Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, nepřipadáte si trapně???když tady furt píšete jak ho milujete??sice si sem můžete psát co chcete, ale tohle je trochu moc,nemyslíte??
    • A proč by si tak měly připadat?? Vážně už se na to nemůžu dívat,jak si myslíte,že jste nejchytřejší a nejlepší,jste povýšení-to fakt fakt zbožňuju!!... Vy sem taky píšete svoje názory,tak je nechte taky psát. Hrajete si na hrdinky a přitom to určitě taky znáte!! Každý slavný má svoje fanynky,které jsou šílené...prostě to k tomu patří a nevím proč Vám to tak vadí?? Spíš jen závidíte!! A není to jedno jestli si to Vítek přečte nebo ne?? Já s nima souhlasím a myslím si,že je to normlání ty komenty. Myslím si,že ví, že má velké fanynky. A třeba by se mu to líbilo,kdyby si to přečetl. Neodpovídejte za něj!!! Nejste normální... A mimochodem Vítek je nejlepší!!
      • oprava *normální*...
    • A proč by si tak měly připadat?? Vážně už se na to nemůžu dívat,jak si myslíte,že jste nejchytřejší a nejlepší,jste povýšení-to fakt fakt zbožňuju!!... Vy sem taky píšete svoje názory,tak je nechte taky psát. Hrajete si na hrdinky a přitom to určitě taky znáte!! Každý slavný má svoje fanynky,které jsou šílené...prostě to k tomu patří a nevím proč Vám to tak vadí?? Spíš jen závidíte!! A není to jedno jestli si to Vítek přečte nebo ne?? Myslím si,že ví, že má velké fanynky. A třeba by se mu to líbilo,kdyby si to přečetl. Neodpovídejte za něj!!! bože... Vítek je nejlepší *14* *14*
  • Ted popravdě holky-kdyby nebyl Vítek slavný otočili byste se za ním na ulici???trochu přemýšlejte, když tady budete furt psát jak ho milujete, tak Vám to stejně nepomůže, nebo si jako myslíte že o některou z vás bude chtít??? pro něj ste jen fanynky nic víc, už se jako zamyslete... *7* *6* taky mám VítŤU a celý Mandrage ráda,a taky sem pořád nepíšu jak moc ho miluju......
  • ja ho milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem !!!!!!!!!!! :D :D :D:D
  • Lidičky, VÍŤA je fakt boží... vypadá jako ANDĚL *3*
  • BOŽE

    ach jo. Ty vaše "Ach jo Vita je takovej krasavec..." KOMU TO CPETE? Možná že teď mě zahltíte tisícema vzkazama pro i proti ale tak si třeba doma brečte s kamarádkama jak je boží ale nepište to sem. Já dám do vyhledávače Viťa Starý a první co vidím je, jak sem pišete jak je krásnej. To vidim taky ne? Prosim vás bežte radši ven když je léto a koukejte se po nějakých jiných a víc dosažitelných klucích. Vždiť Viťa není jedinej hezkej kluk na svete.
    • A komu ty tady cpeš ty tvý žblechty??!?!!
    • jo tak to bych neřekla, první ubohej koment, kterej vidím, když to zadám je tvůj, takže se laskavě klidni
    • No a komu cpeš ty tvý buzerace....zalez si trapná *16* *16* *16* *10* *10*
    • Mlč....*7*Můžeme si tady psát co chceme,tak si to nečti, když ti to tak vadí, Bože... *10* *10* *16*
      • A z celé skupiny je nejlepší Víťa *14*
      • Mandrage jsou nejlepší! *3*
      • přesně tak *3* jsou trapní,jak si hrají na nejchytřejší. Vítek je nejlepší a nejúžasnějěší *14* a krásnej!!
  • Tak jako co ?? :))

    Už přestaňte .. :O !! Panebože , ať sem píšou "Víťa je boží" atd .. Je to jejich věc .. Oni jsi sem můžou psát co chtěji .. ;)) !! Třeba, když to čtu, tak se u toho zasměju ... Ale i tak oni jsi sem můžou psát co chtějí ... A samozřejmně musím uznat, že Víťa je super kluk .. ♥♥ :DD *16* *14* *4* *10* *7*
  • vita

    víťa je moc hezkej ale anička má pravdu je to na nic on už může mít třeba rodinu např. 2 děti a moc hodnou manželku a bude moc šťastnej zapomeňte na něj *5* *7* *15* *13*
    • Re: vita

      To určitě proč bysme na něj měli zapomenout ty sama na něj zapomeň když to řikáš.Moje nej kamarádka bude jeho manželka. *1* *1*
    • Re: vita

      Přesně, děkuji, že jsi mi dala za pravdu *3* *4*
  • :c)

    Holky, holky, vy mě vážně dostaváte ! Dlouho jsem se takhle nepobavila ! Kolik vám je ? Začněte trochu myslet, předtím, než něco napíšete ! Vím, že ho třeba milujete i já jsem jednou byla zamilovaná do jednoho zpěváka, ale přešlo mě to, protože jsem věděla, že ho nikdy mít nebudu. Tak o tom uvažujte ! A být váma, tak bych si tu lásku k Víťovi nechala pro sebe a nepsala to sem. Fakt se trochu víc zamyslete ! *4*
    • chcííííííííííííípnííííííííííííí *16* *16* *12* *12* *11* *11* *10* *10* *6* *6* *15* *15* *15*
    • Musíte je furt okřikovat?!? snad vy byste se měli zamyslet jak se chováte a co tady píšete!!! *6*
      A koneckonců jsou to přece zamilované fanynky ne?? *3*tak proč tu platonickou lásku k němu tady nemůžou vyjádřit!!
    • ježiš noaco můžou si sem psát co chtěj, Tobě to může bejt jedno *16*
      • Joo mě to jedno být muže pravda, koneckoncu já nebudu za idiota ... Myslím, že kdyby si tohle Víťa přečetl, tak by se smál asi tak jako já, protože někteří z vás jste vážně ubohý *4*
    • Re: :c)

      Ať si to sem píšou když chtějí jejich věc. *1* *1*
  • Víťa

    Prosim vás....já vím,že máte Víťu rady.
    Já ho znám osobně..je to skvělej klučina.
    Jestli má teď holku..to ani nevim.
    Já ho taky přímo žeru..,ale jen jsme kámoši. *3* *3*
    • Re: Víťa

      :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D seš marná
    • Re: Víťa

      no,to jste velcí kamarádí,když nevíš, že je přes rok zadanej :D:D haha :D
      • Re: Re: Víťa

        Jak to víš???
  • katulina-mcdonald

    Už se zklidněte

    Pro ty co ho ták strašně milujou =D : Ježiš však ho vůbec neznáte ... Já ho taky neznám a nepíšu tady jak moc ho miluju a takové další sračky ... Kdyby jste ho alespoň znali tak neřeknu,ale vy ho prostě neznáte ... Jste ho viděli poprvé naživo a hned jak je dokonaly a jak s něho slintáte a tak dále ... *15* Děláte tu ze sebe chytré jak ho znáte, ale přitom o ěm víte velké hovno ... Pravda .. Sice jak jsem ho viděla poprvé tak jo on je dokonalý atd. ale uvědomila jsem si ... Vy by jste se měli probrat ze snu a začít žít realitou , protože nikdo tady o vaše komenty '' Ouu miluji tě '' nestojí ... Všichni tady co jsou alespoň trošku klidu tak vám tu o to nestojí tak by jste se měli zklidnit ... Jasně jasně možná že ho zbožňujete ale o tom to není .. Kdyby jste s ním chodily tak by jste s ním nebyly kvůli tomu jaký doopravdy je ale jenom kvůli slávě a o to on nestojí ... Tak si uvědomte ... *8* *15*
    • Chcííííííííííííípniiiiiiiiiiiiiii *16* *16* *12* *12* *11* *11* *10* *10* *6* *6* *15* *15*
    • ty si uvědom co tady píšeš za sračky, ze sebe tady děláš chytrou ty!!! *6*
      To ho nemůžou platonicky milovat??? a jak ty náno můžeš vědět že sním budou jen kvůli slávě??? ony nejsou ty!!! tak drž hubu a zalez!!! si jako o sobě myslíš co?Ale víš co já nemám náladu ani čas se tady hádat s takovou pipkou...vy co je tady dokola buzerujete jste vždy nejchytřejší... ale to vážně nejste *16* *16* *10* ty vaše ubohé kecy vykládejte ptáčkům na střeše a né tady!
    • Už radši drž hubu jo???
    • Noaco je na tom že k němu cítí platonickou lásku???to má snad každej ke svýmu idolovi *6* *7*
    • McDonaldko zdrž se komentářů laskavě,jooo??nedělej ze sebe větší blbku než seš,si jako myslíš jak seš chytrá?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit