Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co teda?

    Tak co teda vystudoval? *3*
    • Re: Tak co teda?

      Vystudoval jenom ZŠ
      • Lens-pěkná p******a..protože vystudovatl střední podnikatelskou..:DD a pak že ho dobře znáš co.:DDDD
  • Vikkyn

    Vypadá z nich nejslušnějš a je to největší hovado:-D Kolikrát sme se zhulili a zfoukali tak,že jsme se nevěděli o světě:D Hej,holky,fakt to tolik nežerte,normální kluk,nic víc,jen dělá to,co ho baví :)
    • Hej promin moc, že sem o tobě napsala že si vypatlaná ard. seš docela fajne *15* ano pravda, že kluci to umí pěkně rozjet, hlavně klip punk rock song-jo to je nejvíc hlavně Tučková *1* *1* *1* ty ho znáš Lens osobně???? jo a ještě jednou se omlouvám *3* *4*
      • Chodila sem s ním na ZŠ a doteď se vídáme :-)
    • lili.barbie

      Re: Vikkyn

      Jen abys nekecalaxDDD
      • Re: Re: Vikkyn

        Jenom se neboj;) Nevím,proč by mělo být tak divný,že ho někdo zná,jenom proto,že hraje v MdE :)
        • lili.barbie

          Re: Re: Re: Vikkyn

          já nwm ale příde mi divný že vypadá tak slušně takže se mi nechce moc věřit že by se zhulil... *1*
          • Re: Re: Re: Re: Vikkyn

            Věř tomu...:D:D...
            Je to prostě normální, 20-ti letej kluk...
            Co si rád zakalí, zahulí a prostě užívá..
            neni nadčlověk, jen je to prostě muzikant...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vikkyn

              v tomhle ti verim... *4*
          • Re: Re: Re: Re: Vikkyn

            Hele,vzhled Ti nic nepoví,musíš poznat :D
            • lili.barbie

              Re: Re: Re: Re: Re: Vikkyn

              hmm ráda bych
    • Re: Vikkyn

      A co třeba jeho icq?:D:D:D
      • Re: Re: Vikkyn

        A co třeba jeho IQ? *14* *14*
      • Re: Re: Vikkyn

        Jako,že bych ti sem napsala jeho icq?Za prvé nevím,k čmeu by ti bylo,a za druhý nejsem padlá na hlavu,trubko.
        • A na co icq si jako myslíš že si s tebou bude psát???
        • Re: Re: Re: Vikkyn

          ty nano diť ti to muže bejt u prdele tak ho napiš na muj email jasan.nano *16* *5* *16*
        • baadmen

          Re: Re: Re: Vikkyn

          nejak se vam sice nechci motat do diskuze xD ale na jejich strankach psali ze ajska nemajii tak nevim co je na tom pravdy xD a taky nikoho neobvinuju ze kecaa ;) xD
          • Re: Re: Re: Re: Vikkyn

            Ano,na jejich stránkách je,že icq nemají...ale jak kdo z nich...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vikkyn

              Milá Lens, to neukecáš haha :-D Prostě kecáš a všichni to víme :-D ...Víš zlato je třeba rozdělit realitu a tvůj vysněný svět! A navíc víš co se říká: kdo lže ten krade a do pekla se hrabe! :-D ...Takže všichni schovejte mobili a pěněženky :-D
              Ale tak víš co třeba se časem příjde na to jak naklonovat lidi a ty a Víťa budete nejlepší přátele :-D ..do té doby ti můžu jen poradit abys navštívila nějakého psychologa.
              Navždy s láskou já :-) :-D
    • Re: Vikkyn

      hey musim s tebou souhlasit :D sice ho neznám osobně ale podle pár videí na youtube s tebou musim souhlasit, že vypadá nejslušnější ale je to pěkný hovado :D ale prostě jsou to borci všichni :) a jejich hudba je BEZKONKURENČNÍ <3
  • wow

    WOW,Víťovi bych hádala tak 15-16 let,ale ne 20.Je strašně podobej jednomu klukovi. *4*
    • Re: wow

      Je opravdu mooc pěknej a vypadá hrozně mile *14*
  • miluju te

    je fakt skvelej *14*
  • sebikelik

    Kráása

    Víťa to je moc hezkej kluk...ochotnej se vyfotit s každým...vzpomínám na něj moc ráda... *14* *14* *14* *14*
  • ...

    JO,JO TAKY SOUHLAS...!A HLAVNE SUPER KAMOS,NA NIC SI NEHRAJE!PROSTE TYPEK *1* *3*
  • b

    Chytrej,inteligentní,talentovanej a hlvně moc hezkej kluk! *3*
    • Re: b

      můžu jen souhlasit *14* *3* Andílek *14*
      • baadmen

        Re: Re: b

        vy ho znáte? *7* ♥ xD xD
        • Re: Re: Re: b

          ano ano , já ho taky znám *3* a vítek s matym icg maj *4*
          • Re: Re: Re: Re: b

            ok...super..tak mi ho prosím dej.... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit