Přejít na výpis diskuzí

Vincent Tomas

OSOBNOST 7.2.2008 
136 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ah jo

    lidi ja jsem kdesi cetla ze Vince musel odejit z US5proze jeho mati rekla ze je na US5 jeste maly a ze pujde na solovlou drahu... (jeho matka je pi...) musite uznat samy.
    • Re: ah jo

      máš pravdu je to pi..
  • luciferka753

    nééé

    nééé já to nepřežiju :( to je hrozný že Vince bude možná spívat sám *13* Jako nwm koho si vybrat jestli US5 nebo Vinceho....?a ni jednoho se nechci vzdát *16* ........ :'-( *9*
  • kofoutka

    kofoutka

    Vincent je 1 místě jako jay... je to nejlepší spěvák v us5 a vůbec to neni trapák *13* ... a chtěla bych s ním mít sex a dítě
    • Re: kofoutka

      A asik ti hrabe ne???Mno vlastně jo hrabe....Nadrženče...Jinááč vinii je nejlepčíííí žerůůů hoo.. *14*
      • Re: Re: kofoutka

        Vinnie je nejlepší *14* miluju ho
  • nniikkiisseekk66

    proč??

    hej tak to je nejhorší že vinnie odešel z us5,byl tak skvělej,jeho máma je úplná blbka!!! *9*
  • vinni je boží!

    já us5 miluju a vinnie byl nejlepší..proč musel odejít?! nesnáším jeho mamku!achjo..vzdyt on z nich byl nejlepší..teda aspon pro mě! *14* *14* *7* *14* *7* *16*
    • michaelacechova11
      Škoda že sa Vincent zmenil:))
    • Re: vinni je boží!

      to mas pravdu jeho mama je velak blbka a vinnii byl ten nejsoprovejsi kluk v us5 skoda ze odesel *9* *9*
  • vince

    No odešel z us5 a teď nazpíval duet s nějakou Monet.Hlavně že odešel z us5 když ho to tam nebavilo tak tam neměl chodit *16* .Já sem ho taky žrala ale teď mě dost naštval.
    • kofoutka

      Re: vince

      on neodešel!jeho máma mu zničila kariéru a chtěla za něj du us5 dosadit Vincenta bráchu Nicka.A hele on je už dospělej... pokud to nevíš tak se koukni na jeho profil.
    • usjarca

      Re: vince

      tak to nemáš pravdu on za to nemohl mohla za to jeho matka
  • ajusinkal

    ?

    Cože on odešel??Proč??Jo a nevím jak vám ale mně se líbí jen s vyžehlenýma vlasama mno:))Ale je k sežrání:-*
  • NESMUTNETE

    achoj fanynky US5!byla sem na jednom z koncertu a Vini se me sveril ze neodchazi kvuli mamce,ae plotoze nestiha skolu a nece ji odkladat.a mimochodem Izzy neodchazi neverte vsemu co se pise,kdyby to bylo aktualni tak se to v cas dozvite tak nebudte smutni takovejch kluku jako je Vini je sposta.vase Amy *14*
    • usjarca

      Re: NESMUTNETE

      no ale vinnie žádnou školu nedělá to chris odešel kvůli škole a ne vinnie.a to vím že izzy neodchází *4*
  • blablabla

    dela zakladku takze mas smulu! *1*
    • usjarca

      Re: blablabla

      já teda vím že nedělá a i kdyby tak nejpozději tento rok by ji musel mít hotovou
  • ZE

    Bohajo, dyk vypada jak Efron v menším provedení *1* *1* *1* *1*
    • usjarca

      Re: ZE

      no tak zaprvé tak jak ty píšeš vůbec nevypadá a i kdyby vypadal tak co tobě je po tom? on je moc pěknej klučina kterej moc krásně zpívá. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit