Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Kratina

OSOBNOST 29.1.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • průměrný herec,není to žádný Al Pacino!!!

  • béčkovej herec.

  • všechno nejlepší k Vašim dnešním narozkám, hlavně hodně zdravíčka, spokojenosti a pracovních úspěchů do dalších let.

  • Ahojjj,Vlado Kratina,neviem ako by som ty poovedal.ale po strašne dlihich rokoch som sa ta dopatral,,vdaka prispevkov na Nete,žatec diskusia vojakov,
    ako to bolo?teba som mal prideleneho ako doprovod,do Prahi,nakolko som zdravotne na tom zle,,určite si nemohol zabudnut,Volam sa Jozef z SK,
    zažitky?florenc autobus stanica,,utulni kafe bar,,ked si ma doprevadzal na poslednu cestu z nemocnice,do žatca,prečo tak pozde?nevedel som si zapametat tvoje meno,,proste uplne mi vypadlo.A preto aj touto cestou prosim ludi kto by vedel kontak na Vlada,prosim nech mi to pošle na E-mail
    vahi@zoznam.sk tel.č0944449425,,,slovensko,,Dakujem
  • Ahoj Láďo, jezdíš ještě do Ostravy? Rád bych s Tebou skočil na jedno je Lvovi. KLOKAN
    TEL: 720 487 886 (mail nepoužívám, jediná možnost spojení je přes můj mobil)
  • Dobrý den... i já si film (možná dvoudílnou inscenaci...?) pamatuji a nemohu jej najít ve filmografii ani pana Kratiny ani Lukáše Vaculíka.
  • Milý Vladimíre přeji Vám vše nejlepší k Vašemu svátku. M. *4*
  • Dobry den, pane Kratino, hral jste nekdy v 80.letech v televiznim filmu o kukluxklanu? zapletka byla, ze jste odhalil spiknuti a pri zaverecnem soudu Vas zastrelil Lukas Vaculik, mladsi bratr jednoho odsouzeneho. Moc rada bych se dopatrala nazvu toho filmu.dekuji Marketa
  • všechno nejlepší *3* *1*
  • Krásnej chlap *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit