Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úpřímnou soustras rodině.

    Obrovská ztráta pro český film,divadlo,dabing.Jsem z toho zdrcen.Byl to vynikající herec... *9*
  • V.D

    Ta zpráva mi přišla neuvěřitelná, moc mám Vladimíra ráda a nevěřím bulvárním pomluvám.... Momentálně na čt 1 ve středu v 9,00hod běží seriál na pokračování zítra již 4/5 Laskavý divák promine, tam mě naprosto uchvátilo, jak zahrál Jana Nerudu, to je nádhera se nato dívat. Chceteli si někdo Vladimíra připomenout pak zítra v 9 doporučuji. Musím opravdu říci, byl jsi nejlepší ze všech a zahrál jsi cokoliv úžasně. Upřímnou soustrast celé rodině.
    *10*
  • Divadelní programy

    Dobrý den,
    Chtěla bych se vás zeptat jestli někdo nemáte program divadelní hry Chvála bláznovství nebo Příliš drahá mathilda,ráda bych je odkoupila.Pokud ano,ozvěte se mi na e-mail
  • zemřel

    na rakovinu žaludku a měl metastáze....je ho škoda..
  • váš tatínek

    Moc se omlouvám za tento způsob,ale mám dotaz. elefon na tatínka je již dlouho mimo provoz. Posílala jsem textovku i volala. Je v pořádku. Děkuji za zprávu Mirku
  • přání

    Milý Vladimíre
    Už zase skáču přes kaluže.Dnes máš
    narozeniny takže všechno nejlepší
    a co nejdříve brzké uzdravení.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • R.I.P.

    *9*
  • Vladimír Dlouhý

    Takový skvělý herec a člověk nemůže jen tak odejít....Stále bude žít v našich srdcích. *4*
  • andreja1

    divadlo

    Vladimíra jsme viděla v divadle Kalich nějak v lednu hrál s bratrem Michalem představení- Chvála bláznovství...musím říctmže to co předvedli oba dva bylo něco neuvěřitelného:-))uplně jsem se nasmála..oba dva jsou vynikající herci..na představení jsem si zamluvila lístek 7.6.bohužel mi volali z divadla,že pan Vladimí r Dlouhý na tom není zdravotně dobře a předstaení se konat nebude...pár dní na to zemřel *9* *9* je mit ostrašně líto,že už ho nikdy neuvidím hrát...bude to nezapomenutelný Petr Máchal:-))
  • Osobně si myslím, že jste jedním z našich předních českých dabérů a herců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit