Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.vladko.cz

    ::::::: www.vladko.cz JE NA PRODEJ :::::::: za 1. až 19. ledna návštěvnost 471 lidí (unikátních návštěv) bez jakékoli reklamy
  • Vladko

    Ahojkýýýýý! Ráda bych si s tebou napsala pár emailů,mášli vůbec časííííík.Nebudu sem psát víc ani nevím jestli to čteš.Pokud ano,písni na můj email,napíši víc. Jsi super člověk. Pa! afinka@centrum.cz
  • VLADKO, VLADKO, ABY SI SE TADY Z TĚCH HOT BOYS NEROZBREČEL...TO JE TAK ROMANTICKÝ CO TI PÍŠOU...HEHE!
  • Vladko i dobří lidé jsou kolem tebe

    Přeji ti stále to samé,jak na začátku tvého vstupu do vily. to je hodně štěstí a snaž se rozlišit dobro od špatného.Věř Vladko, že na světě nejsou jen lidé špatní.Na tvé nové poznání hodně zdaru tobě i Robertovi.
  • léčba

    Vladko viděl jsem,že jsi měl nějaký záchvat.Co si o sobě myslíš ty namyšlený frajere.Měl by sji se už trochu srovnat a krotit své neurotické výstupy.MYslím ,že by jsi se měl jít léčit.Tebe bych nechtěl mít za zády. Jsi osoba u kterí se neví co udělá každou vteřinu.Když Tě někdo zkritizuje tak se hroutíš.Běž někam
  • DD Most

    Ahoj.Četla jsem,že chceš dát ten zájezd dětem z dětského domova.Zkus se prosím podívat i na dětské domovy mimo prahu. V Praze je lehčí nají sponzory,ale v jiných regionech to tak lehké není.Děkuji!!!
  • Dovolená pro děti z domova

    Je senzační, že Vlado dá získanou dovolenou v ceně 600 000 korun dětem z domova.Vlado, nic lepšího jsi nemohol udělat!Hodně štěstí a úspěchů v osobním životě i v rádiu na Frekvenci 1.
  • Držíme ti palce Vlado

    Na netu jsem se dočetla, že Vlado bude mít své vysílání na frekvenci 1. Je to senzační!Hodně lidí Vladka miluje pro jeho nesobeckost, skromnost a nezkaženost.Rádi si jeho vysílání poslechneme a vychutnáme.Držíme ti palce Vlado!
  • Vladko jsme s Tebou

    Vladko,my všichni jsmě Tě měli a máme moc rádi. Po celou dobu, co jsi byl ve vile, jsme se s Tebou smáli, vařili jsme s Tebou a také jsme s Tebou plakali.Těch, co Tě mají rádi, je opravdu hodně. Závistivců a zlých lidí si naprosto nevšímej,jsou to ubožáci! Měj se hezky a ať se Ti daří.
  • Vladko a zábava patří k sobě

    Vladko, moc Ti všichni přejeme,aby jsi v životě našel štěstí. Měl by ses ale více objevovat v nějakých pořadech, protože zábava a dobrá nálada k Tobě patří. Mnoho štěstí v osobním životě Ti přejí věrní fanoušci ( a věř, že je jich hodně)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit