Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byl jste někdo vůbec na něm v divadle,každé představení které jsem s ním viděla,bylo neskutečné,to byl herecký genius... *14*
  • Škoda, že tu už není. Byl vážně skvělej.
  • Jste nejlepší!
  • skvělej

    Mě se už kdysi moc líbil jako petr máchal v pohádce s čerty nejsou žerty a v současnosti ho považuji za jednoho z našich nejlepších herců, vždycky ho hrozně ráda vidím, ať už na obrazovce či na filmovém plátně.
  • zármutek

    Je to škoda,že odešel.Byl to výborný herec.A dabér-jeho Forrest Gump je nezapomenutelný! *4*
    • kate998

      Re: zármutek

      Dneska jsem se dozvěděla z internetu,tu smutnou zprávu a můžu říct,že jsem pro slzy neviděla.Prostě to byl člověk s velkým Č.Skvělý herec a dabér.Tímto se před ním skláním,jeho sympatický zjev a podmanivý procítěný hlas mě vždycky dostaly.Čest jeho památce! *4*
  • Tento herec nebyl skvělej byl ůžasnej ! *13* Na něj nikdo říkám Nikdo mít nikdy nebude byl ůžasnej hlavně v seriálu Dobrá voda *4* Byl ůžasnej a můj obdiv,respekt a ůcta bude navždy ! *13*
    • nauč se gramatiku ty úžasnáku! jo ..neměl chlastat! *16*
  • Mám ráda tvýho bratra MIchala

    Ahoj Vladimíre Si bezva herec znám tě s filmu skáčeš přes kaluže a v Arabele si byl super moc ses mě líbil mám tě ráda moc ale nejvíc miluju tvý ho bráchu Michala. Chtěla bych jeho podpis prosímtě a nevím kam si mám o něj napsat a od tebe bych chtěla taky. Moje Adresa je Petra Jelínková Dašická1189 Pardubice3 53003. Pozdravuj ho ode mě řekni mu že ho pozdravuje jeho fanynka Petra s Pardubic. Tak díky moc. Držte se jste super brachové a herci. Fanynka Petra s Pardubic
    • Re: Mám ráda tvýho bratra MIchala

      :-D Petra má fakt smysl pro humor
  • Pane Dlouhý, musím Vám říci že jste pro mne vždy byl nejpoctivější český herec, především proto, že každý člověk i ten nejméně důvěřivý by vám na jevišti uvěřil každou polohu charakteru které hrajete. Vážím si Vás již od té doby, kdy jsem v televizi viděla poprvé film Už zase skáču přes kaluže, kde jste mne již tenkrát navnadil na sledování vašich kulturních počinů. Děkuji za příjemný zážitek.
  • Pozdrav

    Vážený pane Vladimíre, jsem staromilec(staromilka?), ale nyní jsem se po létech strávených na mateřské dovolené propracovala i k této komunikační technologii (neb mě k tomu nutí pracovní povinnosti a chvála Bohu za ně...) a jsem ráda, že jsem Vás tady objevila. Obdivuji Vás a Vaše herecké umění, obdivuji Vás, když sečete trávu blízko břehu Berounky, když jedete na kole... Napsala jsem Ježíškovi o lístek na vaše představení, rodina tvrdí, že Ježíšek nezůstane hluchý a snad nadělí, tak dříve než budu obdivovat vaše lidské kvality -samozřejmě z uctivé vydálenosti, abych nenarušila Vaše soukromí- na Berounce, snad Vás konečně uvidím i v divadle. Pozdrav od naší drobotiny, která ráda zpívá "Narodilo se štěně..." Posílá Šárka E.
  • film Věrni zůstaneme

    Chtěla jsem se jenom zeptat:Dívá se Vladimír Dlouhý na tyto stránky? Potřebuji se ho zeptat na nějaké fotky z filmu Věrni zůstaneme(1988).Natáčení pod režisérem Andrejem Maljukovem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit