Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Hron

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestlize je utery, musime byt v belgii

    lada opravdu pobavi a je to zpevak i herec....ale potrebuje nekoho za zadkem kdo mu rekne tohle je dobry a tohle uz ne....je to exibicionista co nevi kdy prestat.
    • Re: jestlize je utery, musime byt v belgii

      A tak to se, Pytlíku, pěkně pleteš!! Vládík není exhibicionista, ale pouze - úúúúúúúúúúžasnej showman!! Měl bys zažít - aspoň jednou - setkání Klubu přátel Vládi Hrona - a nestačil by ses divit!! *5* *15* *3* *13*
      • Re: Re: jestlize je utery, musime byt v belgii

        vazena zazo, nechtel jsem se Vladimira dotknout, poznal jsem ho mozna driv nez ty a urcite driv nez ho poznal narod a uz v tvem tvrzeni postradam logiku. Pamatuji se ze hral "brouka pytlika" a bavil jsem se. Jestli se potkate, treba na Vasem klubu tak se ho samotneho zeptej jestli se citi byt exhibicionistou ci ne......a napis mi co ti odpovedel *8*
        • Re: Re: Re: jestlize je utery, musime byt v belgii

          že Vláďa hrál brouka Pytlíka, to vím. Ale nevěřím, že by byl exhibicionista!! Jistě, děsně rád šaškuje - ale je to fakt jen sranda pro pobavení publika!!
  • fotka

    fotka VLÁDI SE MI MOC LÍBÍ JE TO KOMIK KAŽDYM COULEM *15*
    • Re: fotka

      Ty fotky jsou všechny super! *3* Vláďa je taky skvělý, umí fakt dobře imitovat naše i světové hvězdy a je to výborný bavič. *1* Moc mu fandím!!! *4*
    • Re: fotka

      Tak se, Martinko, přihlas do Klubu přátel Vládi Hrona!
  • Nová fotečka

    Júúúú, nová fotečka! Ale tu znám, ta je ze setkání KPVH v kamenici nad Lipou! Tam jsem byla!!! *14* *3*
  • Tak on hrál duševně chorého?

    Aby se vyhnul vojně?Měli ho na té psychiatrii nechat aspoň 10let!!! *3* Aspoň by nestrašil v telce!Malé děti!!!!!!!!Ale byli by tam vlastně i jiní exoti:((((((((a některé baby možná onanují u televizní obrazovky, když ho vidí zpívat! *5*
    • kdyz ho slysim mluvit a zpivat,tak bych ho nejradeji uskrtil
      • uskrtil? Vladu ?....to jsou veci....s Vladou neni a nikdy nebyla nuda...vic takovych lidi a byl by na svete jen mir a smich
    • Re: Tak on hrál duševně chorého?

      Ty máš dost, pipi! je vidět, že Vláďu vůbec neznáš!! Nebo aspoň ne tak jako já!
      je to ten nejbáječnější chlap, jakýho jsem kdy poznala! Měla jsem i to štěstí, že jsem s ním strávila víkend v Kamenici nad Lipou! Ve dnech 26. -27. 5. se konalo setkání KPVH - a bylo bezváááááá! Kdybys Vláďu znala, takovou hovadinu bys jakživo nenapsala!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit