Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
250 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • USA aj Ukrajina🤮

 • Vladimír Putin je novodobý diktátor.Je to velmi špatný člověk.Rusko udělalo chybu a bude potrestáno.

  Ukrajina válku vyhraje!

 • MartinDyntar

  "S mím předešlím politickým komentářem k Vladimírovi Putinovi navždy myslím si změní ve společnosti pro ty kdo čtou hodně, protože mé komentáře vyvolávají a vzbuzují neskutečně upřímně silné, občas rozporuplné hluboké emoce a s nimi snad i zájem také ještě o jiné věci v životě a ve společnosti než jen o kapitál a finanční zisk, konzum a osobní zábavu. Ty neonacistické etnické čistky civilních obyvatel Ukrajiny na Ukrajině jí má být Ukrajina ještě etnicky více rozdělena, etnicky vymícena či etnicky očištěna právě s válkou na Ukrajině ze samotné strany Ruska a Vladimíra Putina - Vladimír Putin je válečný zločinec, patří před válečný soud, stakovými lidmi se nevyjednává, členské státy EU a Evropy a jiných zemí to dělají a doplatí na to (vymstí se jim to) tvrdou Ruskou agresí. Členské země EU a s ní celá Evropa pasivně nadále jen přihlížejí válečným neonacisticky etnickým už rasovým čistkám na Ukrajině samotného Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa (a vubec co postoj samotné slavné Ameriky k Rusku?), které média v těchto zemích závažně objektivně popírají. Členské země EU a s ní celá Evropa pasivně jen přihlížejí válečné genocidě Ukrajiny, Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa právě ze strany Vladimíra Putina a Ruska, tyto politicky rozdělené a nejednotné Evropské země jen pasivně přihlížejí válečným zvěrstvám a všem válečným zločinum na Ukrajině s přispěním Ruské agrese a právě samotné politiky Vladimíra Putina musí za jejich toleranci v budoucnu sami trpět terroristickými utoky uvnitř těchto zemí, aby ty swinský přežraní pro západní, pro američtí Evropští kapitalisti poznali všechnu bolest a utrpení Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa, kterou sami zpusobyli, ke které svou pasivitou a tolerancí samotné Ruské agrese a politiky Vladimíra Putina nejvíce přispěli. Vy všichni jedni zkurwení Evropští (kapitalisticky tolik přežraní a tolik ještě nenažraní) politický fašisti, patříte také sami před válečný tribunál, před válečný soud stejně už jako samotný Vladimír Putin, se kterým nepochopitelně rádi vyjednáváte je nepochopitelné pro utrpení Ukrajinského národa, nechci už žít ve vaší zemi, nejste o nic lepší než samotná odporně kapitalistická Amerika a samotný Američani. miluji Ukrajinský národ! Nikoliv vaši Evropu. Vystřílel bych Vás nejraději bez výčitek svědomí, nic jiného a nic lepšího si politicky nezasloužíte!" MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

 • MartinDyntar

  "Hodně pláču žalem v srdci kolik je ve mě nelidské bolesti, nelidského utrpení a zla je ted ve vaší Pravoslavné zemi, na Ukrajině, i v celém okolním světě. Jste válečný zločinec. Nepřestanu se trápit, nepřestanu trpět dokud Vás neuvidím před soudním tribunálem vy hnusná nacistická zrudo! Musíte ještě ve vězení trpět v okovech nad Biblí v Sibiřském Gulagu stejně jako Dostojevskij, než jen příliš snadno zemřít.. Budu ideologicky trvat na tom aby jste co nejvíce duševně také trpěl.Chci Vás vidět trpět a umírat, nejste pro mě žádný člověk - jste nelidská swině, nejste už politicky ani kulturně nic. Budu snad ideologicky trvat nejvíce na tom aby Vás Rusové konečně odstranili. Zabil jste ve mě hodnoty pavoslaví, proto tolik osobně až nelidsky trpím a pláču žalem ve svém srdci zustane už navždy pro mě otevřenou a nezahojenou jizvou na duši, ta bolest je ve mě, to celé duševní utrpení žalem nad zbytečnou smrtí z válečné genocidy Ukrajiny ze strany Ruska, už se tímto jedná o válečnou Genocidu. Trápím se zda právě samotné křestaství a pravoslaví Vaší země a ve Vaší Zemi, v Rusku má vubec nějaký smysl. Rozdělil jste navždy generačně Ukrajinu a Rusko s celím okolním světem, ale to nejhorší je že jste zabil samotné pravoslavné Rusy a kulturně zničil samotné Rusko. Dočkáte se trestu a odplaty doufám od Rusu i Ukrajincu samotných. Vy už nelidská, vy hnusná duševně nemocná politicky hloupá vy jedna sadistická zrudo Vám nad písní Igora Talkova připravím jednou Váš kříž. Váš samotný konec." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

 • MartinDyntar

  Otevřený muj dopis Vladimíru Putinovi: "Jsi Nebezpečný člověk. Válečný zločinec. Měl by být spravedlivě souzený za všechny své zločiny proti Ukrajinskému lidu a Ukrajinskému národu. Chce se mě z tohoto válečného zločince u moci ve vysoké politice brečet, tolik nelidského a tolik zbytečného utrpení, tolik bolesti v srdci za Ukrajinu, která kulturně je svými dějinami dobrým, hrdým a statečným národem a navždy jím pro mě bude a zustane kulturně příbuzně nebližší právě Rusku si nezasloužilo trpět genocidou Ukrajinského národa a Ukrajinského lidu, co vytrpělo za 2. světové války s německým nacismem s holokaustem právě samotné Polsko s i ted zažívá v jiné podobě samotná Ukrajina. Stačilo by málo k usmíření a k lidskosti, nejlíp osobně už znát, respektovat a ctít kulturní dějiny této země Vladimír Putin nečiní a není toho už schopný, navždy další budoucí generací Ukrajiny a Ruska už rozdělil tyto 2 krásné sobě kulturně svými tradicemi navždy velice blízké země - Rusko a samotnou Ukrajinu - podobně jako byla válkou rozdělena Bosna a Hercegovina. Obávám se osobně dnes jediného - že Tato bolest ze srdce těchto sobě blízkých národu Ukrajiny a Ruska nikdy generačně nevymizí a nepřebolí podobně jako mezi Němci a Poláky. Rozdělená Evropa tomu všemu jen přihlíží. Tvrdé sankce vuči samotnému Rusku jsou nezbytné od všech zemí, je třeba ekonomicky izolovat samotné Rusko od všech zemí, a přetrpět větší inflaci, nárust ekonomické inflace za každou cenu se nesmí dopustit aby byli další velké ztráty na civilních obětech samotné Ukrajiny. Vladimír Putin je dnes zřejmě s největší pravděpodobností paranoidně duševně nemocným člověkem ve vysoké politické funkci, - ano paranoidně už tolik nebezpečně nastavený vuči Ukrajině a jejímu lidu podobně jako za 2.Světové Války sám Adolf Hitler vuči židum a samotnému Polsku. Vladimír Putin ve své zemi dezinformuje Ruské občany o skutečné situaci na Ukrajině, cenzuruje svobodu médií a občanských protestu ve své zemi, kde narustají a kde jsou politicky všemi prostředky potlačovány tyto lidé, co mluví za skutečné Rusko, jsou trestně sami policií stíháni a pronásledováni a vězněni, jsou politicky perzekuováni. A jen čekají ve své zemi dál na politicky vykonstruované soudní procesy. Takové je Putinovo Rusko. Rusko musí být kulturně i politicky pro lidi občansky svobodným a dustojným místem k životu, požaduji od Vás tímto zmírnění či odstranění tvrdosti totalitního komunistického režimu ve vaší zemi zpět občanským návratem k Vašim národně ke kulturně ke křestansky lidským a ke křestansky už konečně lidsky dustojným a ke společensky už lidsky dustojným kulturním tradicím Ruského pravoslaví. Vaše Ruské pravoslaví je kulturním "středobodem" politicky dnes tolik rozdělené "demokratické" Evropy Našeho křestanství a křestanské demokracie v rozdělené Evropě." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

 • Rusko je najlepšie pre mňa 

  • MartinDyntar

   Vladimír Putin má na sobě krev Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa! Kterou už nikdy nesmyje. Pasivní ekonomicky prospěchářská Evropa musí poznat bolest a utrpení Ukrajiny, kterému nečinně pasivně přihlížela. Tahle zkurwená amerikanizace celé Evropy, politiky EU je pohřbením jí samé. Je jejím hrobem. Politika Ruska má jediné možné řešení - návrat ke Slovanství, návrat ke svým dějinným kulturním křestanským kořenum v Ruském pravoslaví. Není s Vladimírem Putinem možné, navždy zpusobyl samotným Rusum takové hystorické kulturní sebeponížení a takovou bolest v srdci stejně jako před ním Stalin Rusum a Adolf Hitler samotným Němcum, když ve veřejných prostranstvích na ulicích spálil knihy německých velikánu-klasiku od Rainera Maria Rilka po Bertolta Brechta. Vladimír Putin udělal to samé, dopustil se stejné hystorické chyby. Neponížil jen Rusko, ale samotné Rusy, pošpinil a pošlapal a očernil samotné pravoslaví navždy a musí za to lidsky trpět. Věřím v návrat Rusu k jejím hystorickým kulturním tradicím, ale válečný konflikt na Ukrajině navždy rozdělil Rusko a Ukrajinu stejně jako Bosnu a Hercegovinu, Rusové a Ukrajinci Putinovi ty válečné zvěrstva a zločiny proti lidskosti nikdy nezapomenou, Evropa jen ekonomicky profitovala a ekonomicky prospěchářsky pasivně přihlížela, celá politika EU skončila. Nehlásím se k Evropě, nejsem hrdý Evropan, stydím se za Naši nesjednocenou Evropu a za špinavou politiku EU. Hlásím se hrdě k Ruské pudě, v Rusku jsou naše kořeny Slovanství. Nepatříme západu a USA! Budu nadále se svým klidným svědomím schvalovat a podporovat právě nakonec se svým klidným svědomím terroristické utoky na USA a její ubohé špinavé kapitalistické praktiky jak nedustojně zacházet se slušnými lidmi v Česku, kterých moc nezbylo a profitovat na nich, přiživovat se na nich americkým kapitalismem k hodnotám konzumního životního stylu. Amerika nesmí být nikdy podporována Českou Republikou a naopak. Američané už nejsou vítáni v této zemi, v České Republice ani jinde. Já nenávidím Českou Republiku a pohrdám touto pro západní zemí, ve které stejně jako v Americe samotné média ztrácejí nezávislost na politice, roste korupce, nikomu nic nepatří, vše politicky patří nadnárodním korporacím a vytrácí se národní hrdost a hystorické povědomí o této zemi. MARTIN DYNTAR za Rusko a Slovanství, a za Svobodnou Ukrajinu bez Ruské politické agrese, bez násilí. Nesouhlasím s legálním držením střelné zbraně v České Republice po vzoru západu a především USA. Dopadneme všichni nakonec stejně jako v USA. Vystřílíme se postupně navzájem. MARTIN DYNTAR, Hradec Králové. S láskou navždy k Ukrajině.

   • TV vôbec nesledujem, lebo ma to nebaví pri tom ani sedieť vôbec. A Putin je lepší ako Ukrajinský Zelenský sto a jedno. Bidena mám tiež na háku totálne. Ja politiku nijak moc nesledujem a netiahnem k nej! 

 • MartinDyntar

  Vladimír Putin je válečný zločinec a bude za své válečné zločiny proti Ukrajině a proti Ukrajinskému lidu za genocidu Ukrajinského národa za válečná zvěrstva, za masové hroby civilních obětí války na Ukrajině, těch, kteří svým tělem statečně a hrdě bránily své domovy, svou zem, svou Ukrajinu... Vladimír Putin, který po sobě na Ukrajině zanechal jen masové hroby a ruiny z této krásné Slovanské země náležející kdysi právě ještě "hrdě" k Rusku tím zničil hodnoty Slovanství i kulturně Rusko samotné pošlapal a pošpinil, Vladimír Putin musí být souzený jako válečný zločinec k smrti jako vuči Ukrajině a celému okolnímu světu paranoidně nastavený duševně nemocný člověk, který už nepatří do vysoké politické funkce a který nesmí už zastávat svou vysokou politickou funkci. S válečnými zločinci se nevyjednává a Evropa stejně jako Amerika samotná pasivně jen přihlíží genocidě Ukrajinského národa je spoluzodpovědná za utrpení Ukrajinského národa a za migrační krizi, a za migrační vlnu s tím dnes spojenou, která právě vuči samotné Ruské agresi politiky Vladimíra Putina včas ve prospěch svých samolibě ekonomických zájmu politicky v rámci EU kooordinovaně ekonomickými sankcemi i vojensky tvrdě nezasáhla, to častěji opakuji právě ráda samolibě a arogantně činí politicky už jenom ve prospěch svých vlastních ekonomických zájmu, má dnes na svých státních vlajkách krev Ukrajinského národa a krev Ukrajinských lidí, všech civilních obětí války na Ukrajině. Evropa za to musí také trpět. MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

  • Ja politiku málo sledujem. Ale Putin je dobrý podľa mňa. Nemusíte sa hneď urážať v pohode je to váš názor

 • Amerika aj Ukrajina🤮🤮🤮🤮

  • MartinDyntar

   Ukrajinu si vubec neber do hub. ty xenofobe ty jeden ubohý špinaví amerikanisto, Ukrajina je dobrý a statečný Slovanský národ narozdíl od Vašeho Slovenska. Starejte se na Slovensku raději o toho vašeho ubohého neonacistického poslance Ondreje Duricu, který se stále se svými kotlebovskými mafiánskými přáteli tlačí tam kam nemá -  do vysoké politiky ten Kotlebovský fašistický mafián jeden zasr... Ondrej Durica!!! - není v Česku ten Váš odporný fašista a neonacista se svým hudebním koncertním vystoupením v Hradci Králové vubec vítaný!!! At si ten hnusný neonacista zustane na Slovensku!!! Nezajímá mě v nejmenším dnes vubec že je to vysloužilý několikrát vysoce vyznamenaný bývalí voják a co? To byl Adolf Hitler jistě možná i taky! Vlastenec Ondrej Durica je hnusný fašistický zmetek a se svými mafiánskými Kotlebovskými přáteli nebezpečný neonacista. MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

   • OK

  • MartinDyntar

   Ameriku vystřílet celou, ten celí špinaví Ráj západního Kapitalismu a konzumu, celou tu Vaši Ameriku i s těmi Vašemi kapitalisticky nenažranými a kapitalisticky už přežranými egoisticky nadutými hollywoodskými hvězdami a celebritami, právě tuto Ameriku IS terroristicky zničit klidně celou a k čertu i s tebou i s tvými všemi komentáři Luky1987!!! Jdi se léčit z toho svého patologického hnusného amerikanismu ty zavšivený konzumente. Ukrajinu si neber do huby, je lepší zemí a lepším národem než Vaše Slovensko. At si mě klidně zamezí vstup do komentáře, protože celá diskuze tady s tebou a s podobnými jako ty Luky 1987 stojí pěkně za hovn. a nikdo na ni není zvědaví. Jdi se ty amerikanisto Luky z toho léčit, Van Damme a Stalonne a podobný filmový a herecký sračk.!!!  MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

   • Jakou chorobou trpíš? Chválil si moje komentáre a teraz píšeš, že stoja za h*vno, nechápem. A Ameriku mám na háku, ja TV vôbec ani nesledujem! Keď tak na nete si pozrem vždy, čo sa deje 

    • MartinDyntar

     Koho Luky ty "štastlivče" 1987 ptej se ted sám sebe tady vubec upřímně ještě v nejmenším vubec zajímají tvé laciné velice už nekritické natolik konzumně povrchní a banální komentáře k tvým asi hollywoodsky vysněným americkým bohatým celebritám že Luky1987 typu Van Damme, Stallone, Haselhof apod.. americký TV pubertální konzumní sračk...??? Pamatuj na slova vašeho Slovenského vlastence Ondreje Ďurici v, z textu jeho písně "Písen pro Slovensko" právě o tom že... "Chce se mě zvracet a striélat..." mě taky do tvých egoisticky samolibě arogantně nadutých bohatých amerických celebrit... ty máš možná Ameriku tzv. na háku, protože TV nesleduješ a na ulici jsi evidentně ještě bez Domova nebyl, tak nevíš o čem ta Tvá mediálně slavná bohatá Amerika za tím tvým hollywoodským slavným mediálním pozlátkem vubec skutečně je... aby jsi se konečně neposr.. z té tvé mediálně slavné "Ameriky", kdy asi už neznáš a nesleduješ evidentně už "mediálně" nic jiného, tak nevíš o čem ta tvá zkurwená demokraticky možná i vysněná Amerika vubec je, jen sociálně dnes hluboce nejistou tou nejvyšší kriminalitou krajně už nebezpečnou zemí, kde média klamou a lžou na politickou objednávku a na politickou zakázku. Nemáme k tomu v České Republice také nijak daleko. Táhni si k čertu s tou svou hodnotově a morálně dnes zkorumpovanou Amerikou. A lépe.. táhni si do té "své Ameriky." idiote jeden, tím tady končím. O takovou diskuzi nemám zájem, to bych ty tvé slavné celebrity musel na potkání vystřílet.. stačí mě ty naše dnešní české herecké polena, ty tzv. mediální rádoby celebrity, ze kterých mě je na zblití co je pro ně hodnotově duležité, přepychová luxusní vila, drahé auto, značkově už nově vyhlášené přepychové modní oblečení, nový i-phone, více dat v mobilu, plastika jejich obličeje a prsou, aby nám nezestárly a zkrásnily tam kde jejich charakter stojí za hovn., více kreditních karet, sociální sítě, a hlavně paparazzi a drahé šampanské a dlouhá dovolená... to je pro ty naše české celebrity většinou hodnotově duležité, a co je hodnotově duležité vlastně pro tebe Luky1987... ty další americký jeden patolízals.. chlebodárče... a Rusko? Vladimír Putin je dnes jednoznačně duševně už vyšinutý závažně duševně nemocný válečný zločinec ve vysoké politice, ve vysoké politické funkci, co je nebezbezně politicky totalitně diktátorsky paranoidně už osobně nastavený vuči dnešní Ukrajině, který bude za své válečné zločiny jednou spravedlivě souzený a zasloužil by za ně trest smrti. Má na svých rukou krev celého Ukrajinského národa a krev Ukrajinských lidí. Vladimír Putin je dnes politicky plně zodpovědný za migrační Ukrajinskou krizi a za migrační vlnu na Ukrajině.. Vladimír Putin je "Ruský Adolf Hitler," mit trochu ucty a hrdosti, zastřelí se jistě sám snad jako téhdy sám Adolf Hitler, Putin je novodobě další Stalin co jen prolévá krev Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa, co ztratil nad svou politickou mocí uplnou kontrolu. A to do takové míry, že nemá dnes ve vysoké politice sám co dělat. Vladimír Putin by měl zemřít! Vladimír Putin si zaslouží smrt! A kdo ho chválí by se měl nechat nejdříve sám psychiatricky řádně policií a soudně nakonec vyšetřit co je sám u sebe pro druhé lidi ve společnosti vlastně vubec už osobně zač jako právě nejspíše ty štastlivče Luky1987... takže asi u tebe to slavné "Sieg Heil Putin!", táhni si za svým Vladimírem Putinem do svého Ruska anebo ještě líp za Joe Bidenem do USA ty jeden hnusný demagogu, ty jen idio... Končím diskuzi!!! MARTIN DYNTAR

     • Ste ma nepochopil. Ameriku kašlem aj tie slávne ich celebrity skoro všetky a Van Dammeho ako herca vôbec nemusím a už s herectvom aj tak skončil. Rusko je podľa môjho názoru dobré. Prajem vám pekný deň 

 • MartinDyntar

  "Martine co má ted ale dělat?, celá Ukrajina mě hluboce nenávidí" ptá se jeptiškáře Martina D Vladimír Putin. Martin D  nakoukne historických dokumentu psychologického vyšetření vysokých nacistických představitelu, těžkých válečných zločincu, pohláváru vyzpovídaných u soudního tribunálu v Norimberském Prosesu (zdroj: kniha "Anatomie Zla") a přizná mu osobně zoufale, se zoufalím povzdechem konečně raději: "Zastřel se raději Vladimíre, tobě už není myslím si nijak pomoci." MARTIN DYNTAR, era jedné psychoterapie, druhý klient v řadě Ondrej Ďurica a Joe Biden

 • MartinDyntar

  I Vladimír Putin má ted také konečně svého vlastního distančního psycho terapeuta z České Republiky v diskuzi o duševním zdraví on-line. Ukrajina k tomu píše své: "To nějak zaspal nebo psycho terapii uplně prospal! My tu máme z toho ruiny..." jeptiškář se zapoměl podepsat, ztrácí autorská práva na své komentáře hlásí redakce serveru osobnosti.cz tiscali. MARTIN DYNTAR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit