Přejít na výpis diskuzí

Vivien Eileen Bauernschmidt

OSOBNOST 15.7.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jana291995

    Re: ..

    no ale to nikdo neříká:)...obě jsou dobrý zpěvačky.. *4*
  • j

    mnoo takže když uvidíte blondatou holku s dlouhou ofinou a černým oblečením taky si budete myslet že žere avril?...všichni srovnavaj jen s avril achjooo *8* *16*
  • miley11cyrus

    1

    avril fujjjjjjj pro mě
  • denda

    nic proti ale avril je Avil ona začala s tmhle stylem když všude zpívali náký nafoukaný pipiny a proslavila se mnohem rychleji a má toho víc zasebou rozhodně si ymslím že tu není co srovnávat Avril je prostě třída už to má skoro všechno za sebou a Vivi nwm moc jí nemusím ae nepřipadá mi že by jí zrovna kopírovala možná s ejí líbí jenom tenhle styl což myslím že s elíbí spousta holkám a nemusejí poslouchat AFH nebo Avril ae třeba TH atd....prostě podle mě není co SROVNÁVAT ! *7*
  • ..

    Vivi je skvela zpevacka a nevopici se po Avril jasnýýýýýýý
  • Vivy

    Vivi je krasna,prekvapujici teprve 16 let.....nevim proc ji srovnavate take mou oblibenou avrilkou,nemaji nic spolecneho,mozna tak,ze se staly mladych letech mega hvezdy....
  • Vivi je sluníško!

    A navic je miliardakrat hezci nez avril! a ma miliardakrat lepsi hlas *14* *5*
    Catch me if you can!!!!!!!!! :P
    Walk Away - proste neeeeej!!
  • Vivi je sluníško!

    ViVi je proste nejlepsi...proti avril sice nic nemam ale ViVi je 10000000% lepsi nez avril...
    ViVi jsi nej!! MAM TE MOOOOOOOC RADA!!!
    Don't Gimme That - PECKA! vsechny pisnicky sou Pecky!!! s velky P *14* *14*
  • verco

    Vivi je nejlepší

    Vivi je nejlepší a nećhápu proč jí nadáváte!Má sice stejnej styl jako Avril Lavigne,ale to neznamená že se opičí!
    Nedávejte jí!
  • mileyiiinka

    Awoojj

    vivi je nejlejpší *14* a když jí budete nadavat zašlapuu *13* *16* *1* *1* mám jí nejvííícc rááádaaadadada
  • aloharockgirl

    Re: Vivi je GOOD!!

    mas pravdu jsem na tve strane na strane -identified-
    *13*
  • Re: Re: tina

    Hmm mno tag ji přebrali jéžišš to je teda katastrofa víte kolik zpěváku zpěvaček a bandu to dneska dělá?? hhhhhhhhooooooooddddddnnnnnnneeee tak už je nechte bejt
  • vickiii-candy

    Re: tina

    Přebrali jí..!!! *13*
  • -identified-

    Vivi je GOOD!!

    Hele nechápu proč jí tu Fšichni nadáwal!!!!!!!Newopičí se po Avrilce!!!!Wobě sou ¨super!!!A wona se s Avril ani nikdy nemusela wydět jako wte kolik lidí se takle maluje ty woči??????A nenadáwejte VIVI!! *13*
  • castelymy

    tina

    vivi ma dobry hlas ale pesnicky su na jedno kopyto proste nic zaujimave, fearof tomorrow je skvela pesnicka a inak girls just wanna have fun NEPREBRALI od miley! ta pesnicka je v originale od Cyndi Lauper z roku 1983!!!
  • myrna

    Je nej__!_!_

    Je fakt good prostě Nejlepší! Spívá krásně! Je podobná Avril a neopičí se jak tady většina píše! Prostě se jí třeba líbí styl Avril! *1*
  • Jste kozy:-D

    Já to poslouchám proto,že se mi to líbí. Nezajímá mě,zda se opičí po Avril,ale je fakt,že se takhle oblíká většina holek. Zpívá hezky a ani jsem nevěděla,že je tak mladá. DOufám,že to tak půjde dál a t je co poslouchat:-)
  • rad0vka19

    Opice

    Vivi se jenom opičí po Avril....nic jinýho to neni..a oblečení..styl účesu a líčeni...jenom se po Avrilce opičí!!!čupka !! a pipina a navíc zpívá strašně...mno fůůůj a ble *9* *9* *16* *8*
  • rebelka13

    Re: Re: Re: Druhá Avril

    Hej ale Vivi je lepší než Avril!!A navíc AFH sou nej!!!
  • rebelka13

    Re: vivi

    Není sestřenice *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit