Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Filip9

  Nechápu jak takovýhle zlý člověk může mít nějaké fanoušky 😡

 • Filip9

  Nespamujte

 • MartinDyntar

  Hnusné zločinecké totalitní Rusko plné mediálních dezinformací, plné lží, nesvobody a bezpráví!! Takové je Putinovo totalitní Rusko.

 • MartinDyntar

  Ano doufejme že válku vyhraje Ukrajina. Raději Ukrajina než hnusné a zvrácené demagogické a zločinecké Rusko plné demokratické zaostalosti, plné lží a bezpráví.

 • Doufejme že válku vyhraje Ukrajina.

 • Doufejme že válku vyhraje Ukrajina.

 • Doufejme že válku vyhraje Ukrajina.

 • Luky1987

  USA aj Ukrajina🤮

 • Vladimír Putin je novodobý diktátor.Je to velmi špatný člověk.Rusko udělalo chybu a bude potrestáno.

  Ukrajina válku vyhraje!

 • MartinDyntar

  "S mím předešlím politickým komentářem k Vladimírovi Putinovi navždy myslím si změní ve společnosti pro ty kdo čtou hodně, protože mé komentáře vyvolávají a vzbuzují neskutečně upřímně silné, občas rozporuplné hluboké emoce a s nimi snad i zájem také ještě o jiné věci v životě a ve společnosti než jen o kapitál a finanční zisk, konzum a osobní zábavu. Ty neonacistické etnické čistky civilních obyvatel Ukrajiny na Ukrajině jí má být Ukrajina ještě etnicky více rozdělena, etnicky vymícena či etnicky očištěna právě s válkou na Ukrajině ze samotné strany Ruska a Vladimíra Putina - Vladimír Putin je válečný zločinec, patří před válečný soud, stakovými lidmi se nevyjednává, členské státy EU a Evropy a jiných zemí to dělají a doplatí na to (vymstí se jim to) tvrdou Ruskou agresí. Členské země EU a s ní celá Evropa pasivně nadále jen přihlížejí válečným neonacisticky etnickým už rasovým čistkám na Ukrajině samotného Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa (a vubec co postoj samotné slavné Ameriky k Rusku?), které média v těchto zemích závažně objektivně popírají. Členské země EU a s ní celá Evropa pasivně jen přihlížejí válečné genocidě Ukrajiny, Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa právě ze strany Vladimíra Putina a Ruska, tyto politicky rozdělené a nejednotné Evropské země jen pasivně přihlížejí válečným zvěrstvám a všem válečným zločinum na Ukrajině s přispěním Ruské agrese a právě samotné politiky Vladimíra Putina musí za jejich toleranci v budoucnu sami trpět terroristickými utoky uvnitř těchto zemí, aby ty swinský přežraní pro západní, pro američtí Evropští kapitalisti poznali všechnu bolest a utrpení Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa, kterou sami zpusobyli, ke které svou pasivitou a tolerancí samotné Ruské agrese a politiky Vladimíra Putina nejvíce přispěli. Vy všichni jedni zkurwení Evropští (kapitalisticky tolik přežraní a tolik ještě nenažraní) politický fašisti, patříte také sami před válečný tribunál, před válečný soud stejně už jako samotný Vladimír Putin, se kterým nepochopitelně rádi vyjednáváte je nepochopitelné pro utrpení Ukrajinského národa, nechci už žít ve vaší zemi, nejste o nic lepší než samotná odporně kapitalistická Amerika a samotný Američani. miluji Ukrajinský národ! Nikoliv vaši Evropu. Vystřílel bych Vás nejraději bez výčitek svědomí, nic jiného a nic lepšího si politicky nezasloužíte!" MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

 • MartinDyntar

  "Hodně pláču žalem v srdci kolik je ve mě nelidské bolesti, nelidského utrpení a zla je ted ve vaší Pravoslavné zemi, na Ukrajině, i v celém okolním světě. Jste válečný zločinec. Nepřestanu se trápit, nepřestanu trpět dokud Vás neuvidím před soudním tribunálem vy hnusná nacistická zrudo! Musíte ještě ve vězení trpět v okovech nad Biblí v Sibiřském Gulagu stejně jako Dostojevskij, než jen příliš snadno zemřít.. Budu ideologicky trvat na tom aby jste co nejvíce duševně také trpěl.Chci Vás vidět trpět a umírat, nejste pro mě žádný člověk - jste nelidská swině, nejste už politicky ani kulturně nic. Budu snad ideologicky trvat nejvíce na tom aby Vás Rusové konečně odstranili. Zabil jste ve mě hodnoty pavoslaví, proto tolik osobně až nelidsky trpím a pláču žalem ve svém srdci zustane už navždy pro mě otevřenou a nezahojenou jizvou na duši, ta bolest je ve mě, to celé duševní utrpení žalem nad zbytečnou smrtí z válečné genocidy Ukrajiny ze strany Ruska, už se tímto jedná o válečnou Genocidu. Trápím se zda právě samotné křestaství a pravoslaví Vaší země a ve Vaší Zemi, v Rusku má vubec nějaký smysl. Rozdělil jste navždy generačně Ukrajinu a Rusko s celím okolním světem, ale to nejhorší je že jste zabil samotné pravoslavné Rusy a kulturně zničil samotné Rusko. Dočkáte se trestu a odplaty doufám od Rusu i Ukrajincu samotných. Vy už nelidská, vy hnusná duševně nemocná politicky hloupá vy jedna sadistická zrudo Vám nad písní Igora Talkova připravím jednou Váš kříž. Váš samotný konec." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

 • MartinDyntar

  Otevřený muj dopis Vladimíru Putinovi: "Jsi Nebezpečný člověk. Válečný zločinec. Měl by být spravedlivě souzený za všechny své zločiny proti Ukrajinskému lidu a Ukrajinskému národu. Chce se mě z tohoto válečného zločince u moci ve vysoké politice brečet, tolik nelidského a tolik zbytečného utrpení, tolik bolesti v srdci za Ukrajinu, která kulturně je svými dějinami dobrým, hrdým a statečným národem a navždy jím pro mě bude a zustane kulturně příbuzně nebližší právě Rusku si nezasloužilo trpět genocidou Ukrajinského národa a Ukrajinského lidu, co vytrpělo za 2. světové války s německým nacismem s holokaustem právě samotné Polsko s i ted zažívá v jiné podobě samotná Ukrajina. Stačilo by málo k usmíření a k lidskosti, nejlíp osobně už znát, respektovat a ctít kulturní dějiny této země Vladimír Putin nečiní a není toho už schopný, navždy další budoucí generací Ukrajiny a Ruska už rozdělil tyto 2 krásné sobě kulturně svými tradicemi navždy velice blízké země - Rusko a samotnou Ukrajinu - podobně jako byla válkou rozdělena Bosna a Hercegovina. Obávám se osobně dnes jediného - že Tato bolest ze srdce těchto sobě blízkých národu Ukrajiny a Ruska nikdy generačně nevymizí a nepřebolí podobně jako mezi Němci a Poláky. Rozdělená Evropa tomu všemu jen přihlíží. Tvrdé sankce vuči samotnému Rusku jsou nezbytné od všech zemí, je třeba ekonomicky izolovat samotné Rusko od všech zemí, a přetrpět větší inflaci, nárust ekonomické inflace za každou cenu se nesmí dopustit aby byli další velké ztráty na civilních obětech samotné Ukrajiny. Vladimír Putin je dnes zřejmě s největší pravděpodobností paranoidně duševně nemocným člověkem ve vysoké politické funkci, - ano paranoidně už tolik nebezpečně nastavený vuči Ukrajině a jejímu lidu podobně jako za 2.Světové Války sám Adolf Hitler vuči židum a samotnému Polsku. Vladimír Putin ve své zemi dezinformuje Ruské občany o skutečné situaci na Ukrajině, cenzuruje svobodu médií a občanských protestu ve své zemi, kde narustají a kde jsou politicky všemi prostředky potlačovány tyto lidé, co mluví za skutečné Rusko, jsou trestně sami policií stíháni a pronásledováni a vězněni, jsou politicky perzekuováni. A jen čekají ve své zemi dál na politicky vykonstruované soudní procesy. Takové je Putinovo Rusko. Rusko musí být kulturně i politicky pro lidi občansky svobodným a dustojným místem k životu, požaduji od Vás tímto zmírnění či odstranění tvrdosti totalitního komunistického režimu ve vaší zemi zpět občanským návratem k Vašim národně ke kulturně ke křestansky lidským a ke křestansky už konečně lidsky dustojným a ke společensky už lidsky dustojným kulturním tradicím Ruského pravoslaví. Vaše Ruské pravoslaví je kulturním "středobodem" politicky dnes tolik rozdělené "demokratické" Evropy Našeho křestanství a křestanské demokracie v rozdělené Evropě." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

 • Luky1987

  TV vôbec nesledujem, lebo ma to nebaví pri tom ani sedieť vôbec. A Putin je lepší ako Ukrajinský Zelenský sto a jedno. Bidena mám tiež na háku totálne. Ja politiku nijak moc nesledujem a netiahnem k nej! 

 • Luky1987

  Ste ma nepochopil. Ameriku kašlem aj tie slávne ich celebrity skoro všetky a Van Dammeho ako herca vôbec nemusím a už s herectvom aj tak skončil. Rusko je podľa môjho názoru dobré. Prajem vám pekný deň 

 • MartinDyntar

  Vladimír Putin má na sobě krev Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa! Kterou už nikdy nesmyje. Pasivní ekonomicky prospěchářská Evropa musí poznat bolest a utrpení Ukrajiny, kterému nečinně pasivně přihlížela. Tahle zkurwená amerikanizace celé Evropy, politiky EU je pohřbením jí samé. Je jejím hrobem. Politika Ruska má jediné možné řešení - návrat ke Slovanství, návrat ke svým dějinným kulturním křestanským kořenum v Ruském pravoslaví. Není s Vladimírem Putinem možné, navždy zpusobyl samotným Rusum takové hystorické kulturní sebeponížení a takovou bolest v srdci stejně jako před ním Stalin Rusum a Adolf Hitler samotným Němcum, když ve veřejných prostranstvích na ulicích spálil knihy německých velikánu-klasiku od Rainera Maria Rilka po Bertolta Brechta. Vladimír Putin udělal to samé, dopustil se stejné hystorické chyby. Neponížil jen Rusko, ale samotné Rusy, pošpinil a pošlapal a očernil samotné pravoslaví navždy a musí za to lidsky trpět. Věřím v návrat Rusu k jejím hystorickým kulturním tradicím, ale válečný konflikt na Ukrajině navždy rozdělil Rusko a Ukrajinu stejně jako Bosnu a Hercegovinu, Rusové a Ukrajinci Putinovi ty válečné zvěrstva a zločiny proti lidskosti nikdy nezapomenou, Evropa jen ekonomicky profitovala a ekonomicky prospěchářsky pasivně přihlížela, celá politika EU skončila. Nehlásím se k Evropě, nejsem hrdý Evropan, stydím se za Naši nesjednocenou Evropu a za špinavou politiku EU. Hlásím se hrdě k Ruské pudě, v Rusku jsou naše kořeny Slovanství. Nepatříme západu a USA! Budu nadále se svým klidným svědomím schvalovat a podporovat právě nakonec se svým klidným svědomím terroristické utoky na USA a její ubohé špinavé kapitalistické praktiky jak nedustojně zacházet se slušnými lidmi v Česku, kterých moc nezbylo a profitovat na nich, přiživovat se na nich americkým kapitalismem k hodnotám konzumního životního stylu. Amerika nesmí být nikdy podporována Českou Republikou a naopak. Američané už nejsou vítáni v této zemi, v České Republice ani jinde. Já nenávidím Českou Republiku a pohrdám touto pro západní zemí, ve které stejně jako v Americe samotné média ztrácejí nezávislost na politice, roste korupce, nikomu nic nepatří, vše politicky patří nadnárodním korporacím a vytrácí se národní hrdost a hystorické povědomí o této zemi. MARTIN DYNTAR za Rusko a Slovanství, a za Svobodnou Ukrajinu bez Ruské politické agrese, bez násilí. Nesouhlasím s legálním držením střelné zbraně v České Republice po vzoru západu a především USA. Dopadneme všichni nakonec stejně jako v USA. Vystřílíme se postupně navzájem. MARTIN DYNTAR, Hradec Králové. S láskou navždy k Ukrajině.

 • MartinDyntar

  Koho Luky ty "štastlivče" 1987 ptej se ted sám sebe tady vubec upřímně ještě v nejmenším vubec zajímají tvé laciné velice už nekritické natolik konzumně povrchní a banální komentáře k tvým asi hollywoodsky vysněným americkým bohatým celebritám že Luky1987 typu Van Damme, Stallone, Haselhof apod.. americký TV pubertální konzumní sračk...??? Pamatuj na slova vašeho Slovenského vlastence Ondreje Ďurici v, z textu jeho písně "Písen pro Slovensko" právě o tom že... "Chce se mě zvracet a striélat..." mě taky do tvých egoisticky samolibě arogantně nadutých bohatých amerických celebrit... ty máš možná Ameriku tzv. na háku, protože TV nesleduješ a na ulici jsi evidentně ještě bez Domova nebyl, tak nevíš o čem ta Tvá mediálně slavná bohatá Amerika za tím tvým hollywoodským slavným mediálním pozlátkem vubec skutečně je... aby jsi se konečně neposr.. z té tvé mediálně slavné "Ameriky", kdy asi už neznáš a nesleduješ evidentně už "mediálně" nic jiného, tak nevíš o čem ta tvá zkurwená demokraticky možná i vysněná Amerika vubec je, jen sociálně dnes hluboce nejistou tou nejvyšší kriminalitou krajně už nebezpečnou zemí, kde média klamou a lžou na politickou objednávku a na politickou zakázku. Nemáme k tomu v České Republice také nijak daleko. Táhni si k čertu s tou svou hodnotově a morálně dnes zkorumpovanou Amerikou. A lépe.. táhni si do té "své Ameriky." idiote jeden, tím tady končím. O takovou diskuzi nemám zájem, to bych ty tvé slavné celebrity musel na potkání vystřílet.. stačí mě ty naše dnešní české herecké polena, ty tzv. mediální rádoby celebrity, ze kterých mě je na zblití co je pro ně hodnotově duležité, přepychová luxusní vila, drahé auto, značkově už nově vyhlášené přepychové modní oblečení, nový i-phone, více dat v mobilu, plastika jejich obličeje a prsou, aby nám nezestárly a zkrásnily tam kde jejich charakter stojí za hovn., více kreditních karet, sociální sítě, a hlavně paparazzi a drahé šampanské a dlouhá dovolená... to je pro ty naše české celebrity většinou hodnotově duležité, a co je hodnotově duležité vlastně pro tebe Luky1987... ty další americký jeden patolízals.. chlebodárče... a Rusko? Vladimír Putin je dnes jednoznačně duševně už vyšinutý závažně duševně nemocný válečný zločinec ve vysoké politice, ve vysoké politické funkci, co je nebezbezně politicky totalitně diktátorsky paranoidně už osobně nastavený vuči dnešní Ukrajině, který bude za své válečné zločiny jednou spravedlivě souzený a zasloužil by za ně trest smrti. Má na svých rukou krev celého Ukrajinského národa a krev Ukrajinských lidí. Vladimír Putin je dnes politicky plně zodpovědný za migrační Ukrajinskou krizi a za migrační vlnu na Ukrajině.. Vladimír Putin je "Ruský Adolf Hitler," mit trochu ucty a hrdosti, zastřelí se jistě sám snad jako téhdy sám Adolf Hitler, Putin je novodobě další Stalin co jen prolévá krev Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa, co ztratil nad svou politickou mocí uplnou kontrolu. A to do takové míry, že nemá dnes ve vysoké politice sám co dělat. Vladimír Putin by měl zemřít! Vladimír Putin si zaslouží smrt! A kdo ho chválí by se měl nechat nejdříve sám psychiatricky řádně policií a soudně nakonec vyšetřit co je sám u sebe pro druhé lidi ve společnosti vlastně vubec už osobně zač jako právě nejspíše ty štastlivče Luky1987... takže asi u tebe to slavné "Sieg Heil Putin!", táhni si za svým Vladimírem Putinem do svého Ruska anebo ještě líp za Joe Bidenem do USA ty jeden hnusný demagogu, ty jen idio... Končím diskuzi!!! MARTIN DYNTAR

 • Luky1987

  Jakou chorobou trpíš? Chválil si moje komentáre a teraz píšeš, že stoja za h*vno, nechápem. A Ameriku mám na háku, ja TV vôbec ani nesledujem! Keď tak na nete si pozrem vždy, čo sa deje 

 • Luky1987

  OK

 • Luky1987

  Ja politiku málo sledujem. Ale Putin je dobrý podľa mňa. Nemusíte sa hneď urážať v pohode je to váš názor

 • Luky1987

  Rusko je najlepšie pre mňa 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit