Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Kratina

OSOBNOST 29.1.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Zdravím Vás, pane Kratino,

    pocházím z Ostravy Poruby a chodili jsme na stejnou základní školu. Jestli si vzpomínáte na paní učitelku Fialovou, tu jsme měli za třídní.
    Proč Vám píšu: protože se se spolužáky ze zákládky stále scházíme i s paní učielkou Fialovou a občas vzpomínáme na lidičky, kteří s námi do školy chodili a které jsme znali. Určitě znáte Lídu Čompovou, Táňu Pavláskovou, sourozence Studentské, Zdeňku Močkořovou z porubského "Skeletu" a okolí. Vy jste chodil o rok výše, měl jste výrazný literární talent a vzpomínám si, že Vám snad v poslením ročníku základky zemřel tatínek. Vašeho bratra jsem chvíli vedla v "Jiskrách".
    Chci Vás alespoň tímto způsobem pozdravit jménem paní učitelky Fialové a lidiček, o kterých se výše zmiňuji. Všichni Vám fandíme.
    Mějte se hezky.

    Zdravím Vás a držím palce nejen v tanci, ale i hereckém a soukromém životě.

    Holubová
  • Sen

    Vážený pane Kratino, dnes jste mě vlezl do snu. Jakpak si to představujete? :) ...ale bylo to ...hmmmm...krásný. :)
  • narozeniny

    Milý Vláďo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Krásnej chlap *14*
  • Pod p.Kratinou jsem pracoval rok. Firma K.J.D. s. r. o.
    /K(ratina).J(itka).D(ominika)/ pod vedením p.Kratiny přivedla ke krachu Českou Lotynku. A některým zaměstnancům dosud dluží mzdy. Rozhodnutí soudu ignoruje, "upřednostňování věřitele" za nějakou špatnost nepovažuje. A nějaké finance zůstaly... Kam se asi ztratily?

    A jak dopadlo lední revue na Slovensku?

    Nekoukejme jen po idolech s přitažlivou tváří! Jako herec - dobrý,
    ale charakter - nic moc.
  • skyba
    Přeji všechno nejlepší k Vašemu výročí...hodně zdraví,štěstí,jak v osobním,tak i v profesionálním životě. *3*
  • Moc děkuji panu Kratinovi za společné vyfotografování se. Dovolil jsem si ho v den 60-tých narozenin navštívit a osobně mu pogratulovat k výročí. Ochotně se semnou vyfotografoval s pomocí vnučky před domem kde bydlí. Dnes jsem mu poslal společnou fotografii. Přeju mu hodně zdraví. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Dobry den, pane Kratino, hral jste nekdy v 80.letech v televiznim filmu o kukluxklanu? zapletka byla, ze jste odhalil spiknuti a pri zaverecnem soudu Vas zastrelil Lukas Vaculik, mladsi bratr jednoho odsouzeneho. Moc rada bych se dopatrala nazvu toho filmu.dekuji Marketa
  • všechno nejlepší k Vašim dnešním narozkám, hlavně hodně zdravíčka, spokojenosti a pracovních úspěchů do dalších let.

  • všechno nejlepší *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit