Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divadelní programy

    Dobrý den,
    Chtěla bych se vás zeptat jestli někdo nemáte program divadelní hry Chvála bláznovství nebo Příliš drahá mathilda,ráda bych je odkoupila.Pokud ano,ozvěte se mi na e-mail
  • xxxkatuskaxxx

    :(

    škoda že zemřel byl sQvělej herec :)
  • šok

    když jsem to zjistila ani mi to nedošlo,až později jsem si to uvědomila...když jsem se dívala na ty jeho problémy se zdravím..myslela jsem si že se s toho dostane..byl to šok...čest jeho památce byl skvělý *9*
  • silvies

    včera byl v televizi..

    ..v seriálu Hříchy pro pátera Knoxe..
  • andreja1

    divadlo

    Vladimíra jsme viděla v divadle Kalich nějak v lednu hrál s bratrem Michalem představení- Chvála bláznovství...musím říctmže to co předvedli oba dva bylo něco neuvěřitelného:-))uplně jsem se nasmála..oba dva jsou vynikající herci..na představení jsem si zamluvila lístek 7.6.bohužel mi volali z divadla,že pan Vladimí r Dlouhý na tom není zdravotně dobře a předstaení se konat nebude...pár dní na to zemřel *9* *9* je mit ostrašně líto,že už ho nikdy neuvidím hrát...bude to nezapomenutelný Petr Máchal:-))
  • system

    ...............

    byl legendou cr herectvi
  • Je mi to líto

    Moje nejoblíbenější pohádka S čerty nejsou žerty.Bohužel odešel zase dobrý herec a dabér do hereckého nebe *4* *4* *4*
    • Re: Je mi to líto

      Souhlas.Má,vlastně měl,nezapomenutelně krásný hlas.
  • V srdci zůstane...

    Vladimíra jsem měla velice ráda jako člověka i když jsem jej neznala osobně a byl to výborný herec.Když jsem se do dověděla...v mém srdci se rozhostil smutek,proč poslední dobou umírají tak vyjímeční lidé...Jako člověk s krásnou duší,v mém srdci navždy zůstane...
  • bratři michal a vladimír..

    ..v pořadu Krásný ztráty zde :
    http://www.ceskatelevize.cz/ivys ilani/209562250500011-krasny-ztraty /
  • důvod umrtí

    mám důvod umrtí zemřel na rakovinu slnivky břišní *8*
    • Re: důvod umrtí

      to všichni vědí !!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit