Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S čerty nejsou žerty

    Nejlepší byl jako Petr Máchal v pohádce: S čerty nejsou žerty *3*
  • Cože???

    Cože? On doopravdy zemřel? Když jsem poprvé viděla na osobnosti "Nikdy nezapomeneme" myslela jsem, že to je vtip. To snad není možný. Jeden z nejlepších herců ;( A ví se, co mu bylo? *9*
    • Re: Cože???

      ví ! rakovina !!! už několik měsíců t ořešil bulvár !!!! *8* *8*
  • bratři michal a vladimír..

    ..v pořadu Krásný ztráty zde :
    http://www.ceskatelevize.cz/ivys ilani/209562250500011-krasny-ztraty /
  • BOHUŽEL SE..

    ..KVŮLI ODLOŽENÍ Z LEDNA NA ČERVENEC NEDOČKAL PREMIÉRY POSLEDNÍHO FILMU VE KTERÉM HRÁL-KÁJÍNKA..
  • silvies

    včera byl v televizi..

    ..v seriálu Hříchy pro pátera Knoxe..
  • jedinečný Pan herec

    I když jsem se s ním nikdy nesetkala,přesto mám pocit,že ho znám.Oba máme shodný den narození,ikdyž já jsem mladší o pár let.Tušila jsem,že už tu dlouho nebude,ale přesto mě jeho smrt moc zasáhla.škoda,že už není,těch nádherných rolí co ještě mohl hrát!Patří mezi ty velikány jakými byli Marvan,Filipovský,Menšík a další.Čest jeho nesmrtelné památce!
  • spolužáci

    Míro ozvi se !!! Když tak pošli mobil
  • Jak je to možné?

    Už strašně dlouho jsem neviděla na osobnostech zprávu o tom, že někdo umřel. Až nyní a je to každou chvíli. Nejdříve Petr Muk, pak Ladislav Smoljak a do třetice Vladimír Dlouhý. Tomu se ani nedá věřit. Česko přišlo za poslední měsíc o tolik hvězd. Snad už je to zpráva o tom, že někdo umřel na dlouhou dobu poslední.
    RIP *4* *9*
    • Re: Jak je to možné?

      máš naprosto,ale naprosto PRAVDU ani neuběhl měsíc a hned tři mrtví a ještě k tomu vynikající herci-zpěváci doufám ,že už bude dlouhou dobu klid *5*
  • nádhera

    Milý Vladimíre, jste opravdu skvělý herec, ale to, co jste předvedl ve filmu Forrest Gump, to bylo něco úžasného. Tím jste dabing pozvedl asi na tu nejvyšší úroveň. Díky, byl to pro mě nádherný zážitek. *14*
  • šok

    když jsem to zjistila ani mi to nedošlo,až později jsem si to uvědomila...když jsem se dívala na ty jeho problémy se zdravím..myslela jsem si že se s toho dostane..byl to šok...čest jeho památce byl skvělý *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit