Přejít na výpis diskuzí

Vincent Tomas

OSOBNOST 7.2.2008 
136 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno good no

    holky líbí se vám vincentuv new styl teda mě moc ne ale stejnak je to kus *14* je prostě k sežrání a má sexy znamínko na krku a je prostě super slyšeli jste jak dělal kačera donalda prostě sladký US5 4EVER
    jo holky jestli chce sem někdo psát něco hnusnýho tak na to rovnou zapomente *13*
  • thbillinka

    krasnej

    *14* Vincent je upa krasnej kluk milujuho je upa žuža krasnej *14* *14* *14*
    • Re: krasnej

      Nezdá se ti, že je s tebou něco v nepořádku???? *3*
  • ajinka.muck

    Vinnie je plostě supl

    Nwm co se do něho všichni naváží je klásnej a mladej tak ho nechte na pokoji právě začíná new karieru a samozřejmě že nebude hned dokonalý ale je upe mňňňam *14*
  • mm

    vincent je krásnej kluk *14* *14* *4* *14* *4* *4* *14* *14*
    • nicky-meow

      Re: mm

      já taky *14*
    • Re: mm

      další divná *9*
  • haha

    jhsou úžasní a ty kecy o jejich tančení jsou naprosty kokotiny
  • milunka.op

    i love you

    miluji ho je krásnej *14*
    • usjarca

      Re: i love you

      tak to nejsi sama ale jestli si taky fanynka vinceho tak musíme držet spolu protože vinniemu nikdo nevěří a skočí všichni na ty žvásty z bulváru
  • Vinie

    *14*
  • us5-my-loves

    US5

    hlásni v anketě koho chceš v čr na stránce:
    http://www.bravoweb.cz/
    US5 vedou o 1%, tak proně pls hlásni :) *14*
  • Vince

    No znala jsem US5 ale moc mě nebrali ale když tam teďka přibrali Vince tak je žerůů!!
    US5 4EVER! *1*
    • Re: Vince

      no vidiš to a co je tam Vincent, tak už mě to fakt nebere....
  • us5-my-loves

    Akce pro kluky !!

    Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

    Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit