je moc dobry herec. Znam ho od Cernocernej Tmy. Jsem jeho fanousek.
  • má velký charisma *3* *4* ,je dost zajímavý...
  • je sladkej:))
  • jeto borec ma svaly libi se mi je to skoro nej HEREC *1*
  • Lukás Pintér : ale,ale? Copak? Má něco, co nemáš ty? Závidíš mu a proto ho nesnášíš... *5* On je vynikající herec a má ohromné charisma *14*
    • Rajka nezávidím mu jen se mi nelíbí jeho filmy je podla mna priemerný a slabý herec mne je nesympatický každý má svoj názor.Nemusím ho Vina Diesela proste!!!
      • asi jen proto,že mu nesaháš ani po kotníky *4* *4*
      • Vin Diesel má narozdíl od ostatních svaly které nemá upravene počítačem a když hraje tak hraje jako profik...je to nejlepší herec kterýho znám. Nikdo z nás tady by nedokázal to co on tak klidek...
  • http://www.karaoketexty.cz/soutezni-text/teorie-velke-trampoliny-6922
    prosím o hlas
  • On je tak krásnej sexy ... je fakt namakanej a ve filmech je božíí a kord ve filmu rychle a zběsile 1-5 a nebo černočerná tma krásný filmy sním no žeru ho *14* *14* *14* *14* *14*
  • on je tak sexi jak nikdo jinej mam matka sneho tece *14* *14* *14* *14*
  • Vin Diesel je otrasný herec s priemernými a o nicom filmami,neznásam ho!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10*
    • v tom případě mě vysvětli proč navštěvuješ stránky o něm...tady na tvůj názor nikdo není zvědavý...zamysli se nad sebou
    • Jenom závidíš:)
    • Seš idiooooot! *16*
  • onehda jsem koukala na ochránce... ani jsem si ho v takové roli nedokázala představit... ale dost dobrý... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit