Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladko

    Nejvíc bych si přála občas tě Vladko ještě vidět v televizi, nebo se něco o Tobě dovědět z tisku.Zatím mám ale pocit, že se v médiích prezentují jen ti vyvolení, o které není zájem(Regina,Monika,Kača,Michal atd.)Měj se hezky a užij si zasloužené výhry. Soňa
  • Vladko nedej se

    Vladko, vím, že je to velmi těžké, ale vůbec nic si nedělej z hnusných příspěvků, které většinou pocházejí od hnusných lidí. Měj se hezky, zůstaň dál svůj.To vše a ještě víc Ti přeje Broňa
  • SDFA

    FDSAFSAFV VARGAEA
  • VLADKO JE ZASRANÁ BUKVICE! NIC NEDOKÁZAL, JENOM VYHRÁL V STUPIDNÍ SOUTĚŽI! POSERTE SE Z NĚJ VŠICHNI BUKVICE!!!
    • Vzkaz

      Kritizovat dokaže každý blbec,to je bledá závíst,ale nyní máš možnost vyskoušet si to na vlastní kuži sám ve vile.Vladko je náhodou supérrrrr. *16* *16*
  • Vlatko jeúplně božý, chci bít jako on, každénu tag perfektně vinadat, všechny bych seřval ale nemám na to šaludek ,klidně bich ječel na rodiče souto svině chtěl bich to taki umět A všichni kdo nemáte vlatka rádi ste hloupí, protože ho nemate ráĎy. vlatko je bůch jednou budu taki umět tak řvát a vsěchni seřvu a nikdo si netroufne mi nic řýct.
  • Vy všichni co tady píšete ste buď poblblý puberťačky a nebo poblblý buzíci. Toť vše. Vladko je největší kretén
  • Vladko ty jsi nejlepší aproto jsi to i vyhral ,fandila jsem ti od začátku až do konce.
  • Vladko je nejlepší tak i proto to vyhral
  • Vladko, jseš fakt dobrej,moc pěkně tancuješ, klidně bych s tebou tancovala.a držím Ti moc pěsti.
  • Nappísej mi meila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit