Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší herec

    Dobrý den, jsem velká fanynka Vladimíra Dlouhého. Jeho herecký um opravdu moc obdivuji. Pokud je nějaká možnost vidět např. v divadle tohoto herce, prosím o radu. Moc o to stojím. Děkuji
  • Hezký den přeji! Chtěla bych se jenom zeptat, kde momentálně hraje Vladimír Dlouhý? Tak ráda bych ho viděla hrát .. ale nemůžu se dopátrat, kde a v čem je obsazen? Nevíte někdo ..? Děkuji, mějte se krásně. Monika
  • Hodně štěstí!

    Přála bych panu Dlouhému do budoucna hodně štěstí a pevnou vůli, každý z nás se kvůli něčemu trápí, s něčím v sobě potýká, ale jen malé hrstce vyvolených na tomhle světě je dán dar oslovit svým uměním druhé, potěšit je, učinit se pro ně nezapomenutelnými. Vy, pane Vladimíre, tenhle dar máte. Držím Vám palce a přeji do dalších dnů hodně štěstí, zdraví a lásky. Máme Vás rádi.
  • Píseň

    Chtěla sem se jenom zeptat, jestli nevíte, jaké písničky hrály na jeho pohřbu. Včera ve zprávách na Primě a Nově pouštěli reportáž z pohřbu, kde hrála i píseň, a říkali, že byla jeho oblíbená. *9* Děkuju. *9*
  • V srdci zůstane...

    Vladimíra jsem měla velice ráda jako člověka i když jsem jej neznala osobně a byl to výborný herec.Když jsem se do dověděla...v mém srdci se rozhostil smutek,proč poslední dobou umírají tak vyjímeční lidé...Jako člověk s krásnou duší,v mém srdci navždy zůstane...
  • Smazat

    Smažte,prosím příspěvky Provokace a ty s Jan Wachtl a Jan Šašek,díky.Omlouvám se za ně.
  • škoda,

    že jsem při návštěvě pražských divadel neměla možnost vidět jeho herecké umění "live". Znám ho jen ze spousty filmů či seriálů a pohádek,hlavně té jedné... Budeš nám chybět,Petře Máchale.
  • oopss

    zemřel

    proč ??? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • 3. úmrtí

    Když umřel Petr Muk a pak Ladislav Smoljak, tak jsem si říkala, kdopak to bude do třetice. Ale že to bude zrovna Vladimír Dlouhý, to mě ani nenapadlo. Sice vím, že mu poslední dobou nebylo dobře, ale že to byla rakovina, to jsem vůbec netušila. Upřímnou soustrast celé jeho rodině a dalším blízkým. *9*
  • Plavení hříbat

    Jako herce jsem ho měl rád, zde jsem našel nejpodrobnější přehled filmů kde hrál http://zaridit.cz/rady/index.php?a= data/00000000-dlouhy a kdo má CS film může se podívat Plavení hříbat 24.6. ČS Film 18:00

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit