Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladko???

    Vladko, vrať se nám,ty na to máš!!Moc v tv chybíš!!!! *14* *9*
  • Vladko,nevzdávej to!

    Chybíš nám!!!! *14*
  • Vladko?????

    Vladko nevzdávej to!!!!!My na tebe nikdy nezapomeneme!!!!! *14* *14*
  • PAKO

    nazdarek fanousci i anti-fanousci!ja jsem osobne anti-fanousek!verim ,ze kazdy ma svuj nazor ,i ja ho mam a prispeji s nim:Vladko je kreten a vyhral neuprimne!vzdy jsem fandila Kate a hlavne Vlado v tisku priznal ,ze vsechny sve pocity a uprimnosti jenom predvadel a vse byla fraska pro divaky ,kteri mu posilali hlasy!!!!!!misto dobreho a spravneho uziti vyhry si uziva s tim svym chalanem ,des!nesnasim Te Vlado!!!!!! *9* mrzi me to promin! *9*
  • Vlado

    Vladko,myslim si o tobe,ze jsi uprimny clovek s dobrym srdcem ale nebudu tady rozepisovat to,co uz jsi slysel od davu fanousku predemnou.taky jsem ti prala vitezstvi ve vile i kdyz jsi obcas pekne vypenil ale nebrala jsem to vazne,nebo mela jsem?pokud davas tolik najevo sve emoce,asi se s tebou clovek nenudi.prrr!!uz je tech lichotek az moc,tak at ti to nestoupne do hlavy-musim uznat,ze do "pekne hlavy"skoda,ze jsi na kluky-ses kus chlapa.uz zas!frci 2VV a shlidla jsem to jen jednou-od te doby prepinam progr.nechces tam jit udelat poradek?je to banda...
  • nejlepší

    Vladko mě zaujal již ve volbě a od té doby jsem mu fandila. Je velice zajímavý, citlivý člověk.Ráda bych ho na obrazovce vídala častěji. V Párty s kuchařem je dominantní jeho kolega a nenechá Vladka vyniknout. Přeji hodně štěstí a úspěchů. Renata
  • smutno

    Vladko,jsi suprovej,at si rika kdo chce,co chce,pro me jsi fajn clovek.Moc me mrzi,ze jsi tady ted v patek nebyl v Pardubicich,protoze ses nemocnej.Tak se prosim uzdrav.Mej se krasne............papapapapa *3*
  • Tvůj fanoušek

    Vladko od začátu jsem ti fandil. Byl jsi super. Umíš dobře vařít. *4* *1* *5*
  • VÍTE PROČ VLADKO VYHRÁL VYVOLENÍ? ...PROTOŽE SE K NĚMU ŠTĚSTÍ BÁLO OTOČIT ZÁDY !!! HEHÉ!
  • Pátry

    Vladko, jsem moc ráda, že vaříš v sobotním Párty s kuchařem. Přeju hodně úspěchů a štěstí v práci i v životě. Jsi jedinečná naprosto originální osobnost. Bulvár hoď za hlavu, některé slátaniny co tam píší jsou děs a běs.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit