Přejít na výpis diskuzí

Vincent Tomas

OSOBNOST 7.2.2008 
136 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viniesek

    aaaa VINIE nejviiic krasnej aaa strasne sexy jak ma vyzehleny vlasky upa nejviic mocky moc ho miluju *14* *14* *14*
    nejvííííííc love *14*
    • willary

      Re: Viniesek

      mě se taky líbí *1* ale myslím že mu víc slušely ty kudrlinky *14* vypadal s nima jako mimčo *14* teď vypadá na některých fotkách *8* no.............jako holka ale i tak je krasnej *1*
      • nisee

        Re: Re: Viniesek

        ale náhodou s vyžehlenýma vlasama vipadá šexy!!! ale s kudrlinama je takovej k pomilování takej roztomilej..... ach jo... já ho žeru!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • kaulitztwins

    můžu se zeptat?

    Ahojkymůžu se zeptat,já v tom mám trošku z,atek totiž: Je Vince ještě u US 5,nebo už ne? Já to teď moc nesledovala,takže nevím,vůbec. Co se teď u nich děje a jaký soud? *8*
    • usjarca

      Re: můžu se zeptat?

      samozřejmě že se můžež zeptat vinnie u us5 dávno není odešel a tet dělá solovku a má novej song jménem hipnotic. je úplně bestovej jako vždy má vinnie úžasnej hlas *4*
  • i love you

    i love you izzy gallegos,richie,chris *14*
    • Re: i love you

      i love izzy a Vincent *14* *14* *14* *3*
  • Us5

    Us5 jsou nejlepší a hlavně Vincent *14* *14*
  • Jj

    Ahojík no ten novej styl jsem viděla ale víc se mi teda líbil v těch kudrnatých vlasech.No ale co souhlasím že i ted je krásnej! *4*
    • willary

      Re: Jj

      plně stebou souhlasím *1*
  • baruska1993

    vince

    happy birthday *14*
  • Us5

    US5 jsou skvělá kapela *14* *14* a Vincent je uplně boží *14* *3*
  • pro Benjii

    no jó......závist je příšerná věc *3*
  • Hmm...

    US5 je nej skupina! *14*
    1:Richie a Vincent
    2:Chris
    3:Jay
    4:Izzy (Jako né že by nebyl špatnej!)
  • renatesaskiemoncev

    Co to?

    Vždyť on byl vždycky mladší jak já a najednou mu je 20? To je kravina.xoD - je mu 17, jak psala jedna slečna tady.....xoD
    • katy501

      Re: Co to?

      podle mě je to taky kravina ale když to tvrdí on sám že je mu 20 tak to bude asi pravda *7* *7* *15*
    • nniikkiisseekk66

      Re: Co to?

      to teda je blbost ted sem koukala jinam a vinniemu je 17 takže nwm co tady blbnete

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit