Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy tupé nány,zalezte!!!Mandrage je příšerná hudba s ještě příšernějšímy texty.Vlastně je to pro nány,tak proč se divím??Ano,divím,kolik tupců v tomto státě je,ale spíše co z nich vyroste,páč publikum je da 18 let!Jestli dospělý člověk tuto hudbu poslouchá,tak není svéprávný.Nashledanou a hlavně,šrouby a matice chachaaaaaaaaaaaaa *1* *1* *1* *15* *15*
    • Tupá hlava jste vy Barnabáši jelikož tu projevujete svůj názor.!!!! Myslím si že vkus každého je ojedinělý a proto byste měl mlčet.Nikdo vás nenutí poslouchat jejich hudbu,tak prostě se raději nevyjadřujte. Možná že to co posloucháte vy se zase nemusí líbit ostatním.Nejsem ve věku co píšete a nesvéprávná už teprve ne a mám Mandrage opravdu ráda jsou sice jiní, ale o to právě jde !!!
    • Každý si může poslouchat co chce a když se ti nelíbí tak sem nelez!
    • Nechápu proč bychom měli zalézt. Spíš zalez ty. Každému se líbí jiná hudba a kvůli tomu, že se ti nelíbí Mandrage, nemusíš nadávat, že jsme nány a že nejsme svésprávní. Právě bych řekla, že jsme svésprávní, když posloucháme hudbu, která se nám líbí. Nevím co posloucháš ty, ale myslím, že by se ti taky nelíbilo, kdyby tě někdo urážel, jen proto že posloucháš to, co se ti líbí. Takže milý Barnabáši, příště až budeš někomu nadávat, jen proto že poslouchá hudbu, kterou chce, zamysli se nad tím. Každý má právo si vybrat co chce a nechce poslouchat a jen proto že my máme rádi Mandrage, nám fakt nemusíš nadávat. :) Hezký den a ať najdeš taky svoji nejoblíbenější skupinu, jako my Mandrage ;)
    • Nechápu proč bychom měli zalézt. Spíš zalez ty. Každému se líbí jiná hudba a kvůli tomu, že se ti nelíbí Mandrage, nemusíš nadávat, že jsme nány a že nejsme svésprávní. Právě bych řekla, že jsme svésprávní, když posloucháme hudbu, která se nám líbí. Nevím co posloucháš ty, ale myslím, že by se ti taky nelíbilo, kdyby tě někdo urážel, jen proto že posloucháš to, co se ti líbí. Takže milý Barnabáši, příště až budeš někomu nadávat, jen proto že poslouchá hudbu, kterou chce, zamysli se nad tím. Každý má právo si vybrat co chce a nechce poslouchat a jen proto že my máme rádi Mandrage, nám fakt nemusíš nadávat. :) Hezký den a ať najdeš taky svoji nejoblíbenější skupinu, jako my Mandrage ;)
    • Srsly??:'DDDDD
    • oprava:do
  • je prostě božííííííííííííííííííííííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* wow moc se mi líbý
  • Vždycky když mi je smutno, tak si pustím siluety a tanči dokud můžeš.A ještě k tomu najedu na tyhle komenty, protože u těch se vždycky hrozně nasměju.Taková prča.ČÉČÉ
  • ja jeho pisnicki proste miluju a chtel bi abi hral v české Skalici.26.května
    *14*
  • Ahoj vyděla sem tě na koncertě moc se mi líbíš
  • nevíte někdo kde se dá sehnat tričko
    • Že by na koncertě? :D
    • Na koncertech nebo na merchshop.cz - Tam se to dá všechno koupit on-line, ale ještě to není v provozu :/
  • Každej si tu stěžuje na Andreu..ano taky mi štve že není už s Terezou, ale my s tim nenaděláme vůbec nic, tak toho nechte a hlavně některý komentáře tu jsou vůči Andree docela tvrdý..
    • Ať si dělá Vítek, co chce, je to jeho štěstí :)
    • Amen sestro :) ... Taky tvrdím, že by se mu lidi a vůbec celé kapele plést do života ! Kdyby to byli obyčejní kluci, tak po nich ani neštěknou a nějaká Andrea či Žaneta jim neleži v žaludku !
  • NEnávidím ho!! Nenávidím Andreu!!! Proč?? Jak může být tak slepej ..
  • i love you

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit