Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • good boy

    fakt supa herec ae twuj brach taky ste oba good boy *14* *14*
  • jste skvělej!!!!

    Velmi dobře si pamatuji, když jsem poprvé viděla film už zase skáču přes kaluže, který mi dodnes připadá prostě nádherný a malá mirek dlouhý tam byl prostě skvělý, já sama jsem byla tenkrát velmi nemocná a pamatuju si, jak mě moc dojala odvaha toho malého chlapce bojovat s těžkou obrnou a mě samé ten odvahu také dodal, myslím, že to je nejhezčí poselství nějakého filmu- když dokáže pohladit, povzbudit- díky pane dlouhý, tenkrát jste mě dal svým hereckým uměním hodně síly.
  • kontakt

    prosím, nevíte někdo někdo nějaký mail na pana Dlouhého předem moc díky
  • pan herec

    Moc Vám fandím celá léta a nevím proč se pořád do vás obouvají jak vypadáte,jak asi vypadá nebo bude vypadat autor článků v padesáti ?, asi hůř než vy a proto tak blábolí, jste vždy upravený a pěkně oblečený a vždy podáváte úžasný výkon, přeji hodně zdraví. *14*
  • R.I.P.

    Výbornej herec, obrovský charisma, nádhernej hlas... Pohádka S čerty nejsou žerty je moje neoblíbenější... Bude chybět... R.I.P. :-(
  • ...

    *9*
    že je nemocný jsem věděl, že je to vážný taky, ale věřil jsem na zázrak.
    bohužel nepřišel.
  • Vzkaz

    Vladimír Dlouhý
    Dnes jsem se dozvěděla smutnou zprávu
    z rádia ČRo.1 Radiožurnálu a teď
    oficionálně na internetu,že zemřel
    Vladimír Dlouhý.Je mi to moc líto.
    Byl vynikající herec a dabér.
    Rodině a pozůstalím upřímnou soustrast.
    Už jenom v nebíčku bude skákat přes
    kaluže.S úctou! Vzpomínáme! Děkujeme!
    • Re: Vzkaz

      Ozraty Cesky kokot
      • to nebyl žádný ozraty blbec.
      • Myslím že K. King by ti tak akorát nafackoval deb*le.
  • Vladimir

    Ach moj Boze,dalsia osobnost...skoda, velka skoda..co ine dodat,je to velmi smutne... *4*
    • Re: Vladimir

      velká ztráta ..škoda mnoho vzpomínek na krásné zážitky s filmových rolí a jiných upřímnou soustrast rodině *9* *4* *9*
      • Re: Re: Vladimir

        nejen herec filmový ale i divadelní a dabing charismatický velká ztráta pro česko
  • V.D.

    Velká ztráta, skvělý herec i dabér, mohl ještě spoustu dobrých věcí ve svém životě natočit.....
  • Upřímnou soustrast rodině

    Je mi moc líto, že Vladimír Dlouhý zemřel, role v jeho podání byly vždycky přesvědčivé a krásně zahrané. Je to pro nás všechny obrovská ztráta, mohl ještě natočit spoustu zajímavých filmů, i když ve všech rolích, které zahrál a ve filmech, které daboval, bude pořád s námi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit