Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Filip9

  Nechápu jak takovýhle zlý člověk může mít nějaké fanoušky 😡

 • MartinDyntar

  Hnusné zločinecké totalitní Rusko plné mediálních dezinformací, plné lží, nesvobody a bezpráví!! Takové je Putinovo totalitní Rusko.

 • MartinDyntar

  Ano doufejme že válku vyhraje Ukrajina. Raději Ukrajina než hnusné a zvrácené demagogické a zločinecké Rusko plné demokratické zaostalosti, plné lží a bezpráví.

 • Doufejme že válku vyhraje Ukrajina.

 • Doufejme že válku vyhraje Ukrajina.

  • Filip9

   Nespamujte

 • Doufejme že válku vyhraje Ukrajina.

 • Luky1987

  USA aj Ukrajina🤮

 • Vladimír Putin je novodobý diktátor.Je to velmi špatný člověk.Rusko udělalo chybu a bude potrestáno.

  Ukrajina válku vyhraje!

 • MartinDyntar

  "S mím předešlím politickým komentářem k Vladimírovi Putinovi navždy myslím si změní ve společnosti pro ty kdo čtou hodně, protože mé komentáře vyvolávají a vzbuzují neskutečně upřímně silné, občas rozporuplné hluboké emoce a s nimi snad i zájem také ještě o jiné věci v životě a ve společnosti než jen o kapitál a finanční zisk, konzum a osobní zábavu. Ty neonacistické etnické čistky civilních obyvatel Ukrajiny na Ukrajině jí má být Ukrajina ještě etnicky více rozdělena, etnicky vymícena či etnicky očištěna právě s válkou na Ukrajině ze samotné strany Ruska a Vladimíra Putina - Vladimír Putin je válečný zločinec, patří před válečný soud, stakovými lidmi se nevyjednává, členské státy EU a Evropy a jiných zemí to dělají a doplatí na to (vymstí se jim to) tvrdou Ruskou agresí. Členské země EU a s ní celá Evropa pasivně nadále jen přihlížejí válečným neonacisticky etnickým už rasovým čistkám na Ukrajině samotného Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa (a vubec co postoj samotné slavné Ameriky k Rusku?), které média v těchto zemích závažně objektivně popírají. Členské země EU a s ní celá Evropa pasivně jen přihlížejí válečné genocidě Ukrajiny, Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa právě ze strany Vladimíra Putina a Ruska, tyto politicky rozdělené a nejednotné Evropské země jen pasivně přihlížejí válečným zvěrstvám a všem válečným zločinum na Ukrajině s přispěním Ruské agrese a právě samotné politiky Vladimíra Putina musí za jejich toleranci v budoucnu sami trpět terroristickými utoky uvnitř těchto zemí, aby ty swinský přežraní pro západní, pro američtí Evropští kapitalisti poznali všechnu bolest a utrpení Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa, kterou sami zpusobyli, ke které svou pasivitou a tolerancí samotné Ruské agrese a politiky Vladimíra Putina nejvíce přispěli. Vy všichni jedni zkurwení Evropští (kapitalisticky tolik přežraní a tolik ještě nenažraní) politický fašisti, patříte také sami před válečný tribunál, před válečný soud stejně už jako samotný Vladimír Putin, se kterým nepochopitelně rádi vyjednáváte je nepochopitelné pro utrpení Ukrajinského národa, nechci už žít ve vaší zemi, nejste o nic lepší než samotná odporně kapitalistická Amerika a samotný Američani. miluji Ukrajinský národ! Nikoliv vaši Evropu. Vystřílel bych Vás nejraději bez výčitek svědomí, nic jiného a nic lepšího si politicky nezasloužíte!" MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

 • MartinDyntar

  "Hodně pláču žalem v srdci kolik je ve mě nelidské bolesti, nelidského utrpení a zla je ted ve vaší Pravoslavné zemi, na Ukrajině, i v celém okolním světě. Jste válečný zločinec. Nepřestanu se trápit, nepřestanu trpět dokud Vás neuvidím před soudním tribunálem vy hnusná nacistická zrudo! Musíte ještě ve vězení trpět v okovech nad Biblí v Sibiřském Gulagu stejně jako Dostojevskij, než jen příliš snadno zemřít.. Budu ideologicky trvat na tom aby jste co nejvíce duševně také trpěl.Chci Vás vidět trpět a umírat, nejste pro mě žádný člověk - jste nelidská swině, nejste už politicky ani kulturně nic. Budu snad ideologicky trvat nejvíce na tom aby Vás Rusové konečně odstranili. Zabil jste ve mě hodnoty pavoslaví, proto tolik osobně až nelidsky trpím a pláču žalem ve svém srdci zustane už navždy pro mě otevřenou a nezahojenou jizvou na duši, ta bolest je ve mě, to celé duševní utrpení žalem nad zbytečnou smrtí z válečné genocidy Ukrajiny ze strany Ruska, už se tímto jedná o válečnou Genocidu. Trápím se zda právě samotné křestaství a pravoslaví Vaší země a ve Vaší Zemi, v Rusku má vubec nějaký smysl. Rozdělil jste navždy generačně Ukrajinu a Rusko s celím okolním světem, ale to nejhorší je že jste zabil samotné pravoslavné Rusy a kulturně zničil samotné Rusko. Dočkáte se trestu a odplaty doufám od Rusu i Ukrajincu samotných. Vy už nelidská, vy hnusná duševně nemocná politicky hloupá vy jedna sadistická zrudo Vám nad písní Igora Talkova připravím jednou Váš kříž. Váš samotný konec." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit