Přejít na výpis diskuzí

Vláďa Šafránek

OSOBNOST26.5.2008 18:22
28 příspěvků

Vláďa Šafránek je zpěvák, který s muzikou začínal ve svých 14 letech ve skupině Krevel. Další jeho působení bylo ve skupině Brain, kterou založil společně s Antonínem Rauerem. V roce 1994 zakládá kapelu Harlej, kterou v roce 2006 nečekaně opouští, těsně před nahrávání jejich 7 alba. V součastné době je členem Walda Gangu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Autogen?chybi v zivotopisu...
  • To je ženská s koulema nebo muž? Prostě hnus!!!
  • Ahoj. Koukni na www.samot.euweb.cz Tak troch píšu a byl bych rád, kdyby se něco podařilo zhudebnit.
  • ahoj chci se jen zeptat Vlado nemas v rodině někoho kdo se jmenuje Jiři? bud bratr nebo bratranec atd nebo to muže byt i shoda a od kud pochaziš ne ted ale jako kluk dik za odpověd
  • přiteplenej *12*
  • Vláďo všechno OK, jen nebuď jak přitelplenej!!!! Ty homokládo *12*
  • Brian byl dobrej. jediný co vydali bylo Čelem ke zdi. Myslím že to byl rok 1991 a vydal to minitor
  • v jaky serialu hral Vlada Safranek ??
  • Vlaďu jsem slyšela poprvé v Rockáči v Mostě a říkala jsem si "sakra! co on tu dělá?! Šup s ním do Lucerny!" Byli jsme mladí,každý hledal svou cestu.Škoda,že nešel tou správnou, mohl být jinde. Měla jsem štěstí ho poznat i jako člověka a klobouk dolů! Image tvrděho rockera, pod slupkou hodný, citlivý kluk. Přeji mu hodně zdraví a síly...On ví...
  • zbíám čskou muziku a na vládu nikdo nemááááá.sám jsem křtil první cd v meduze řacha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit