Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Kratina

OSOBNOST 29.1.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený Pane Kratino,
    chci Vám poblahopřát k narození Vašeho vnoučka Honzíka, raduji se společně s Vámi.....Vaše fanynka Michaela *15*
  • Moc děkuji panu Kratinovi za společné vyfotografování se. Dovolil jsem si ho v den 60-tých narozenin navštívit a osobně mu pogratulovat k výročí. Ochotně se semnou vyfotografoval s pomocí vnučky před domem kde bydlí. Dnes jsem mu poslal společnou fotografii. Přeju mu hodně zdraví. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • skyba
    Přeji všechno nejlepší k Vašemu výročí...hodně zdraví,štěstí,jak v osobním,tak i v profesionálním životě. *3*
  • Pod p.Kratinou jsem pracoval rok. Firma K.J.D. s. r. o.
    /K(ratina).J(itka).D(ominika)/ pod vedením p.Kratiny přivedla ke krachu Českou Lotynku. A některým zaměstnancům dosud dluží mzdy. Rozhodnutí soudu ignoruje, "upřednostňování věřitele" za nějakou špatnost nepovažuje. A nějaké finance zůstaly... Kam se asi ztratily?

    A jak dopadlo lední revue na Slovensku?

    Nekoukejme jen po idolech s přitažlivou tváří! Jako herec - dobrý,
    ale charakter - nic moc.
  • Milý pane Kratino,Celý můj dosavadní život jste a budete můj IDOL.Moc se mi líbíte a nikdy jsem nenašla muže,který by měl něco z Vás.Přeji hodně štěstí
  • Sen

    Vážený pane Kratino, dnes jste mě vlezl do snu. Jakpak si to představujete? :) ...ale bylo to ...hmmmm...krásný. :)
  • narozeniny

    Milý Vláďo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • pozdrav

    Zdravím Vás, pane Kratino,

    pocházím z Ostravy Poruby a chodili jsme na stejnou základní školu. Jestli si vzpomínáte na paní učitelku Fialovou, tu jsme měli za třídní.
    Proč Vám píšu: protože se se spolužáky ze zákládky stále scházíme i s paní učielkou Fialovou a občas vzpomínáme na lidičky, kteří s námi do školy chodili a které jsme znali. Určitě znáte Lídu Čompovou, Táňu Pavláskovou, sourozence Studentské, Zdeňku Močkořovou z porubského "Skeletu" a okolí. Vy jste chodil o rok výše, měl jste výrazný literární talent a vzpomínám si, že Vám snad v poslením ročníku základky zemřel tatínek. Vašeho bratra jsem chvíli vedla v "Jiskrách".
    Chci Vás alespoň tímto způsobem pozdravit jménem paní učitelky Fialové a lidiček, o kterých se výše zmiňuji. Všichni Vám fandíme.
    Mějte se hezky.

    Zdravím Vás a držím palce nejen v tanci, ale i hereckém a soukromém životě.

    Holubová
  • Hulvát Kratina

    Dobrý večer p. Kratina,

    dnes večer (4.10. 2008) jsem se chtěl podívat na pořad ČT 1 - Galashow s latinou s vynikajícím mezinárodním obsazením tanečníků.
    Chtěl ! ..... jen do chvíle kdy jste jako "slavná hvězda", vystoupil na pódium. Slavná ..... ,no můžu Vás ujistit, že jsem si Vaše jméno musel ihned opsat, protože jsem jej slyšel dnes poprvé. Jméno jsem slyšel sice poprvé, ale obrázek již o Vás mám !"Slavný NIKTOŠ v ošoupaných a zmačkaných džínách na mezinárodním pódiu klasických tanců". Nevím, zda je chyba ve Vás, nebo Vašich rodičích (asi Vás málo poučili), ale vychladl jsem, proto jen tak "něžně" - kupte si knihu společenského chování a oblékání v určité příležitosti, zjistíte, že nejste "bohém", ale vůl !!!

    SK

    Wizur
    • Vážený Wizure, chtěla jsem se zeptat, jestli jse měl to potěšení setkat s panem Kratinou? Jestli ano, ne on,ale vy jste ten Hulvát, a jestli ne?! Nesuďte laskavě člověka, když o něm vůbec nic nevíte! Váš příspěvek mě dosti rozhořčil. Co je vám do toho, jak se kdo obléká, chová a vůbec jak celkové vystupuje. Jste-li snad zhrzený herec, kterému pan Kratina "vyfouknul" roli, nebo proč tedy na něj máte takovou pivku?? Každopádně, pan Kratina je herec s velkým "H", sama to dokážu posoudit, to mi věřte (sama dělám do herectví). Tak se laskavě nevyjadřujte podobnými výroky, sám tak upozorňujete na své chyby.
      A pana Kratinu zdravím.
      S veškerou úctou Marie!!!
    • Re: Hulvát Kratina

      No nádhera Wizure dneska už vím a to díky tobě kdo je slavný NIKTOŠ ( a kdo vůl )ale ani "bohém" nebudeš!!! Vladimír Kratina je herec kterých je málo a i jeho životní styl či oblékání něco vypovídá o tom jaký je člověk a jaké má životní zásady. Vládisleve zdravím Vás, hodně zdraví, štěstí a zajímavé práce přeje Jarda "Kačer" K.Vary

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit