Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Růžička

OSOBNOST 11.4.2008 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den když koukám na to trápení české reprezantace tak se nemohu ubranit dojmu proč je tam ještě pan Etat když máme tolik dobrých hokejistu to už opravdu na víc nemáme proč musíme tak trpět,zase sme s Francii utrpěli výhru .
  • prosím vyřídit tento vzkaz!
    Pane Růžičko, prosím dávejte větší šanci 4.formaci, mladí hrají s vervou a srdcem.
    Jágr dobrý ,ale věk se zastavit nedá a rovnat se mládí, bohužel nelze!!
    Hezký den a mnoho štěstí
  • Dobrý den pane Růžičko hokej se Švedy byl hezký ale nemohu pochopit jak ste mohl dát do reprezentace takového umělce jako je pan Erat ten je všude zadarmo drahý koukám na hokej hodně let to co předvadí pan Erat vždy když reprezentuje je tragedie.
    • no snad v tom nebyl ehm nějakej sponzorskej dar či kapříci ? *15*
  • naha.s
    Vše nejlepší k včerejšímu svátku :-)
  • Dobrý deň, hoci som žena a mám už niečo za sebou (54 rokov) ve%lmi milujem hokej a k tomu ešte i mám firmu na výstavbu a realizácie opráv ZŠ. Takže som s hokejom spatám sledujem včetko čo sa deje okolo hokeja a hokejistov.Keď som si prečítala článok p.Ružičku o KHL -dávam mu za úplnú pravdu, súhlasím na 100%. Čo to je KHL? Na Slovensku a u Vás v Čechách máme mať svoje súťaže a naše pravidlá! Je to len dobré na jednu jedinú vec: okrádať !!!! U nás na Slovensku urobili riadnu sekeru a potom zdupkali. Narobili sme sa na štadione v Poprade a zaplatiť nemá kto.Rýchlo sa zdekovali k Vám, keď sa im nebude dariť tak kam zdupkajú?
    Nesmierne ma to mrzí a hnevá, som bezmocná a bez peňazí, ktoré mi už nikto nedá.
    Prosím Vás dajte si pozor pred takými ako je LEV.
    S pozdravom
    Magdaléna Syslová
    Slovensko
    • přeji vám ať své penízky dostanete!. oni jich mají plnou p....
  • :-)

    Hustýýý, vím, kde bydlí :-). Má dva nádherný hafany a jsou děsně milý. Nechají se pohladit. A jeho žena je taky hodná... *3*
  • vše nej

    k narozkám a ke zlatu. aspoň všem trapákům, kteří byli proti vám zklapli držky! jste nej trenér, a vyhrajte se Slavií ligu! jste the best! :)
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    RŮŽO,
    VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!
    PS-VELKÉ DÍKY ZA ZLATO Z MISTROVSTVÍ SVĚTA!!!
    JIŘÍ (SEV.MORAVA) *1* *3* *3* *15* *15* *15* *3* *13* *1* *5* *15* *15* *15* *5*
  • kathleen33

    vše..

    Vše nejlepší... *3* Ať vám to stou Slavii výjde *5*
  • Staronový trenér reprezentace

    Tak se dnes opět ukázalo, jak jsou páni ve vedení hokeje krátkozrací! Opět byl zvolen trenérem reprezentace Hadamczik. Ale ať mi nikdo neříká, že to nevěděl dopředu!!! Proč by asi jinak už před začátkem Play off dával výpověď ve Vítkovicích? Je to až nechutné, co se v tom našem hokeji děje. Na trenéra repre měl být osloven pan Sýkora z Pardubic. Ten by si to za tu práci s mančaftem v extralize zaslouřil nejvíc. A nebo pan Bukač... Ten také... A víc než hadamczik!!!
    • Re: Staronový trenér reprezentace

      Já bych tam dala pana V.VŮJTKA,nejlepší trenér kterého jsme kdy poznali!!! *3*
    • kathleen33

      Re: Staronový trenér reprezentace

      Jasně,máš naprostou pravdu...!!!!Opravdu nechutné..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit