Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víta je uuzasnej

    newim jestli má holku ale naprosto ůůůůžasnééj a dokonalej! *14* =D
    • Re: Víta je uuzasnej

      to jeee mocky mocinky slatkej a hezcího jsem nevidela *14* MILUJU TE Vít Starý
      *14*
    • Re: Víta je uuzasnej

      Ježiš,holku má....chudák ta jeho Péťa. *9*
      • Re: Re: Víta je uuzasnej

        Jeho holka se jmenuje Terezka a byl s ní i na koncíku tak to vím
        • Re: Re: Re: Víta je uuzasnej

          jenže,před Terezkou měl Péťu.
  • VÍŤA-ŽERU TĚ

    HELE MÁ VÍŤA HOLKU??
    • Re: VÍŤA-ŽERU TĚ

      Ano,má slečnu
      • Re: Re: VÍŤA-ŽERU TĚ

        A jak tohle víš?Nejsem ta co by se zamilovala..když ho vůbec neznám mě jen zajímá jak to víš.. xD
        • Re: Re: Re: VÍŤA-ŽERU TĚ

          Jak to vím? Úplně normálně. Asi tak,jako o svejch kamarádech dozvídáš,že mají slečny.
  • VÍŤA

    JÁ JSEM DO NĚJ ZBLÁZNĚNÁ...XD
  • Holkyy

    Taky se mi líbí ale nejsem do něj zblázněná... Tak se holky klidněte trošku... Jinak má totálně krásnej hlas, to fakt že jo... *14* :D
    • Re: Holkyy

      hlas může mít hezký ale občas zpívá falešně a má výazový chybičky. Teď samozřejmě nemluvím o živákách tam je to o něčem jinym.. Já vim že mě tu teď sežerete že si dovoluju kritizovat vaší lásku *1*
  • lovuju

    VÍŤO MILUJU TĚ!!!A DOOPRAVDY!JSI NEJKRÁSNĚJŠÍ KLUK NA SVĚTĚ!! *14*
    • majinka.7

      Re: lovuju

      A jinak v pohodě.? Jen se ptám protože mi to nějak není jasný.! *3* *5* *13*
  • :-)

    Ježiš holky tak ho tolik neřešte, ano je to hezký kluk, ale pochybuju, že byste si ho všimly kdyby nehrál v kapele Mandrage a že se zhulí?? no a...každý má rád něco jinýho..já ho taky neznám, ale jak už tu někdo psal je to normální kluk a je jedno, že je slavnej...ja zas ráda sedím v hospodě na pivku a fotbálku a zahraju si šipky..jenže tím se nedá vydělávat..ale on dělá to co ho baví a může se o to podělit s lidmi co to ocení..ale pochybuju, že stojí o zblázněné fanynky které ho "milujou"..jaký by to bylo vam?? asi nic moc co?? tak se kroťte...
    • Re: :-)

      ¨tak se kroťte...¨ Jistě soudružko učitelko *1*
  • :D

    Tahle diskuse se mi fakt docela libi... je to asi jedina, kde nepisou fanaticky 13ti lety holky jak hrozne ho milujou :D
    Taky se mi libi, libi se mi jak zpiva, atd... no vsechno, ale nekdy se ty diskuse nedaj ani cist :D :D
    tak to drzte v normalu :D :D *3* *1*
  • sisi

    ja si myslim že když si da občas cigaretku neni hned vyhulenej kuřak
  • ....

    no podle mě je určitě dost v pohodě..tzv. kluk do deště....a k tomu hulení..no to mu bych aj klidně věřila :-D...zrovna mu přeju i hodně štěstí a zdraví a 21 let...to je boží věk... a ečtě toho má dost před sebou... *5*
  • hanka.fm

    Narozky

    Víťo,všechno nejlepší k narozeninám!!!*14* *14* *3*
    • Re: Narozky

      taky se přidávám ke gratulaci...vše nejlepšejší... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit