Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud chce nějakej kůň sám od sebe běžet 120 km, tak jo, ale jen proto, že LIDI, SAMOZVANÍ PÁNI TVORSTVA, vymysleli, že poběží 120 km... Na to se ti asi celej kůň může... Vykašlat?
  • Jo,to je prostě televizní legenda
  • hledám

    Hledám sponzora pro opravu kostela v Jedlce u Děčína z roku 1234, nebo alespoň příspěvek na opravu – za dva roky bude mít 777. výročí založení. Děkuji i za tip. Jaroslav Dostál
  • Re: Židé?

    Je nepopiratelné, že Židé dali základ evropské ekonomice, zejména zavedením půjčování na úrok. Proto často financovali evropské panovníky a spravovali jejich finance. Potřebné znalosti pravděpodobně získali ve své pravlasti, ze které přišli do Judeje. Je také zajímavé, že Islám půjčování na úrok zakazuje. Snadno lze porovnat, komu jde to hospodaření lépe.
  • Re: česky zavistivci

    jo mili chlapiku.To dokazal.Moc se mi libi, ze si tak vlacny a pripraveny vzdy rici JoJSEM TU PRO VASa jinak zdar,stejne je to vse naopak tak nazdar.
  • parryn

    Recenze je ruznoroda.Miloval Novu a stezi se rozchazeli.Miluje umeni pro to ho mam rad.Odesel bez velkych otresu takze je mozne udelit Domaci vezeni.Nekomu dal neco napovidava---Kdo mu za moje prachy vidi do karet?V Bruselu sedi Ti co maji nejvetsi byznys pod sluncem(aNIKDO NEVI ZA CO),vynikajici recnik,psycholog,prirozeny zdelovatel a sympatak----pak zmizi-zustane dluh 2biliony a je europoslancem a nic fuc trava roste jako za Kryla.No tak se mej fajn europoslance a zij ve vizi,ze nekomu se chce do prace vic nez tobe.pa
  • je to taaak a nebo

    nesilte a myslete.Rus a zid.ktery nekam zdrhl a vratil se ponevac neodhadl situaci.Cech jenz privedl velmi solidne Novu k prosperite a oblibenosti.Opet neodhadl tak ji velmi ekonomicky zdarile opustil a dnes je europoslancem.Je mi fuk na co bude myslet az bude umirat,ale mam pravo se ptat,tedy nez me prejede sluzebni Volha,co ma tendle chlapik vlastne za lubem?Bezesporu manky to nejsou tak co muze clovek tak kultivovany a in ?zere snad ty svoje obrazy a nebo chce byt vecny?To je asi fenomen mocnych.Panove chemie vas miluje-ale ne tak jak si myslite.Skoda,ze tak schopni lide podlehaji vizim,ktere nekoresponduji-ne s realitou-ale s dobou.
  • česky zavistivci

    koukam co tady pišete,vy jste snad padli na hlavičku,to tak zavidite,co pak jste nečuměly na tv novu,pan železni něco dokazal,a to co tam lita ohledně peněz,to je snad všude,a byt tam někdo zvas tak věřim tomu že to dopadne ještě huř,je to prostě frajer.tak mu fanděte co dokazal. *1* *1* *3* *3*
  • žádost o sponzorství

    Ahoj,sháním nějakého sponzora.Reprezentuji naši ČR ve sportu Endurance(vytrvalostní dostihy)Prosím o jakoukoli pomoc,mám doma velmy dobré a dobře připravované koně,bohužel nemáme peníze abych si je mohla dovolit,startovala sem na spoustě prestižních závodů at už to bylo mistrovství Evropy,či ve Spojených Arabských Emirátech v prezidentově poháru,kde sem byla na pozvání šejka.Loni sem měla se svým koněm kvalifikaci na mistrovství světa,které se konalo v Argentině,bohužel pro nedostatek peněz sem jet nemohla.Příští rok bych se opět chtěla zůčastnit mistrovství Evropy ve Španělsku na 120km,mám velmi dobrého koně a dobře připravovaného,bohužel příprava,startovné,přeprava,... je až příliš drahá.Doma nemáme skoro ani na chleba,vše jde do koní¨.Ale co doma s dobrým koněm,na kterého se tak akorát mohu dívat.Proto moc prosím o jakýkoli kontakt na někoho,kdo by mi mohl pomoci,dobře vím,že to jsou peníze,které se mohou,ale nemusej vrátit,je to risk,ale byla bych opravdu nesmírně vděčná,a ne jen já ale i jiní lidé,kteří mají s tímto sportem co společného,budu vděčná za jakoukoli pomoct.Nabýdnout mohu možná úspěch při reprezentaci,ale tyhle závody jsou natolik obtížné,že výsledek nemohu zaručit.Mohu jen říct,že dělám vše co je v mých silách.Jediné co mohu ještě nabýdnout je účast na závodech jako můj sponzor,...Předem moc děkuji za jakoukoli pomoc,jakýkoli kontakt na někoho,kdo by byl ochoten se do tohoto sportu zapojit a umožnit mi start na těchto obtížných závodech
  • NOVA

    Ať si říká kdo chce co chce ale bez pana Železného je Nova v p... jejich ubohé pořady a výmysly stupidních seriálů jí musí položit. Z bývalých koláčů zbyla jen 1/16 a to bez třešničky nahoře.Škoda vás pane Železný
  • prani

    Rad bych pozdravil vsechny objektivni ctenare,Vladimir ZELEZNY,je velmi zajimava osoba,nebot dokazal jak v podnikani i v politice velmi vysokych a vyznamnych uspechu,je to clovjek ktery vi co chce.A ma nase lidi rad, a take to v mnoha pripadech dokazal,podporuje napr.postizene deti a jine humanitni aktivity.Preji V. Zeleznemu mnoho dalsich uspechu i v Evropskem Parlamentu.
  • Železný měděný plechový dřevěný

    něco mě našeptává,že je to úspěšný lump *13* *9* *7* *8* *9* a splachovací a čas ukáže ,jak to je *13* *3*
  • klid.

    Nicméně je to jen můj názor...takže... *4*
  • Je to debil.

    Ukrad Novu a je to strašnej manipulátor...a navíc by mě zajímalo,proč dělá takovej debil europoslance....holt ho někde potřebujou zašít..aby měl prachy! *16*
  • Židé?

    A ještě něco...Copak je tak důležité Marceli, zda je někdo žid, nebo ne?Snad se nechceme vrátit do doby 1939...
  • Máte můj hlas

    Pane Železný,mám 33 let, takže nejsem důchodce, který od rána do večera kouká na telenovely a uznávává Vás jako "Pana ředitele".. *4*.Vždy jsem volila ODS.To co vidím je katastrofa!!!Ať z leva , ať z prava.Sdílím názory Vaší strany,asi jen ekologii by jste se mohli věnovat více!Vím, že Vy byste jim tam pěkně zatočil křesílky a mohl pohnout skálou.Proto máte můj hlas.!
  • pozdrav a dotaz

    Přeji hezký den. Zdravím všechny lidi dobré vůle a měl bych takový všetečný dotaz. Zajímalo by mě, jestli je pan Vladimír Železný Žid nebo má alespoň přímé židovské předky. Děkuju a mějte se hezky.
  • DÍKY

    Zdravím a doufám, že diskusi čte i pan Železný. Ráda bych, aby věděl, že třeba já si ho velice vážím. Nevěřím totiž, že je špatný člověk. Nemůže být. Nepoznala jsem nikoho, kdo by byl tak srdečný k mentálně postiženým, a kdo by pro ně udělal tolik hezkého. Sama mám takto postiženého syna, který se shodou okolností také jmenuje Vladimír, a také můj syn miluje koprovou omáčku *3* . Syn moc rád vždy sledoval pořad "volejte řediteli"........myslím, že i on pozná dobrého člověka *4* !!! Takže já přeji panu Železnému jen to nejlepší. M.M.
  • Sděleni

    Pane Železný četl jsem Váš članek ze dne 3.3. t.r. ve Zdrav. nov. je to blabol, ve zdravotnictví se nevyznate, ale doporučil bych Vám abyste psal o tunelářích a podvodnících to je Vám blizské a v tom se perfektně vyznáte.
  • Poslala bych tě na Sibiř nebo na Kubu... Nic lepšího si nezasloužíš! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit