Přejít na výpis diskuzí

Vladimír T. Gottwald

OSOBNOST 8.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Hotel Modrá hvězda

    Jo, přesně tak. Asi se pojedeme podívat ještě jednou. Výborný!
  • Re: Krásný nový rok

    a proč proboha vůbec bilancuješ..a navíc koncem roku...copak umíráš? Vzpomínky jsou krásná věc.Hlavně když je na co vzpomínat.To říkal kdysi jeden můj známý..ať je na co v tom domově důchodců vzpomínat...teda pokud nás nepřeválcuje skleróza...
    Přeji všem členů i nečlenům pohodový nový rok a mnoho nových zážitků..ale novým letopočtem nic nekončí a nic nezačíná! Začínáme narozením a končíme smrtí..a mezi tím je sbírání zážitků a skutečností,aby z nás byli vstřísnější a chápavější lidé.Lidé? Ne ...člověk..lidé je masa..ale člověk,to je každý sám za sebe a Vladimír je hrozně ochotný a hodný člověk s velkým srdcem.
  • Re: Re: Šmajdovinky

    Tak to já jsem horko těžko sháněla a sehnala čtvery.Pro moje vnoučta od dvou dcer a pak pro kamarádku,taky pro její vnozčata.Bohužel mi ani jedny nezůstaly doma.Budu si muset sehnat...A tamty mám dokonce podepsané autorem.A mě nezůstalo nnic..Tedy žádná podepsaná knížka.Jinak moc...
  • Re: Šmajdovinky

    Máme. Teď už dvoje, protože máme dvoje vnoučata. Ale když se nikdo nedívá tak si v nich čte i dědek.
  • Krásný nový rok

    Ani nevím proč, nějak letos blbě bilancuju či co.......... patříš k těm krásnějším vzpomínkám a ejhle....... zázrak internetu!! Nemyslela jsem si, že se o Tobě ještě někdy dozvím. A teď tu brouzdám po NETu a zírám a je mi, věř mi, moc hezky když vidím, že se Ti daří. A fotky...... zestárnul jsi... raději se ani neptej, jak vypadám já........ A Tvoje vtipy... vždyť tyhle mi několikrát přišly mailem - a já vůl už ani nepoznala Tvůj rukopis. Takhle dopadla ta, která Ti poprvé vydala Tvůj kreslený vtip. Vladimíre, jestli se k tomuto příspěvku dostaneš, posílám Ti ..... Ty přece víš co... doufám a věřím, že nejsi sám a že se máš nádherně a to Ti také do nového roku přeji. Tvá velmi občasná milenka z minulého století..........
  • Šmajdovinky

    a jeho pohádky Šmajdovinky jste někdo četli? Jsou pohodové stejně jako on..Mám pocit,jako kdybyˇten hastrmánek byl on sám... *14*
  • Re: Užas

    tak lechtivý e-maily... *13* noo téeda....naštestí nejsem závistivá *3*
  • Re: Re: Re: Re: Tak jsem Tvoje první oficiální fanynka...:-)

    tak ta byla taky výborná.Na tu jsem si zašla u nás ve VM.Jaksi jsem ale nezvládla Amadea.Doufám,že jim na repertoáru chvíli zůstane.A taky se budu muset zaregistrovat do Vladimírova fan klubu.Ať se mu členská základna trošku rozroste.A jak se to dělá,aby člověk dostal volňáska...hi hi... *3*
  • Re: Hotel Modrá hvězda

    Jak dopadlo...no přece výborně...nechyběly ani notoricky známé dialogy z filmu,tak to mělo i švih a rytmus.Plno písniček..přece muzikál...A živě to byla paráda.Musíš se jít kouknout.Já tam byla hned na druhé večerní představení po premiéře.Bylo vidět,že nejen diváci,ale i samotní herci se výborně bavili.Moc Vladimírovi ten úspěch přeju...
  • Re: Modrá hvězda

    Tak jsme to viděli a dáváme 1*!
  • Modrá hvězda

    Tak jsme sehnali lístky na tuhle sobotu a napíšeme! Byly jenom na přístavky, divadlo je zase úplně vyprodané.
  • Re: Re: Re: Užas

    No teda!!!! *10* *10* *16* *1*
  • Hotel Modrá hvězda

    Neviděli jste někdo už Hotel Modrá hvězda? Já jsem strašně zvědavá, jak to dopadlo. *7*
  • Re: V Humoreskách

    Oba byli úžasní, souhlasím. Je to zase něco jiného, než na divadle. *4*
  • V Humoreskách

    V Četnických humoreskách byl výbornej! Ten díl se mi moc líbil, bylo to takový trochu smutný a trochu veselý. A taky tam byl výbornej pan Komínek, měla jsem radost, že tam mám dva svoje oblíbené herce.
  • Re: Re: Re: Tak jsem Tvoje první oficiální fanynka...:-)

    Jo, ta na pomerančích! *1* *15*
  • Re: Dotaz

    No přece Rómeo!!! *1*
  • Re: Re: Užas

    Tahle odpověď je taky za jedna. *1*
  • Dotaz

    Nevíte někdo, kdo zmáčknul to červený tlačítko? *16*
  • Re: Užas

    Tak je posílej mně. Ale Páje o tom ani slovo! Jo? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit