Přejít na výpis diskuzí

Vladimír T. Gottwald

OSOBNOST 8.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: V Praze

    Koba - J.V. Stalin...
    více tady: http://zivotopisyonline.cz/josif-vi ssarionovic-stalin-21121878-531953- koba/
  • Re: V Praze

    Potřebuji vědět co je to KOBA, všude to slyším ale nevím co to je. Pomůžeš mi, prosím. Díky. *7*
  • Hamlet 8.3.2009

    Včerejší Hamlet byl skvostný,pan Gottwald jako vždy předvedl,že je ,,pan,, herec! *4*
  • kafkovina

    Re: Hamlet a Otelo

    Byla jsem na Hamletovi, je výborný! Ale Koba jsem nestihla, tam půjdu příště.
  • kafkovina

    Jak hlasovat v anketě Týtý:

    Jak hlasovat v anketě Týtý:
    Na číslo 9001508 pošlete SMS ve tvaru:
    TT 4 Vladimir T. Gottwald

    Cena SMS je 8 Kč, počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30

    Ahojky všem! *14*
  • edeltruda

    Re: Hamlet a Otelo

    Příští představení Hamleta 31. ledna, 1. února, 4. února. 31. ledna už je vyprodáno a na únor nejvyšší čas!!
  • Hamlet a Otelo

    Pan Gottwald teď nově hraje ve dvou inscenacích. V Příbrami v komedii Otelo ze Susaku, kterou můžeme vidět taky v Žižkovském divadle v Praze, a taky v Dejvickém divadle jako Polonius v Hamletovi.
  • Re: V Praze

    OPRAVA!
    Příští Koba v Praze je přesunutý na 5. ledna!!!
  • V Praze

    Vzkaz pro pražské fanoušky: VTG teď hraje v Praze skvělé monodrama Koba. Každý měsíc se to hraje v Rock cafe a příští představení je 15. prosince.
  • Re: Hvězda mého srdce

    Tak to já poslala hlas panu Hrušínskému. Je to hodně špatně? *3* *9*
  • Re: Hvězda mého srdce

    Za mě poslala hlas Pavla, z jednoho počítače se dá hlasovat jen jednou a my se tu o něj pereme.
  • Re: Re: Re: KOBA

    Tak už to nestihnu. Ale ještě horší je, že ze Šumperka odchází tolik herců a mezi nimi právě pan Gottwald. Ten ředitel divadla se snad zbláznil, když se zbavuje herce, na kterého mu lidi chodili do divadla. Tak jako on ty role nikdo nezahraje. Držím všem hercům, ale hlavně panu Gottwaldovi palce, aby našel dobré divadlo, ale bojím se, aby to nebylo daleko. Patří mezi moje nejoblíbenější herce.
  • Re: Re: KOBA

    no tak přiznat si určitou slabost,je někdy smutné..ale silné..chce to vidět.Mám dojem,že teď v pátek je to naposledy v Šumperku...pak jsou prázdniny a kdo ví,co bude potom..
  • Re: KOBA

    My se na to pořád nedostali, dědek je nemocnej a polehává. A taky mám strach, že je to smutný.
  • Re: Hvězda mého srdce

    Jdu na to, jinak zapomenu. *4*
  • Hvězda mého srdce

    hej fanynky a fanoušci...hlasujte...
    # http://www.ceskatelevize.cz/program /hvezdamehosrdce/hlasovani *3* *5*
  • KOBA

    tak jsem v pátek byla na Kobu....opravdu silný zážitek...jedne má dojm,že to všechno Vladimír prožil sám...ale je to hromada pocitů,které možná zažíval v malém každý z nás...ale opravdu jen v malém...ale něco podobného nejspíš zažívali i odpůrci komunismu v 50. létech...ale není to o politice...ale o oddanosti,strachu a rezignaci...
  • Re: Re: Krásný nový rok

    To je správné! Dávám jedničku!
  • Re: Ostře sledované vlaky

    Byli jsme v sobotu. Je to jiné, ale zase výborné! Exceluje pan Komínek, Vladimír se objevuje ve dvou rolích, každou hraje jinak, ale obě jsou osvěžením. Je to smutné, ale moc hezké!
  • Ostře sledované vlaky

    a na Ostře sledované vlaky už někdo byl? já se chystám v sobotu...doufám,že to bude taky tak dobré,jak Hotel Modrá hvězda... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit