Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože,to jako vážně chodí s tou namyšlenou,promiskuitní šlápotou ?! No myslím si že jim to stejnak spolu dlouho nevydrží a navíc je tak o půl hlavy vyšší než on :D No zkrátka krasavica jak se patří :DD
    • Andreu znám od narození, namyšlená šlápota rozhodně není. Sebevědomá to ano, ale taky příjemná, milá a zábavná. Zřejmě jsi jen zamindrákovaná slečna, která nejde za svým cílem a jen vypouští z pusy jedy, aby byla zajímavá. Zkus nemektat a něco pro sebe udělat, aby ses nemusela otírat o štěstí druhých!
      • Tak opravdu zamindrákovaná nejsem,za svým cílem si jdu dost pevně ! :) A otírat se o cizí štěstí taky nemusím :* Pouze jsem vyjádřila svůj názor to se tady jako nesmí nebo co ? :) Já nemůžu za to,že se takhle hold na veřejnosti reprezentovala !!! (jako **** která se plazila snad po všech a před Vítovou přítelkyní ho tam olizovat...)
        • Jo a ještě jedna věc tenhle názor tady zjevně neprohlašuju sama sama tak se přístě neobouvej jenom do mě :**
        • Jo a ještě jedna věc tenhle názor tady zjevně neprohlašuju sama sama tak se přístě neobouvej jenom do mě :**
    • Taky se divím, to už ta Terka byla hezčí než tahle obluda :D
      • OMG!!Nechápu proč chodí s takovou namyšlenou šlápotou.To i ta Tereza byla
        hezčí než tahle.No je to Víťova volba.
        • Taky si říkám , tohle je akorát namyšlená kráva, co se přes něj chce podle mě jenom zviditelnit...
  • Vít neni ošklivej ale jeho holka JO
    • To myslíš tu jeho missku ?
  • http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/176732/finalistka-miss-randi-se-zpevakem-skupiny-mandrage-jsou-jako-srouby-a-matice.html
    Holky nevím co to má bejt,ale je divný, že by Vítkovo Terka prodávala i lístky na Stinga, na kterýho měla jít s ním...
    • No, jo jasně prej měli problémy...hahaha
  • Skupina Mandrage má užasný písničky. Ale co se týče hlavního zpěváka Vítka Starýho to je katastrofa, je to akorogatní puberťák. Nechápu jak si může dovolit během svého koncertu při každý písničce jen tak odejít zakouřit nebo ještě líp na poslední písničku se převlíc a vzít si pivo aby pak mohl hned odjet. Je to dost neprofesionální a ubohý.
    • asi ho neznáš, neni arogantní, naopak, je stydlivej, působí namyšleně a arogantně, ale neni takovej! Neznáš ho, tak ho tady neurážej a chodit si může s kym chce, je to jeho volba! ;)
    • vít starý neni blbej ale ta jeho miss je blbá *16* *12*
      • ona jo, ale vítek občas taky
    • No a co je na tom jako arogantního,zpívá dobře ne,a že si párkrát odběhne co je na tom bože.....
  • Ty Vole (omluvám se), včera byl u nás festival a on tam vystupoval. A já ho pak potkala u stánku na pivu. A..... MÁM S NIM FOTKU! *14* (omluvám se že jsem tak rozjetá, jsem fakt št'astná)
  • Mandrage mám ráda,mají skvělou hudbu a konzerty jak by smet ale zajímalo by mě co bude až jedno zkončí.Třeba Vít nikdy jak sám prohlásil nepracovat,žádnou střední školu nemá,rád se napije.......Co s ním bude až jednou mandrage zkončí ? přece nevydrží navěky že jo :) No nevím jakou bude mít tento člověk budoucnost :)
  • Nezáleží jenom na tom, jak člověk vypadá, ale máte pravdu, Víťa by měl na mnohem lepší holku! ;)
    Asi ho okouzlila něčím jiným než jen vzhledem! :)
    • tO by mě zajímalo čím teda :D
  • Viděli jste Všechnopárty s Vítkem ? Byl fakt vtipný a na to že vystupuje před vyprodaným publikem se mi zdál nervozní...a na druhou stranu ožrat se fakt nemusel :D
    • jn, ale, i když si trošku loknul :D tak odpovídal třeba i na dost blbý otázky dobře, bylo to docela vtipný sledovat..Nejlepší, jak zpíval ,,Mezi zemí a nebem, a širým světem'' To nemělo chybu :D :D
  • http://www.facebook.com/VitStaryofficial

    Ahoj holky, tohle je oficiální FB stránka Vítka, kde mu můžete nechat vzkazy, dávat fotky, však to znáte! :)
  • vítek a mates../*z celé kapely nejlepší*/ wohw...wohw***Grr*Grr*
    I love MAndrage

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší