Přejít na výpis diskuzí

Vláďa Šafránek

OSOBNOST 26.5.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vláďa

    víte že vláďa má nemocné srdíčko a kvíli tomu zrušili koncert???

    chdáček *9*
  • Borec

    Vlado hod tam solovku Velryba byla super
  • Harlej?

    Harlej bez Safranka neni Harlej,protoze Vlada je Harlej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Harlej bez Vladi je Harlej a to sakra dobrej. Co dodat k Vladovi drogy sou svin... !!!
  • Vláďo, vrať se!!

    Kéžby se vrátil k Harlej... Na jeho hlase jsem odrůstal :) Tet už Harlej bez Vládi není to, co to bývalo... Ikdyž Tomáš má podobný hlas a taky dobrý, ale ztratilo to ten "crazy" šmrnc... *9* *9*
    • Re: Vláďo, vrať se!!

      Harlej jsem měla se Šafránkem ráda,taky jsem na něm odrůstala, pamatuju si svůj první koncert a nadšení z něj... ale nechtěla bych, aby se vrátil, vykašlal se na ně a vlastně i na fanoušky... a podle mě CD s Hrbáčkem mnohem lepší desky než poslední deska se Šafránkem. Každopádně mu přeju mnoho úspěchu.
  • Boží hlas

    Vláďovo hlas je opravdu česká jednička, doufám taky, že ho ještě pro nás použije jinde, než s Waldou Gengem-i když i tam je super, ale nic novýho už tam asi nevymyslí-s Harlejema to byla bomba!!!!!!!!!!!
  • Vlada je borec

    JE PRAVDA,ŽE VLADAVO HLAS JE SKUTEČNĚ PARÁDNÍ !!! NEDÁVNO JSEM BYL NA KONCERTU SKUPINY HARLEJ A VŮBEC TO NEBYLO ONO ! *9* MYSLÍM,ŽE VLADA MÁ NA VÍC NEŽ UČINKOVAT VE SKUPUNĚ WALDA GANG ! *3*
  • Vlada je borec

    At si rika kdo chce, co chce. At na nej lidi hazej spinu nebo ne. Vlada je proste uzasnej zpevak. Jeho hlas mi v harleji vzdycky dostal. Skoda, ze uz tam neni ... *9* jen doufam, ze bude s muzikou pokracovat i nadale ( i kdyz trebas s walda gangem )... byla by skoda prijit o takovyho zpevaka. *3*
    • Re: Vlada je borec

      Souhlasím, a dodam,že je to i skvělej člověk.Amzslím si,že i jako otec je výbornej.Znám se s ním osobně a je vážně fajn!A.
    • Re: Vlada je borec

      ano mas pravdu vlada ma uzasny hlas,ale zrovna ve Walda gangu zanika.myslim ze ma na vic nez odrhovacky.projekt Velryba je uzasny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit