Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    Vojta je hezkej umí hezky zpívat..:) a je s nim hlavně sranda..:)♥
    • Re: :)

      to vis z internetu nebo ho znas osobne?
    • Re: :)

      vo jakym mluvíš vojtovi diť je to víťa *15* *15*
      • Re: Re: :)

        *15* *15*
  • ..***..

    hej lidi je velice zajímavé číst vaše příspěvky ... xDD ... aspoň sem se porádně zasmála ...=D *1* *1* *1*
    • katulina-mcdonald

      Re: ..***..

      Všichni melou jak ho zbožnují ... *1* Taký smích =D
  • ????

    Ty voe... Jo Vít je hezkej,ale je trapný psát.: Já ho tak miluju,Je ten nejkrásnější a td... Kdyby se tady rozebírali nějaký normální témata a hlavně zajímavý...Nápř.: Jeho oblíbená barva nebo já nevim něco užitečnějšího než aby si tady každej čet on je tak super já ho miluju a takovýhle sr*čky :)))
    • Re: ????

      jo víťa je tak nadhernej a mas pravdu a nahodou nevíš jakou ma rad barvu a ja víťivím i email
    • Re: ????

      Máš pravdu :)
  • on je tk úúúúúúúúžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je dokonalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Vypatlaná jak tágo

    LEns......ty sia sik dobře vypatlá tady valíš kecy a bůh ví jestli ze sebe neděláš chytrou...třeba je vůbec neznáš to bys totiž tady nepsala takové srágoty...a Víťa holku nemá říkali to v rozhovorech trvale prý s holkou chodí zatím Mates *3*
    • No konečně někdo se mnou souhlasí že je Lens vypatlaná *3*
    • Re: Vypatlaná jak tágo

      Víťa má holku ;)..když jsem byla na kocertu Mandrage tak jsem ji viděla jak se tam s ní Víťa líbá.. a jmenuje se Terezka :)
      • Re: Re: Vypatlaná jak tágo

        jo a jak vypada a to si fakt viděla jo ja kdybych to vyděla tak se asi rozbrečím *5*
        • Lolec ty jí to dáváš holka *1* *1*
    • Re: Vypatlaná jak tágo

      A ano,Mates se Žáňou chodí trvale už nějakej ten rok :)
      • Re: Re: Vypatlaná jak tágo

        ale na druhou stranu je mozna lepsi, ze ty holky znaj pravdu.:D
      • Re: Re: Vypatlaná jak tágo

        No, musim rict, ze kdybych byla slavna, tak tebe bych teda chtela mit za kamaradku....
        • No ale ty slavná nikdy nebudeš, tak neval jo???
        • Re: Re: Re: Vypatlaná jak tágo

          Kámoška k pohledání.. *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Vypatlaná jak tágo

        Nemyslím..si to ale ty tady děláš chytrou a myslíš že ti tady každý zavidí nebo co...si trapná...děláš se sebe chytrou že znáš mandrage....hmm..tak si to uží opravdu ti to každý zavidíí hmm...VYSMĚCH...:D
    • Re: Vypatlaná jak tágo

      A Ty si myslíš,že v rozhovorech řeknou všechno?!
      Prober se.
  • .

    Bože!
    Mandrage poslouchám už krásnejch 6 let, pamatuju si doby, kdy je ještě spousta "obrovských fanynek" neznala.
    Proč mi příjde, že poslední dobou jdou fanoušcí kluků do háje? že jim fanouškovskou základnu tvoří samý dilinky?
    Aby jste se z kluků neposraly! Jsou to normální lidi, kteří žijou normální život a nejsou zvědaví na nějaký debilní žvásty, který se tady čím dál tím častějc objevujou.
    Proberte se...
    Nejsou to žádný playbyové, nesplní se Vám sny, že se do Vás na koncertě zamilujou a vemou si Vás.
    Buďte realisti a berte to s nadlehem :))
    Dyť klukům to je jenom pro smích,Vítkovi minimálně :)
    • Re: .

      ¨hele to se ti rika dys s nim chodis do skoly soory chodilas ja nahodou znam a libi se mi a je to ssexy kluk tak si vlez d pici jestli neveris tago na entou
      • Re: Re: .

        Milá Katko ze Žirovnice já vím že bydlíš v Nádražní ulici i tvoje číslo 721979059 A ty jsi u Lucky? *5* *5* *5* *16* *8* Miluješ zumbu jsem věštkyně je mi 49. *10*
      • Re: Re: .

        umíš vůbec psát a Víta je můj pche pche *14* *14* *14* *14*
    • Re: .

      joo přesně tak.. soouhlasíím:)
    • Re: .

      Konečně taky někdo normální =D já už myslela, že nikdo takovej není =D juchu... =D Taky už mně doslova se*e třeba tohle - ♥♥♥Víťa♥♥♥Mates♥♥ ♥.... nebo kecy jak strašně milujou Bolana atd... kdyby nehráli v kapele a nebyli slavní, tak si jich ta ujetá část fanynek ani nevšimne...a to by do nich klidně mohli každej den na ulici narážet a určitě by si většina z nich neřekla- to je kluk mých snů (když to pořád na všelijakejch stránkách píší)!
      Jsem hrdá na to, že mezi ně nepatřím =D i když musím přizdat, že Víťa je pěknej... =D
      • Re: Re: .

        ja taky bych si jich všimla protože tak nadhernej kluk jako je víťa se neda přehlídnout *5* *3*
      • Re: Re: .

        ja jsem si coopiho vsimla kdyz jednou delal dj. v nakym klubu, mam ho dokonce vyfoceneho co jsem hned byla in love..a pak po nakych 3 letech jsem zistila ze je to kluk za mandrage:D
      • Re: Re: .

        Super, všechno tady už je napsáno a jak píše Bája- jsem taky ráda, že nepatřím mezi ty slečinky, které kluky milujou a kdesi cosi... vždyť to je hrůza, holky vzpamatujte se!!
      • majinka.7

        Re: Re: .

        Moje řeč.! *1*
      • Re: Re: .

        mno já bych si ho všimla kdyby to byl obyčejnej kluk je totiž upa úžasnej!!!!!
        • Koukám že takovejch debilních vypatlanejch dilin jako ste vy čím dál víc přibejvá, neumíte nic jinýho než sem psat jen samé sr-čky a každýho buzerovat,takový slepice fakt hrozně miluju... *16* *16* *16* vám může bejt u prd-le co sem kdo napíše ste vážně trapky *7* *7* *7* *13* *10* *11* *12*
  • vít

    víííííííííííííít starýýýýýýýýýýýýýýý *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • KRASAVEC

      ACH JO VITA JE TAKOVEJ KRASAVEC KDYBY MI BYLO ASPON 20 TAM BYCH SNÍM CHTELA CHODITALE MĚ JE 18 TAM MI TO MAMA NEDOVOLÍ *14* *14*
  • love love him

    I love him *14* *14* *14* It's beautiful boy in the world *14* *14* *14* .I want him. *3* *3* *4* *4*
  • Vít

    VÍTEK JE NEJHEŽČÍ KLUK NA CELIM SVĚTĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mandrage

    Víta je naprosto uzasnej takhle podle mě vipadá dokonalost ale holku nemá HLEDÁ SE ŽENA a píšoun to ve všech časákách. *14* *14* *14* *14*
    • majinka.7

      Re: mandrage

      Pročítals Dívku nebo Bravíčko.? :)
    • Re: mandrage

      No víš když byli v březnu v inboxu na óčku Mandrage tak tam všichni potvrdili že jsou zadaní...a já radši budu věřit jim než drbům co se píše v časákách...
    • Re: mandrage

      Holku má.
    • Re: mandrage

      podle me je zase ve slove vypada tvry y...
    • Re: mandrage

      V časácích jsou vetšinou keci...a jestli tomu veris..tak jsi uplně vypatlaná...což asi budeš když napíšeš vypada s měkkým i...
      • Re: Re: mandrage

        Pokavaď se nepletu tak KECY jsou s tvrdým Y!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit