Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Hron

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Jsem sice krátce ve fanklubu, ale Vláďa je opravdovým bavičem po všech stránkách *3*. Ne každý umělec je takový*15*. Tak mu přeji, ať mu to vydrží*3*!
  • Nová fotečka

    Júúúú, nová fotečka! Ale tu znám, ta je ze setkání KPVH v kamenici nad Lipou! Tam jsem byla!!! *14* *3*
  • Výborný zpěvák a skvělý moderátor.Nic jiného se nedá napsat
  • jestlize je utery, musime byt v belgii

    lada opravdu pobavi a je to zpevak i herec....ale potrebuje nekoho za zadkem kdo mu rekne tohle je dobry a tohle uz ne....je to exibicionista co nevi kdy prestat.
    • Re: jestlize je utery, musime byt v belgii

      A tak to se, Pytlíku, pěkně pleteš!! Vládík není exhibicionista, ale pouze - úúúúúúúúúúžasnej showman!! Měl bys zažít - aspoň jednou - setkání Klubu přátel Vládi Hrona - a nestačil by ses divit!! *5* *15* *3* *13*
      • Re: Re: jestlize je utery, musime byt v belgii

        vazena zazo, nechtel jsem se Vladimira dotknout, poznal jsem ho mozna driv nez ty a urcite driv nez ho poznal narod a uz v tvem tvrzeni postradam logiku. Pamatuji se ze hral "brouka pytlika" a bavil jsem se. Jestli se potkate, treba na Vasem klubu tak se ho samotneho zeptej jestli se citi byt exhibicionistou ci ne......a napis mi co ti odpovedel *8*
        • Re: Re: Re: jestlize je utery, musime byt v belgii

          že Vláďa hrál brouka Pytlíka, to vím. Ale nevěřím, že by byl exhibicionista!! Jistě, děsně rád šaškuje - ale je to fakt jen sranda pro pobavení publika!!
  • fotečky

    PANE VLÁDO HRONE

    MÁTE tady moc krásné fotečky přejí vám at máte na setkání krásné počasí neznámá fanynka *14*
  • přání

    Milý Vladimíre
    Všechno nejlepší k narozeninám.
    *4* *4* *4* *4*
  • kirushka97
    Vše nejlepší *3* *14*
  • Noc plná šlágrů

    Dne 25.6.2011 se dívejte na pořad ČT 1 Noc plná šlágrů v 20.00. Vláďa se vrací na televizní obrazovku v zábavně-soutěžním formátu.
  • ahoj všichni přátelé Vládi ... mám dotaz..mám zájem aby u nás Vláda vystoupil a scháním nakej kontakt na manazera""menazerku skym se domluvit a zjistit cenu atd.. poradí nekdo nebo napíše přímo číslo na koho se obrátit dekuji za info . Honza
  • Ďakujem za umelecký zážitok.Naozaj pekný darček od p.primátora Antona Danka pre nás učiteľov k príležitosti nášho dňa.P.Hron ste skvelý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit