Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
290 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladko-šťastie

    Vladko - je jedinečný človek ,ktorý si vôbec neveril a tak sa aj choval a ja som plakala spolu s ním keď vyhral.Má veľkú charizmu a ja si prajem len jedno - nech je šťastný a nech nájde lásku.-Dívka v modrém
  • Blahopřeju

    Vyhrál zaslouženě a bude mi na TV docela chybět. Byla s ním legrace a neumím si představit, být s někým tak dlouho v jednom prostoru. Prostě Vladko to ustál a já mu za to blahopřeju.Modrá
  • ..

    Vladko je kretén...
  • Bozena

    Vladko, tu výhru sis zasloužil, rveš se o svůj život. Tohle je asi pro Tebe asi jako pro postiženého vyhrát paralympiádu! Také jsem se musela hodně rvát. Píši hlavně proto, že doufám, že život Tě naučí, že lidé nejsou jen černí nebo bílí. I Ti, kteří se nám jeví jako nepřátelé nám něco dávají a někdy nás dokonce překvapí. Michal není zlý, ještě to pznáš! Vím, o čem mluvím, dost jsem toho zažila. Je mi dvakrát tolik, co tobě. Přeji hodně štěstí! Božena
  • ty debile blbej
    • nika1979

      Re:

      bud slušnej mmmim zbohem *5* *5* *5* *5* *5*
  • vladko

    vladko vítěz vyvolených!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Vladko

    Celou dobu jsem Vladovi i přes jeho emoční výbuchy fandila...Velmi mě mrzí, že čím déle je ve vile, tím více se neovládá a potvrzuje, že je pravdou, co o něm prohlašovali ostatní exVyVolení...umí být velmi sebestředný (on nemá náladu, on chce být sám, on by to či ono chtěl právě tak...), dokáže slovem ublížit a druhého člověka ponížit. Zklamal mě, velmi...!!!
  • si nej!!!!!!!!!!!!
  • vladko-laska

    Je milaček a sexy
  • Myslim si, že Vladko je fajn, ale jestli vyhraje, to přece nikdo neví!!!!Emča je taky super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit