Přejít na výpis diskuzí

Vít Bárta

OSOBNOST 16.10.2010 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nevím, zda-li by byl nejlepší politik, Sám má mnoho problémů a jak říkal, že vyženou dinosaury politiky, tak se i on mezi ně může počítat. Jsem rád a to velice, že takovýto člověk není v naší politice. Vždy si pamatujte, že boj o moc je těžká a i když dnes naší politici stojí za ....., tak až v době dětí našich dětí se to možná změní. V zahraničí dělají politiku bohatí a to tak, že ve prospěch ekonomiky státu a ne pro sebe !! Je to asi tak, když ve 48 roce udělali z posledního čeledína předsedu družstva. Kdyby to dělal " kulak " tak by to zajisté lépe fungovalo, protože to byl hospodář a měl přehled. Tito politici sice přehled mají, ale pro vlastní kapsu. Toť vše co k Bártovi a spol. *3*
 • Jste nejlepší bývali politik,strašně váš zbožňuji a mrzí mně,že jste nešel do voleb *3*
 • Skončíš v pekle ty vole blbej *16*
 • no já si myslím, že už dávno měli lidé,tu cházku zlodějskou vychodit oknem...jíná řešení neznám... *1*
 • Zdražování všeho nejen potravin, zvyšování nezaměstnanosti, podpora romů a jejich soc. dávek,likvidace drobných podnikatelů, snižování důchodů atd. je v rozporu se všemi volebními sliby všech vládnoucích i nevádnoucích stran.
  V EU z nás udělali odbytiště na potravinové odpadky a u nich neprodejné zboží.
  Ještě zbývá zdanění dýchaného kyslíku a vyhlášení privatizace soukromého majetku. Úředníků na to mají dost.
  Jediná možnost je defenastrace celé poslanecké sněmovny, senátu a v neposlední řadě vlády.
  Zajímalo by mě i kapesné za vrácení majetku církvím. Vždyť to taky za posledních 2000 let nakradli.
  Je to smutné, ale odcinkaly jsme si to v r.1989 a nyní za tu důvěru platíme. V Česku platí, že kdo je u koryta, tak žere. Jenže na hoře u toho i hlasitě mlaskají. Pan Bárta není vyjímkou.....
  • Vy, kteří zde plivete špínu, závist a zasvěcená obvinění a urážky, dokonce i na to, že "jen v naší české zemi jsou u koryta ti nahoře", děláte si tady fakt ostudu – i statečně anonymně... Za prvé už od doby kamenné, kdo vedl smečku, tak se měl vždycky líp, protože i nesl odpovědnost a kůži na trh, ale už tehdy se lepší kvality, schopnost vůdcovství těch nahoře neodpouštělo právě outsidery, tak jako zde. Mohu vás utěšit, že deska se vrchnost ještě krotí proti tomu, jak devastovali bídou své „poddané“ – a ještě v tomto století.. v dějinách ti nahoře.
   Předpokládám, že jste neseděli léta vedle psacího stolu pana doktora Bárty a jen se zalykáte zlobou a závistí, zpracovaní jen z TVbedny a novin ...Nenapadlo vás už někdy, že vždycky když se spustí mediální upalování toho či toho (Lessy, Bárta atd..) tak že asi někomu právě šlápli na kuří oko?
   Že ohrozili mafiány, ty pravé a nejmocnější, o kterých totiž právě nikdy v médiích neuslyšíte, protože by to žádné televizi ani novinám strach nedovolil? Každý tady jen řve nad obavami, že by mu mohlo zhubnout bříško, ale nebrečí nad svým charakterem, nevzdělaností a naprostou neinformovaností, pro kterou neslušně a "zaručeně zasvěceně" uráží a tupí jednoho z posledních slušných mladých mužů ve vedení, kterého ještě ani vláčení médii a vyhrůžky neporazily. Stydím se za ty, kteří si můj milovaný český jazyk pletou na diskusích ("přeci máme demokracii a svobodu projevu") za obyčejnou sprostotu a závist. Každý slídí, kolik kdo nahoře pobírá peněz atd. Ale kdo z vás je skutečně ví, co již pro nás právě např. dr. Bárta za ty roky stačil vybojovat? Kdo z vás se podíval někdy i na přístupné dokumenty, od jeho boje s s-kartami, až po jeho boj právě s korupcí a organizovaným zločinem, který studoval a pak léta praktikoval? Naštěstí jsem si přečetla jinde i diametrálně odlišné hodnocení a názory a to je o cti a statečnosti. Když na vás paní uklízečka zařve, tak stáhnete uši, protože se bojíte, že byste dostali smetákem..Urážet veřejně činného spoluobčana anonymně - jak statečné, jak příjemný hromosvod pro ty ufňukané a věčně ukřivděné - vždy jen pasivní diváky..EvaK
   • Ale to mě pobavilo. Pro nás (alespoň pro mě nic nevybojoval). Slyšet ho je teď hodně, možná si dělá zálusk na kroužek.
 • ŽÁDNÝ PŘÍZNIVEC"VV"

  Koukám kam se poděli všichni ti příznivci věcí veřejných?
  Asi jim zvoní hrana!
 • NAPOLEON

  Kdyby to šlo, raději bych ho odvezl někam na ostrov,ve skutečnosti řídí stranu Bárta né John.Bártův čas prý ještě nepřišel,ten náš čas, by měl přijít co nejdřív.Tohle je pro příznivce Věcí Veřejných, konečně běžte do p....e! a nedělejte za naše peníze divadlo.Vládu stejně nepoložíte, dokud je co žrát z korýtka!!!
 • Stávkokazy!

  Stávkokazové!!!!!
  Ti kteří známkují příspěvky záporně, lze jen usuzovat, že souhlasíte s touto rozkradačskou a vyděračskou vládou.
  Bárta rozdává prachy jen tak,John usiluje o křesla.Před volbami říkal že nepůjde do vlády s "DINOSAURAMA".Jemu o žádná křesla nejde!Von se nechce ušpinit!Dnes je více špinavý než předtím.Při volbách jsem říkal, mám na to svědky,strana "ZELENÝCH" a "LIDOVCI"
  vypadnou. Potom jsem ještě říkal,že strana "VV" tam bude dělat "BORDEL" nemyslíte že se potvrdily moje slova? ČTU,POSLOUCHÁM,VIDÍM!!!! Co je ve Vás pozitivního, vy co známkujete záporně? "NIC"
  • Re: Stávkokazy!

   Tady se opět potvrdily moje slova.Napište svůj názor, známkovat umí každý vůl!Volů je na těchto stránkách požehnaně!Věcně soudruzi.Ono se uvidí kdo měl pravdu!!Většina lidí je stádo!!!!
 • DINOSAUŘI

  Nejhezčí a NEJMLADŠÍ dinosauři kdy vymřou po příštích volbách. "JOHN" TYRANOSAURUS REX "BÁRTA" STEGOSAURUS
  to znamená "VV" Čtu, poslouchám, vidím.
  Né jak ti vlezdoprdelníci kteří zde píší příspěvky jací jsou to borci!Až tu bude teror,obrátíte o 360 stupňů.A půjdete v zadu abyste se vod toho hnoje co taday po nich zůstane nezašpinily!!!!
 • lobo

  Zdravim co na to rict jen se blbe bavite na cizi ucet,promne je to chlap na urovni,vas asi nejvic sereto ze vam ukazal ze umi dobre otocit prachy a vy ho hned napadate buch vi co neni,ja s nim souhlasim a drzim mu palce,hodne uspechu.
  • Re: lobo

   Pane je to strana vyděračů,probuď te se a nebuťe kamarád kohokoliv,normální člověk pokut je normální takovým do zadku nelezou jako vi oznámkujte si to ať to máte za jedna žeano!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit