Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NOVA

    Ať si říká kdo chce co chce ale bez pana Železného je Nova v p... jejich ubohé pořady a výmysly stupidních seriálů jí musí položit. Z bývalých koláčů zbyla jen 1/16 a to bez třešničky nahoře.Škoda vás pane Železný
  • Jak je možné, že ještě běháš po svobodě! *10* *14* *9*
  • DÍKY

    Zdravím a doufám, že diskusi čte i pan Železný. Ráda bych, aby věděl, že třeba já si ho velice vážím. Nevěřím totiž, že je špatný člověk. Nemůže být. Nepoznala jsem nikoho, kdo by byl tak srdečný k mentálně postiženým, a kdo by pro ně udělal tolik hezkého. Sama mám takto postiženého syna, který se shodou okolností také jmenuje Vladimír, a také můj syn miluje koprovou omáčku *3* . Syn moc rád vždy sledoval pořad "volejte řediteli"........myslím, že i on pozná dobrého člověka *4* !!! Takže já přeji panu Železnému jen to nejlepší. M.M.
  • Názorek

    Drazí spolukomentátoři naše veskrze zoufalé výkřiky nevole na pana Železného vychází především z nedostatku relevantních informací o daném stavu věcí a nelze se tomu divit čerpáme je pasivně z masmedií kde s nimi pracují lidé k tomu pověření nu a ti nám pak z nich naservírují lahodný pokrm dle jejich přání či našemu vroucnému očekávání toto vychází z naší vnitřní nejistoty a určité skupiny lidí nám "nežištně" napomáhají se s tímto věčným dilematem člověka lépe vyrovnávat a takto stinná zákoutí společnosti poznávat a nám žřejmě nezbývá než se s pozicemi figurek na šachovnici poznání pomalu ale jistě smiřovat zvláště pak kdy jsou hodnoty informací přímoúměrné stupni morálnímu otupění společnosti a de facto účinným i snažším pokrmem určeným k "elegantnímu přesvědčení" jejich obyvatel a k poznání opět stupně gurmánství jež poskytne určitým skupinám dostatečný prostor k tomu aby prováděli tahy které budou uspokojovat jejich přání a nám zvyšovat odhodlání k dalšímu duševnímu sebeuspokojování z naservírovaných informací a tím se naše vnitřní identity nadále vytrácí ale mám za to že cestou z tohoto lákavého kolotoče tužeb je poznávání se sebe sama a nemusíme z toho dělat nějaké velké drama je to přirozená součást našeho lidství i když to mezi námi občas jiskří pak máme o důvod více v našem úsilí poznávání pokračovat což je jeden ze základních pilířů našich životů tudíž z toho můžeme odvodit že pokud nezajdeme s panem doktorem někam do hospůdky či vinného sklípku jen velmi ztěží se z těchto pútek averzí pro nás něco hodnotného vytěží přátelé *3* *3*
    • parryn

      Recenze je ruznoroda.Miloval Novu a stezi se rozchazeli.Miluje umeni pro to ho mam rad.Odesel bez velkych otresu takze je mozne udelit Domaci vezeni.Nekomu dal neco napovidava---Kdo mu za moje prachy vidi do karet?V Bruselu sedi Ti co maji nejvetsi byznys pod sluncem(aNIKDO NEVI ZA CO),vynikajici recnik,psycholog,prirozeny zdelovatel a sympatak----pak zmizi-zustane dluh 2biliony a je europoslancem a nic fuc trava roste jako za Kryla.No tak se mej fajn europoslance a zij ve vizi,ze nekomu se chce do prace vic nez tobe.pa
  • Sděleni

    Pane Železný četl jsem Váš članek ze dne 3.3. t.r. ve Zdrav. nov. je to blabol, ve zdravotnictví se nevyznate, ale doporučil bych Vám abyste psal o tunelářích a podvodnících to je Vám blizské a v tom se perfektně vyznáte.
  • příspšvek

    Hochštapler, který neví do který prdele by ještě vlezl, aby se vyhnul trestnímu stíhání. Patří do basy.
  • Poslala bych tě na Sibiř nebo na Kubu... Nic lepšího si nezasloužíš! *9*
  • prani

    Rad bych pozdravil vsechny objektivni ctenare,Vladimir ZELEZNY,je velmi zajimava osoba,nebot dokazal jak v podnikani i v politice velmi vysokych a vyznamnych uspechu,je to clovjek ktery vi co chce.A ma nase lidi rad, a take to v mnoha pripadech dokazal,podporuje napr.postizene deti a jine humanitni aktivity.Preji V. Zeleznemu mnoho dalsich uspechu i v Evropskem Parlamentu.
  • Velice dulezite

    Hallo-Hallo!!!! Moc rada by jsem s Vami (velice kratce)hovorila . Jsem prvni zena pana Pallanicha. Dekuji Pallanich
  • tyvoe co to je za kraviny.. coze je ten pallanich? A jaka jeho zena???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit